Filtruj wyniki: Mapa

Inne placówki w pobliżu Bydgoszczy

Lekarze wykonujący zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa osocze bogatopłytkowe w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez ortopedy i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska

dermatolog, wenerolog, alergolog

w Clinica Dermatoestetica

dr n. med. Marcin Porzych

anestezjolog

w Medycyna Estetyczna dr Porzych

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Bydgoszczy na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 150 zł za podanie czynników wzrostu do stawu biodrowego natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 1000 zł (twarz i szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym).

Ile kosztuje zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 60 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w innych miastach.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Osocze bogatopłytkowe uzyskiwane jest ze świeżej krwi pacjenta. Zawarte w osoczu komórki macierzyste są zdolne do naprawy i odbudowy aktywności biologicznej tkanek, która wraz z wiekiem znacznie się zmniejsza., dzięki czemu mają kluczowe znaczenie w terapii anti-aging. Osocze bogatopłytkowe zawiera substancje, nazywane czynnikami wzrostu, które odpowiedzialne są za procesy stymulacji i tworzenie nowych komórek. Osocze aplikowane jest w skórę pacjenta poprzez iniekcję, z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, lub liniowo z użyciem mikrokaniuli. Zabiegi z użyciem osocza, które wykonuje lekarz medycyny estetycznej, wykorzystywane są w celu wygładzania zmarszczek, wygładzenia i ujednolicenia kolorytu skóry, a także leczenia zmian pourazowych. Osocze jest materiałem własnym, dlaczego zabiegi z jego użyciem są bezpieczne i nie niosą ze sobą ryzyka wystąpienia reakcji uczuleniowych czy odrzucenia produktu przez organizm.

Gdzie w Bydgoszczy można poddać się zabiegom z użyciem osocza bogatopłytkowego

Zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego ma w swojej ofercie Centrum Medyczne Kwel-Med. Placówka specjalizuje się w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej, a osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest tam w leczeniu nadmiernego wypadania włosów. Podane w skórę głowy osocze pobudza regeneracje i stymuluje komórki skóry, powodując odrost mocniejszych włosów. Po podaniu osocza mieszki włosowe są optymalnie odżywione i produkują silniejsze włosy. W gabinecie można ponadto poddać się zabiegom mezoterapii z użyciem osocza bogatopłytkowego, littingu twarzy czy zamykania naczynek i usuwania cellulitu.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego oferuje również Instytut Piękna Omorphia, gdzie taka procedury regeneracyjne z jego zastosowaniem nazywane są Terapią Drakuli. Terapia taka wykorzystywana jest w placówce do usuwania zmarszczek i blizn potrądzikowych oraz w zabiegach rewitalizacji skóry twarzy, a także do przyspieszania gojenia ran. Osocze bogatopłytkowe w klinice stosowane jest również w leczeniu łysienia i do regeneracji włosów.

Dr n. med. Sylwia Oczachowska-Szafkowska również przeprowadza zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, przy pomocy którego poprawia wygląd skóry, zapobiega wypadaniu włosów i wygładza zmarszczki. Wykonuje również zabiegi odmładzające z zastosowaniem nici liftingujących i preparatu Sculptra. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Bydgoszczy oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…