Liposukcja - odsysanie tłuszczu Radom

Lekarze wykonujący liposukcja - odsysanie tłuszczu w Radomiu

W Radomiu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa liposukcja w Radomiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

lek. Zbigniew Kupis

chirurg naczyniowy, angiolog, chirurg ogólny

w Angiomedicus

10 / 10

Liposukcja - odsysanie tłuszczu w Radomiu - gdzie najlepiej?

Liposukcja jest bezpiecznym zabiegiem redukcji tkanki tłuszczowej z okolic takich jak talia i plecy, brzuch, biodra, pośladki i uda, jak również ramiona i podbródek. Wskazaniem do wykonania zabiegu odsysania tłuszczu jest brak efektów leczenia zachowawczego (dieta, ćwiczenia) tych partii, w których nagromadziła się tkanka tłuszczowa. Obecnie chirurgia estetyczna dysponuje kilkoma technikami liposukcji, a oprócz klasycznej liposukcji (SAL), przeprowadzane są zabiegi odsysania tłuszczu z wykorzystaniem silnego strumienia wody (WAL), ultradźwięków oraz lasera.  

Metody liposukcji w Radomiu

Pełen zakres zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i na ciało oferuje Centrum Urody  Expelos, gdzie oferta modelowania ciała obejmuje liporadiologię – masaż próżniowy z RF i Infrared na uda, pośladki i brzuch, oraz liposukcję ultradźwiękową (kawitacyjną). Redukcja cellulitu i złogów tłuszczu dzięki ultradźwiękowej kawitacji jest procedurą dwuetapową i obejmuje uszkodzenie komórek tłuszczowych oraz drenaż limfatyczny, poprawiając krążenie i elastyczność skóry. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i stosowany jest na uda, biodra, talię oraz ręce.

Lipoliza iniekcyjna to jedna z propozycji Centrum Zdrowia i Urody Laser Clinic w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz rozstępów. Małoinwazyjna procedura na lokalne otłuszczenia obejmuje obszary takie jak podbródek, ramiona i plecy, a także pośladki, uda oraz brzuch. Zabieg wykorzystuje mieszanki fostatydylocholiny, deoksycholatu i L-karnityny lub krzemionki organicznej, które to preparaty wstrzykuje się we wskazane okolice ciała. Zabiegi na cellulit oferowane w placówce obejmują ponadto mezoterapię mikroigłową i masaż bańką chińską.             

Liposukcja jest częścią świadczeń, jakie realizuje lek. med. Kamil Pietrasik, specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Amerykańskiego Towarzystwa Anatomii Klinicznej, w 1999 r. nostryfikował dyplom lekarza w Stanach Zjednoczonych (Certyfikat ECFMG) i uzyskał amerykańskie prawo wykonywania zawodu. Odbył również roczny fellowship z chirurgii estetycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej University of Alabama (Birmingham) pod kierunkiem dr L. Vasconzeza i dr J. Grottinga. W swojej praktyce przeprowadza zabiegi odsysania tłuszczu metoda Slim Lipo.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Radomia, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna oraz Starachowice.

Więcej na temat liposukcja - odsysanie tłuszczu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…