Lekarze wykonujący zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Lubinie

W Lubinie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa osocze bogatopłytkowe w Lubinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i ortopedy.

dr Agnieszka Kurzawińska

kosmetolog, dermatolog, wenerolog

w BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

lek. Katarzyna Krefft

dermatolog w trakcie specjalizacji

w BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Lubin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Lubinie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 600 zł za twarz i szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym natomiast najwyższa cena w Lubinie wynosi do 650 zł (twarz - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym).

Ile kosztuje zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Lubinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Lubin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Lubinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 53 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Lubina, w miejscowościach: Polkowice, Legnica oraz Głogów.

Więcej na temat zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego