Filtruj wyniki:

Zmień zabieg 

Mapa

Bellazone

Częstochowa, ul. Kiedrzyńska 64
9,2 / 10  •  Znakomita  •  58 opinii
  • Mezoterapia skóry głowy 2600 zł
  • Odmładzanie Regeneris Cellular Matrix® od 1200 zł
  • Leczenie uszkodzenia ścięgien i mięśni czynnikami wzrostu od 800 zł
  • Podanie czynników wzrostu do stawów w ręce od 800 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej od 190 zł
  • Konsultacja ortopedycznazadzwoń

Inne placówki w pobliżu Częstochowy

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Częstochowie na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 400 zł za dłonie - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 2600 zł (mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym).

Ile kosztuje zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 58 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w innych miastach.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Procedury z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego przeprowadza się w celu rewitalizacji i regeneracji skóry. Polecane są one szczególnie osobom, ceniącym sobie w pełni naturalne metody odmładzania. Aplikacja macierzystych komórek jest bezpieczna i minimalizuje ryzyko powikłań oraz reakcji alergicznych. Wśród przeciwwskazań do tego typu zabiegów wymienia się m.in. choroby krwi, choroby przebiegające z zaburzeniami funkcji lub liczby płytek krwi oraz aktywną opryszczkę lub inne zakażenia skóry.

Autologiczna regeneracja komórkowa PRP w Częstochowie – gdzie można udać się na zabieg

Osocze bogatopłytkowe do rewitalizacji skóry wykorzystuje lek. med. Krystyna Hubicka, lekarz medycyny estetycznej oraz specjalistka chorób wewnętrznych. Uczestniczyła w wielu kongresach, konferencjach i sympozjach z zakresu medycyny estetycznej, w tym w XII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Zabiegi z osoczem bogatopłykowym przeprowadza na skórze twarzy oraz skórze głowy, stosuje je również do redukcji blizn Udać się do niej można także na wypełnianie zmarszczek preparatami kwasu hialuronowego, lifting nićmi PDO oraz mezoterapię igłową, jej oferta obejmuje ponadto całą gamę zabiegów laserowych (laserowe leczenie trądziku, zamykanie naczynek, redukcję blizn, fotoodmładzanie).

W Częstochowie zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego przeprowadza się również w Gabinecie Kosmetologii Estetycznej Lazuryt. W placówce procedury z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego łączone są także z karboksytrapią, czyli terapią medyczną dwutlenkiem węgla. Do placówki udać się można także na mezoterapię igłową, mikrodermabrazję diamentową, peeling kawitacyjny oraz peeling chemiczny. Oferta Gabinetu obejmuje całą gamę procedur z zastosowaniem toksyny botulinowej (redukcja zmarszczek czoła, kurzych łapek, lwi zmarszczek), lipolizę iniekcyjną, liposukcję ultradźwiękową oraz endomasaż z falami radiowymi.

Zabiegi odmładzania osoczem bogatopłytkowym wykonuje także dr n. md. Joanna Magdziarz-Orlitz, specjalistka dermatolog. Jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach i członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD). Zabiegi z użyciem osocza bogatopływkowego przeprowadza na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach oraz skórze głowy. Specjalizuje się również w procedurach rewitalizujących i regenerujących z zastosowaniem kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko oraz Zawiercie.

Więcej na temat zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…