Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Lublin

New Look Clinic

Lublin, ul. Diamentowa 29B
9,2 / 10  •  Znakomita  •  86 opinii
 • Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 800 zł
 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym 1200 zł
 • Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialurono... od 800 zł
 • Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym od 800 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 150 zł

Lekarze wykonujący usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Lublinie

W Lublinie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. dent. Urszula Zaremba

stomatolog

w New Look Clinic

lek. dent. Elżbieta Bandurak

stomatolog

w New Look Clinic

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Lublin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Lublinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 800 zł za korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 1200 zł (dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym).

Ile kosztuje usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Lublinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Lublin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Lublinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
  Lublin, Diamentowa 29B

  1200 zł

 • Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
  Lublin, Diamentowa 29B

  od 800 zł
  do 800 zł

 • Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym
  Lublin, Diamentowa 29B

  od 800 zł
  do 800 zł

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w innych miastach.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Lublinie - gdzie najlepiej?

Kwas hialuronowy jest związkiem naturalnie występującym w skórze, jednak z wiekiem jego ilość ulega zmniejszeniu. Skutkuje to m.in. pojawieniem się zmarszczek. Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym polega na iniekcji preparatu bardzo cienkimi igłami, dzięki czemu jest on praktycznie bezbolesny. Trwa on około 30 minut.

Kwas hialuronowy nie powoduje alergii, dlatego może być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry. Po zabiegu przez około dwa tygodnie należy unikać temperatur poniżej 0 stopni Celsjusza oraz sauny i gorących kąpieli. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego stosowane są m.in. do usuwania zmarszczek na czole, wokół ust, między brwiami oraz zmarszczek na brodzie. Standardowy powrót do normalnej aktywności fizycznej wynosi około 2 – 3 dni. Podana substancja utrzymuje się około 6 miesięcy. W celu pożądanych efektów zaleca się powtarzać procedurę w odstępach 6 – 12 miesięcy.

Redukcja zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego – zabieg w Lublinie

Zabieg wygładzania zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego przeprowadza lek. med. Wiktor Wezgraj, specjalista medycyny estetycznej. Stosuje preparaty m.in. takich linii produktowych jak Juvederm oraz Princess. Z zastosowaniem kwasu hialuronowego dokonuje również zabiegów wolumetrii twarzy oraz powiększania i modelowania ust. Posiada certyfikat ukończenia szkolenia „Remodeling rysów twarzy – zaawansowane techniki zastosowania kwasu hialuronowego z użyciem techniki Soft Filling”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Na wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym udać się można również do dr n. med. Wojciecha Chromińskiego, specjalisty chirurgii ogólnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Zabieg wykonywany jest przy użyciu produktów Surgiderm, które są całkowicie wchłaniane oraz zapewniają naturalne efekty estetyczne. W celu poprawy nawilżenia skóry i jej elastyczności zabieg może zostać uzupełniony mezoterapią preparatem Surgilift Plus.

Redukcję zmarszczek przy użyciu kwasu hialuronowego wykonuje także lek. med. Mariola Wronecka, specjalista dermatolog. Jest ona członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Posiada ona m.in. certyfikat ukończenia kursu „Wypełniacze poziom zaawansowany”, który daje jej uprawnienia do przeprowadzania zaawansowanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej przy zastosowaniu wypełniaczy na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego.

Pacjenci szukali zabiegu usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…