Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Szczecin

Klinika Beauty

Szczecin, ul. Zielonogórska 31
 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 1200 zł
 • Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialurono... od 1200 zł
 • Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszcze... od 1200 zł
 • Modelowanie i ujędrnianie policzków od 1200 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 200 zł
Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

 • operacja plastyczna powiek,
 • bonding zębów
 • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Beauty Group

Szczecin, ul. Wojciechowskiego 7
9,3 / 10  •  Znakomita  •  244 opinii
 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 800 zł
 • Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialurono... od 800 zł
 • Broda - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 800 zł
 • Linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowy... od 800 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 300 zł

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Szczecinie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 800 zł za broda - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 1200 zł (modelowanie i ujędrnianie policzków).

Ile kosztuje usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 55 innych miastach. Sprawdź ceny usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w innych miastach.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie człowieka w postaci soli sodowej -hialuronianu sodu (najwięcej jest go w skórze człowieka). Hialuronian odpowiada za właściwy poziom nawilżenia skóry. Wraz z upływem czasu jego ilość stopniowo zmniejsza się, przez co dochodzi do degeneracji tkanek. W efekcie skóra wysusza się, wiotczeje i pojawiają się zmarszczki. Dlatego też coraz popularniejsze stają się zabiegi usuwania zmarszczek polegające na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego. Zabiegi te wykonywane są przy znieczuleniu miejscowym i polegają na wprowadzeniu (za pomocą bardzo cienkiej igły) preparatu kwasu hialuronowego w miejsce występowania zmarszczek. Cały zabieg trwa ok. 30-45 minut, a efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu i utrzymują się zazwyczaj przez okres kilkunastu miesięcy, w zależności od wieku, stanu skóry i trybu życia.

Gdzie w Szczecinie można usunąć zmarszczki za pomocą kwasu hialuronowego?

Klinika Urody Kameleon to gabinet, specjalizujący się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i szeroko pojętej pielęgnacji ciała, który ma w swojej ofercie usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym. Preparaty kwasu hialuronowego wykorzystuje się tu także do zabiegów powiększania ust i wypełniania bruzd nosowo-wargowych. Rodzaj preparatu w klinice dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klienta (płynne preparaty stosuje się do likwidacji drobnych zmarszczek, a gęste do modelowania twarzy i ciała).

Medycyna Estetyczna Esthe to kolejna placówka, w której można przeprowadzić zabieg usuwania zmarszczek przy pomocy kwasu hialuronowego. Klinika mieści się Szczecinie i specjalizuje się w zabiegach, związanych z medycyną oraz chirurgią estetyczną. Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym wykonuje się tu za pomocą preparatów Juvéderm (Allergan), Surgiderm (Allergan) oraz Restylane (Q-MED), w ofercie znajdują się również metody usuwania zmarszczek polegające na łączeniu kilku technik: wstrzyknięciu toksyny botulinowej uzupełnionej podaniem kwasu hialuronowego, a następnie zastosowaniem mezoterapii, peelingów chemicznych oraz resurfacingu laserowego.

Lek. med. Joanna Stosio-Rostecka, specjalista dermatolog, także wykonuje zabiegi usunięcia zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego. Jest członkiem Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Uczestniczyła w wielu szkoleniach związanych z rewitalizacją, odmładzaniem i usuwaniem defektów kosmetycznych (V Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego „Jak zachować piękno, zdrowie i młodość?”, kurs „Modelowanie twarzy i wypełnianie linii zmarszczkowych”). Zabiegi wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym przeprowadza za pomocą preparatów Stylage oraz Teosyal.

Pacjenci szukali zabiegu usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…