Filtruj wyniki: Mapa

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Ultraderm

Kowale, ul. Andromedy 3 (7 km od Gdańska)
8,3 / 10  •  Bardzo dobra  •  469 opinii
  • Podanie czynników wzrostu do stawu skokowego od 800 zł
  • Podanie czynników wzrostu do stawu biodrowego od 800 zł
  • Podanie czynników wzrostu do stawu barkowego od 800 zł
  • Podanie czynników wzrostu do stawu kolanowego od 800 zł
  • Konsultacja ortopedyczna 200 zł

Lekarze wykonujący zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa osocze bogatopłytkowe w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez ortopedy i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Damian Drążewski

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, stomatolog

w Pro-Age Esthetic

10 / 10
lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

9,1 / 10
dr n. med. Mikołaj Pernak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Piękno i Medycyna Dr Pernak

9,0 / 10
mgr Nicol Coghen

magister pielęgniarstwa

w Cambridge Medical

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Gdańsku na podstawie cenników z 9 placówek. Najniższa cena to 150 zł za podanie czynników wzrostu do stawu biodrowego natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 1650 zł (podanie czynników wzrostu do stawu biodrowego).

Ile kosztuje zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 62 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w innych miastach.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Obecnie w medycynie metoda leczenia przy wykorzystaniu składowej krwi pacjenta, czyli osocza bogatopłytkowego (PRP) jest bardzo popularna. Ten autologiczny koncentrat płytek krwi w niewielkiej ilości osocza stosowany jest nie tylko w medycynie estetycznej (np. odmładzanie skóry, leczenie nadmiernego wypadania włosów), ale także np. w ortopedii (leczenie uszkodzeń ścięgna Achillesa, leczenie opóźnionych zrostów kości).

Odmładzanie osoczem bogatopłytkowym w Gdańsku – gdzie można udać się na zabieg

Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego wykonać może lek. med. Ryszard Zaleski, specjalista ortopeda i traumatolog, który preparaty na bazie krwi pacjenta stosuje w przypadku zwyrodnienia stawów, zapalenia powięzi podeszwy oraz zapalenia i uszkodzenia ścięgna Achillesa. Wspomaga nim także terapię dolegliwości typowo sportowych, w tym np. kolana skoczka lub łokcia tenisisty. Udać się do niego można również na usunięcie materiału zespalającego oraz na cały szereg procedur ortopedycznych w obrębie tkanek miękkich (np. usunięcie ganglionu, tłuszczaka, kaletki), plastykę pochewki ścięgnistej (palca trzaskającego), uwolnienie nerwów obwodowych ręki oraz korekcję palca młotkowatego.

W Gdańsku zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego przeprowadza się również w Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii La Nika. W placówce osocze bogatopłytkowe wykorzystuje się do odmładzania skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Stosuje się je także do leczenia nadmiernego wypadania włosów. W ośrodku pacjenci poddać się mogą również usuwaniu zmarszczek kwasem hialuronowym lub toksyną botulinową, powiększaniu ust oraz nieinwazyjnemu liftingowi twarzy i ciała za pomocą nici Aptos. Oferta Centrum obejmuje leczenie nadpotliwości toksyną botulinową, usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez liposukcję wspomaganą laserem SmartLIpo oraz modelowanie ciała poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej pacjenta.

Na terapię z użyciem osocza bogato płytkowego w Gdańsku udać się można także do placówki EPI CENTRUM LASER CLINIC, w której osocze bogatopłytkowe stosuje się do odmładzania skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz skóry dłoni. Wykorzystuje się je również do wypełniania blizn po trądziku oraz leczenia łysienia typu męskiego. Pacjenci poddać się tu mogą także innym procedurom z zakresu medycyny estetycznej, w tym terapii depigmentacyjnej za pomocą preparatu Cosmelan, powiększeniu ust kwasem hialuronowym oraz likwidacji zmarszczek (toksyna botulinowa, kwas hialuronowy).

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…