Lekarze wykonujący zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Lublinie

W Lublinie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa osocze bogatopłytkowe w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Sławomir Pietuszko

chirurg ogólny

w Medical Hair

10 / 10
lek. Wojciech Chromiński

chirurg ogólny

w Medical Hair

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Lublin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Lublinie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 600 zł za twarz - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 1000 zł (mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym).

Ile kosztuje zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Lublinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Lublin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Lublinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym
  Warszawa, Ogrodowa 48

  1000 zł

 • Leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym
  Warszawa, Ogrodowa 48

  od 600 zł
  do 600 zł

 • Leczenie łysienia typu męskiego osoczem bogatopłytkowym
  Warszawa, Ogrodowa 48

  od 600 zł
  do 600 zł

 • Twarz - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym
  Lublin, Diamentowa 29B

  od 600 zł
  do 600 zł

Posiadamy również ofertę w 57 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w innych miastach.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Lublinie - gdzie najlepiej?

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego mają na celu biostymulację komórek skóry do regeneracji. Polegają one na pobraniu krwi pacjenta i uzyskaniu z niej osocza bogatopłytkowego. Kolejnym krokiem jest podanie preparatu poprzez wstrzyknięcia w miejsca, wymagające regeneracji. Najczęściej zabiegi Regeneris stosowane są w okolicach powiek, ust i podbródka, ale również czoła, szyi i dekoltu. Działają one leczniczo na łysienie oraz poprawiają wygląd bruzd nosowo-wargowych i kurzych łapek. Innymi obszarami, poddawanymi ostrzykiwaniu osoczem bogatopłytkowym, są policzki i dłonie. Zabieg jest bezbolesny, a w razie potrzeby stosowany jest krem znieczulający.

Gdzie udać się na zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Lublinie?

Lekarz medycyny estetycznej lek. med. Magdalena Kotlińska-Torończyk wykonuje zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Lublinie. Oferuje dwie formy podania preparatu - jako mezoterapię oraz wypełniacz. Ukończyła kurs szkoleniowy z zakresu Teorii mezoterapii lekarskiej. Osocze bogatopłytkowe stosuje m.in. do leczenia łysienia (w tym również poprawy kondycji włosów) oraz kuracji odmładzających na dłonie i ramiona czy dekolt i szyję. Ponadto w swojej ofercie posiada komplet usług z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej.

Zabiegi Regeneris to dziedzina, w której specjalizuje się także lekarz medycyny estetycznej lek. med. Aleksandra Ludian-Stępnik. Posiada certyfikat uzyskania kwalifikacji z zakresu Technik pozyskiwania i podawania autologicznych materiałów z osocza bogatopłytkowego bez użycia specjalnych zestawów w protokole: Full Face Regeneration - Medical Facelift wg metody Ceccarelli - Garcia. Brała także udział w kursie Owłosiona skóra głowy. Łysienie - najczęstsze przyczyny, typy i możliwości terapeutyczne (...) Osocze bogatopłytkowe - procedury otrzymywania i podawania w obrębie owłosionej skóry głowy (...).

Na zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego można udać się również do lekarza medycyny estetycznej lek. med. Michała Tarkiewicza. Ukończył on kurs Starzenie się skóry oraz metody nieinwazyjnego likwidowania objawów starzenia. Jest autorem artykułu Łączone techniki - laser frakcyjny CO2 i osocze bogatopłytkowe - w odmładzaniu skóry. Przeprowadza zabiegi łączone z zastosowaniem metody Regeneris oraz lasera frakcyjnego CO2, mikroigłowego RF, karboksyterapii, ale także nici PDO. Osocze bogatopłytkowe wykorzystuje zwłaszcza przy regeneracji skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz leczenia łysienia.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…