Filtruj wyniki: Mapa

Lekarze wykonujący zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Radomiu

W Radomiu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach.

lek. Zbigniew Kupis

chirurg naczyniowy, angiolog, chirurg ogólny

w Angiomedicus

10 / 10

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Radom - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Radomiu na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 500 zł za dekolt - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym natomiast najwyższa cena w Radomiu wynosi do 700 zł (mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym).

Ile kosztuje zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Radomiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Radom placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Radomiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 57 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w innych miastach.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Radomiu - gdzie najlepiej?

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego uznawane są za najbezpieczniejsze, z uwagi na całkowitą biokompatybilność zastosowanego w ich trakcie materiału. Wysoka zawartość czynników wzrostu w osoczu bogatopłytkowym odpowiada za stymulację procesów naprawczych w skórze dzięki stymulacji do powstawania nowego kolagenu, naczyń krwionośnych oraz nowych komórek naskórka. Zabieg polega na pobraniu określonej ilości krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się odwirowaniu i separacji płytek krwi od pozostałych składników. Pozyskany w ten sposób koncentrat bogatopłytkowy wraz z osoczem pobiera się do strzykawki i w technice mezoterapii podaje we wskazany obszar.

Terapie autologiczne z użyciem osocza bogatopłytkowego w Radomiu

Autologiczny żel płytkowy PRP w celu biostymulacji komórek skóry, stosuje w swojej praktyce dr n. med. Krzysztof Jakubowski, specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej,oraz certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej, a ponadto Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Technologię opartą na osoczu bogatopłytkowym wykorzystuje w zakresie rewitalizacji skóry twarzy, dekoltu i dłoni, a także w ramach terapii łysienia typu męskiego. 

Autologiczną terapię komórkową – Regeneris, wykorzystującą czynniki wzrostu komórek macierzystych z własnej krwi w procesie regeneracji i rewitalizacji uszkodzonej skóry, oferuje Klinika Estivance. Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego są tu oferowane w ramach zarówno procedur estetycznych (odmładzanie skóry twarzy, dekoltu i dłoni, poprawa napięcia skóry, leczenie przebarwień), jak i medycznych (przyspieszenie procesu gojenia, odbudowa włókien kolagenowych, leczenie łysienia). Placówka jest lokalnym oddziałem warszawskiej kliniki, która wyspecjalizowała swoją ofertę w dermatologii estetycznej i profesjonalnej kosmetologii.

„Wampirzy lifting” na bazie osocza bogatopłytkowego należy do panelu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, oferowanych przez Centrum Zdrowia i Urody – Laser Clinic. Tu również specjaliści korzystają z technologii Regeneris PRP, a proponowane w tej kategorii zabiegi, poza rewitalizacją skóry, obejmują korekcję zmarszczek i fałd, regenerację skóry twarzy po zabiegach medycyny estetycznej, poprawę skóry objętej rozstępami oraz z ryzykiem wystąpienia reakcji alergicznej. Alternatywą dla terapii osoczem w procedurach anti-aging są zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego oraz Botoxu.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Radomia, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna oraz Starachowice.

Więcej na temat zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…