Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Łódź

Lekarze wykonujący brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa usuwanie brodawek / kurzajek w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Dariusz Mikołajczyk

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w MeDeest

9,0 / 10

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w 4 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 150 zł w Szpital Pulsmed, najwyższa to 500 zł, natomiast średni koszt to 275 zł.

Ile kosztuje brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w innych miastach.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Łodzi - gdzie najlepiej?

Zabieg laserowej likwidacji niechcianych zmian skórnych tj. kurzajki czy brodawki wirusowe cechuje się nie tylko małą inwazyjnością, ale także brakiem krwawienia po zabiegu, szybkim gojeniem się ran oraz brakiem uszkodzenia otaczających zmianę tkanek.

Laserem w brodawki i kurzajki

Wielospecjalistyczny, Diagnostyczno-Zabiegowy Gabinet Lekarski Cuspis oferuje z zabiegów dermatochirurgicznych m.in. laserowe usuwanie zmian skórnych tj. brodawki i kurzajki a także włókniaki, znamiona, tłuszczaki i kaszaki oraz kępki żółte, grudki perliste czy modzele. Do usuwania takich i innych zmian wykorzystuje się tutaj laser CO2. Specjalistą zajmującym się tutaj takimi zabiegami jest dr n. med. Michał Chwałkiewicz, specjalista chirurgi ogólnej (od 2008 roku), który swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Politechniki Łódzkiej oraz doszkalał się na licznych kursach z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii, np. na szkoleniu w 2007 r. z zabiegów laserowych w dermatologii estetycznej.

W Centrum Medycznym Agro z proponowanych tu zabiegów można wybrać laserowe usuwanie zmian skórnych, w ramach którego pacjent poddaje się m.in. wypalaniu brodawek lub kurzajek powstałych na różnych częściach ciała. Ponadto w taki sposób można pozbyć się także włókniaków i znamion. Lekarz wykorzystuje tutaj laser CO2, a specjalistą zajmującym się takimi i innymi zabiegami jest m.in. dr n. med. Adam Skowroński, specjalista chirurgi ogólnej (od 2009 roku), który doświadczenie w swojej dziedzinie zdobywał w w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej UM w Łodzi (gdzie pracował pod kierownictwem prof. Adama Dzikiego). 

Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii Raymed z zakresu chirurgii skóry proponuje laserowe likwidowanie zmian skórnych różnego typu, m.in. brodawek i kurzajek, a także łagodnych znamion skórnych, stanów przednowotworowych oraz drobnych naczyniaków i kępek żółtych. Wykorzystywany jest tutaj laser ablacyjny CO2, natomiast w przypadku rozleglejszych zmian (tj. brodawki łojotokowe) stosuje się dermabrazję laserową. Wykonuje je jeden z lekarzy dr n. med. Zofia Gerlicz-Kowalczuk, specjalista dermatolog i wenerolog oraz lekarz medycyny estetycznej. Doświadczenie w swojej dziedzinie medycyny zdobywała m.in. uczestnicząc w 2009 roku w programie szkoleniowym "Euroderm Excellence" zorganizowanym dla  lekarzy w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii.

Centrum Chirurgiczne Fragmat-Med wyposażone jest w laser CO2 z ultrapulsem, który umożliwia lekarzowi nieoperacyjne usuwanie kurzajek i brodawek a także znamion, zmian barwnikowych, wrastających paznokci i niektórych blizn. Lekarzem tym jest dr Mariusz Wojtczak, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 2000 roku), który doświadczenie w swoim zakresie zdobywał, pracując w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Politechniki Łódzkiej. Z zakresu laseroterapii doszkalał się na licznych szkoleniach i kursach. W praktyce specjalizuje się w zabiegach z użyciem lasera, w terapii światłem w leczeniu blizn, zmian naczyniowych czy przebarwień.

W łódzkim oddziale Lasermedic -  Ośrodku Chirurgii i Dermatologii Kosmetycznej -  wypalanie laserem takich zmian skórnych, jak: brodawki, kurzajki, przebarwienia a także blizny i rozstępy, odbywa się przy wykorzystaniu lasera frakcyjnego CO2 (MedArt FRx CO2). Ponadto z zabiegów laserowych pacjent może poddać się także leczeniu rumienia policzków, pajączków żylnych, leczeniu trądzika i trądzika różowatego. Zabiegi wykonuje tutaj dr Dariusz Mikołajczyk, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1995 roku oraz II stopnia od roku 2000) oraz lekarz medycyny estetycznej, który z tej ostatniej dziedziny doszkalał się na wielu kursach i szkoleniach. 

W Anvita - Centrum Laseroterapii i Medycyny Estetycznej z zabiegów deramtochirurgicznych lekarz stosuje system laserowy VariLite, za pomocą którego likwiduje takie zmiany skórne, jak: brodawki wirusowe, brodawki miękkie lub starcze, zrogowacenia naskórka czy trądzik. Specjalistą tym jest dr Marta Tazbir, dermatolog, lekarz medycyny estetycznej (od 2006 roku). Z tej ostatniej dziedziny szkoliła się w  ośrodkach medycyny estetycznej również za granicą (pod kierunkiem m.in. dr. M. De Maio, dr. S. Sebbana czy dr. A. Raedelliego).

Pacjenci szukali zabiegu brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…