Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Częstochowa

Filtruj wyniki: Mapa

Bellazone

Częstochowa, ul. Kiedrzyńska 64
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  59 opinii
  • Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 800 zł
  • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 800 zł
  • Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialurono... od 800 zł
  • Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowymzadzwoń
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej od 180 zł

Coco Clinic

Tarnowskie Góry, ul. Wyszyńskiego 113(46 km od Częstochowy)
9,9 / 10  •  Znakomita  •  173 opinii
  • Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 500 zł
  • Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 500 zł
  • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym 1100 zł
  • Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialurono... 1000 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 150 zł

Lekarze wykonujący usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Bellazone

10 / 10

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Częstochowie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 500 zł za cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 1300 zł (korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym).

Ile kosztuje usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w innych miastach.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Kwas hialuronowy jest polisacharydem występującym we wszystkich rodzajach organizmów żywych. U człowieka kwas ten jest szczególnie ważny dla skóry, ponieważ wzmacnia jej komórki i przyczynia się do naprawy tkanek. Wraz z wiekiem poziom kwasu hialuronowego w skórze zaczyna gwałtownie spadać, co skutkuje powstawaniem zmarszczek, wiotkością skóry oraz zmniejszeniem objętości i sprężystości warg oraz policzków. Podanie kwasu hialuronowego w formie zastrzyków pozwala na korektę zmarszczek, przywrócenie jędrności oraz wymodelowanie jej konturów. Po zabiegu pierwsze niecałkowite efekty widoczne są natychmiast, a na efekt końcowy trzeba poczekać ok. 3 tygodni. 

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym w Częstochowie

Zmarszczki za pomocą kwasu hialuronowego można usunąć u kosmetolog mgr. Anny Anisimo-Chłąd, przyjmującej w Instytucie Kosmetologii Estetycznej i Hirudoterapii MedicalArt. Jest absolwentką kosmetologii ze specjalizacją kosmetyki estetycznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Uczestniczyła w wielu kursach doszkalających z zakresu medycyny estetycznej, m.in.: „Kwas hialuronowy w wypełnieniach estetycznych” oraz „Mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna i rollery w zabiegach estetycznych”. Do korekty zmarszczek kwasem hialuronowym używa preparatów Emervel, Restylane oraz Princess Filler.

Dermika Salon&SPA to ośrodek specjalizujący się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Można w nim wypełnić zmarszczki za pomocą kwasu hialuronowego z użyciem preparatów Princess Filler (preparat jednofazowy, dzięki czemu jest idealnie gładki i bardzo elastyczny), Restylane lub Stylage. Kwas ten używany jest w placówce również przy zabiegu modelowania i nawilżania ust oraz korekty konturu twarzy. W tym ośrodku zmarszczki mimiczne można usunąć również poprzez zastrzyki z toksyny bolulinowej.

W Lublińcu (39 km od Częstochowy) znajduje się Centrum Medyczne VENO-MED - klinika, specjalizująca się w zabiegach medycyny i chirurgii estetycznej. Kwasem hialuronowym usuwane są tu m.in.: zmarszczki pionowe wokół ust, fałdy nosowo-wargowe, kurze łapki oraz zmarszczki czoła i gładzizny. W tym celu stosowane są preparaty Emervel, Restylane oraz Princess Filler. W placówce zmarszczki usunąć można również za pomocą iniekcji toksyny botulinowej oraz kwasu polimlekowego (używany jest w tym celu preparat Sculptra).

Pacjenci szukali zabiegu usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko oraz Zawiercie.

Więcej na temat usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…