Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Szczecinie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 800 zł za twarz - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 1700 zł (twarz, szyja i dekolt - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym).

Ile kosztuje zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 60 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w innych miastach.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego stosowane są w celu naturalnego odmłodzenia skóry. Osocze bogatopłytkowe wpływa stymulująco na komórki macierzyste (pobudzając je do namnażania się) oraz na fibroblasty (co skutkuje produkcją nowego kolagenu). Wskazaniami do zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego są m.in. łysienie (typu męskiego), oznaki starzenia się skóry (zmarszczki, utrata jędrności oraz gęstości skóry), regeneracja skóry po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej a także rewitalizacja skóry twarzy (w przypadku gdy pacjent uskarża się na niejednolity koloryt skóry twarzy oraz jej wiotkość i brak napięcia). Zabieg polega na pobraniu krwi własnej pacjenta, oraz następnym umieszczeniu jej w specjalnej wirówce (gdzie płytki krwi zostają oddzielone od pozostałych składników, a następnie zagęszczone i umieszczone w osoczu krwi). Osocze krwi wraz z koncentratem płytek odciągane jest do strzykawki i aplikowane pacjentowi. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego trwa najczęściej ok. 60 minuta a wykonuje go w znieczuleniu miejscowym specjalista medycyny estetycznej.

Szczecińskie placówki, mające w swojej ofercie zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego

Karboklinika w Szczecinie to placówka medyczna, w której można poddać się zabiegom z użyciem osocza bogatopłytkowego. W ośrodku tym wykonywane są zabiegi Self Beauty (mezoterapia osoczem bogatopłytkowym). W zależności od potrzeb pacjenta osocze aplikowane jest metodami mezoterapii, mezoterapii wraz z zastosowaniem maseczki oraz poprzez aplikację wzdłuż linii zmarszczek. W placówce Kabboklinice program leczenia osoczem bogatopłytkowym obejmuje najczęściej serię 3-4 zabiegów.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Szczecinie można wykonać także w placówce Laser-Medica Centrum Dermatologii Laserowej, Estetycznej i Dermatochirurgii. W ofercie kliniki znajduje się tzw. „Wampirzy Lifting” czyli program Regeneris mający na celu odmłodzenie, uelastycznienie oraz ujędrnienie skóry. Dobór wersji zabiegu (Regeneris Classic, Regeneris Extra, Regeneris Plus lub Regeneris PlusOne) dokonywany jest przez lekarza specjalistę w trakcie konsultacji specjalistycznej.

Zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego oferuje swoim pacjentom także szczecińska klinika Marosz Gabinety Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, gdzie takie procedury wykonywane są na obszarach twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz głowy (w przypadku leczenia łysienia).

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…