Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Bydgoszcz

Filtruj wyniki: Mapa
Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

 • operacja plastyczna powiek,
 • licówki metodą Flow Injection
 • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz

Bydgoszcz, ul. Księdza Zygmunta Trybowskiego 14
8,8 / 10  •  Bardzo dobra  •  948 opinii
 • Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 1000 zł
 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 1000 zł
 • Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialurono... od 1000 zł
 • Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym od 1000 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 200 zł
Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Clinica Dermatoestetica

Bydgoszcz, ul. Cicha 24 lok. 4
7,9 / 10  •  Dobra  •  57 opinii
 • Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowymzadzwoń
 • Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowymzadzwoń
 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowymzadzwoń
 • Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialurono...zadzwoń
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznejzadzwoń

Lekarze wykonujący usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez dermatologa i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska

dermatolog, wenerolog, alergolog

w Clinica Dermatoestetica

dr n. med. Marcin Porzych

anestezjolog

w Medycyna Estetyczna dr Porzych

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Bydgoszczy na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 700 zł za bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 1000 zł (korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym).

Ile kosztuje usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 53 innych miastach. Sprawdź ceny usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w innych miastach.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Zmarszczki grawitacyjne i statyczne, które pojawiają się na twarzy, szyi i dekolcie, można usuwać za pomocą botoxu, kwasu hialuronowego (HA) i laserem frakcyjnym. W przypadku wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym lekarze medycyny estetycznej spłycają bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki lub kurze łapki. Usuwanie zmarszczek polega na wstrzyknięciu pod skórę wypełniaczy na bazie HA. Zabieg zwykle należy powtórzyć po 6 - 12 miesiącach.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w klinice w Bydgoszczy

W klinice medycyny estetycznej Esteticmed lekarze usuwają bruzdy nosowo-wargowe preparatem stabilizowanego kwasu hialuronowego Surgiderm, który ma jeszcze zastosowanie w remodelingu policzków. Lekarz medycyny estetycznej dr Ilona Wnuk-Bieńkowska, która w 2011 roku ukończyła szkolenie z technik zaawansowanych preparatem Sculptra, wypełnia płytkie zmarszczki wokół oczu monofazowym kwasem hialuronowym Succeev. W Esteticmed można też poddać się termoliftingowi Zaffiro, uelastyczniającego skórę twarzy.

Klinika dermatologii estetycznej i laserowej oraz dermatochirurgii Fenomed oferuje wygładzanie zmarszczek wokół ust i na dekolcie kwasem hialuronowym z linii dermokosmetyków Restylane. Dermatolog-wenerolog dr n. med. Paweł Skory wykonuje tu lifting wolumetryczny z użyciem HA, zwiększający objętość twarzy, w której wraz z wiekiem ubywa tkanki podskórnej. Współpracownikiem dr Skorego jest dermatolog dr Anita Mazur, posiadająca drugą specjalizację o zasięgu międzynarodowym z Medycyny Przeciwstarzeniowej. Lekarz przeprowadza laserowy zabieg fotoodmładzania za pomocą urządzenia IPL, który częściowo odwraca skutki tzw. fotostarzenia.

W klinice stomatologii estetycznej i chirurgii Alfa Med można wypełnić zmarszczki nie tylko HA, ale także botoxem, który dobrze spisuje się przy zmarszczkach mimicznych. Oprócz tego placówka wykonuje zabieg stabilizowanym kwasem hialuronowym Hydrobalans, polecany przy odmładzaniu okolic oczu i powierzchni grzbietowej dłoni. Lekarz medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej dr n. med. Sylwia Oczachowska-Szafkowska, należąca do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, korzysta z nici hialuronowych podczas likwidowania tzw. chomików na twarzy podczas soft liftingu.

Dr Sylwia Oczachowska-Szafkowska pracuje także w gabinecie Esteticclinic przy ul. Pszczelnej, gdzie wypełnia zmarszczki palacza i policzkowe kwasem hialuronowym o żelowej konsystencji. Do lekarza można zapisać się również na zabieg stabilizowanym HA Restylane Skinboosters, w efekcie którego skóra zostaje maksymalnie nawilżona i zrewitalizowana.

Lekarz medycyny estetycznej ze specjalistycznego gabinetu Dormed - dr n. med. Dorota Lorkowska-Czosnyka, certyfikowana przez Polskie Towarzystwo ME (medycyny estetycznej), wypełnia bruzdy w okolicy tzw. doliny łez preparatem Voluma, który zawiera HA o dużej gęstości. Oprócz tego w Dormed wykonuje się Botoxlift, podczas którego dr Lorkowska-Czosnyka uderza w zmarszczki podwójną siłą - toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.

Dermatolog dr n. med. Sławomir Urbanowski, współautor sprawozdania z pierwszej światowej konferencji "anti-anging" w Paryżu, wygładza linie smutku, które są zmarszczkami grawitacyjnymi, preparatem Juvederm z usieciowanym kwasem hialuronowym. Lekarz pracuje w gabinecie dermatologii ogólnej, estetycznej i laserowej Dermest, gdzie wykonuje jeszcze laserowe usuwanie piegów i peeling medyczny yellow peel.

Zmarszczki na brodzie, powodujące opadanie kącików ust, można wypełnić w centrum medycznym Laser-Med, a oprócz tego usunąć drugi podbródek podczas lipolizy iniekcyjnej po uprzednim rozbiciu komórek tłuszczowych fosfatydylocholiną. W Leser-Med zmarszczki i bruzdy są minimalizowane jeszcze ultradźwiękami, przyspieszającymi metabolizm skóry.

Pacjenci szukali zabiegu usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…