BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

10 / 10   •   Rewelacyjna   •  24 opinii
 • Recepcja, poczekalnia BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
 • Recepcja, poczekalnia BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
 • Recepcja, poczekalnia BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
 • Recepcja, poczekalnia BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
 • Wnętrza, wystrój BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
 • Wnętrza, wystrój BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
 • Gabinet zabiegowy BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
 • Gabinet zabiegowy BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
 • Gabinet zabiegowy BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
 • Gabinet zabiegowy BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
 • Aparatura, sprzęt zabiegowy BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
 • Aparatura, sprzęt zabiegowy BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
 • Zabieg, operacja BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
 • Zabieg, operacja BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
 • Zabieg, operacja BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
 • Zabieg, operacja BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
Lubin, ul. Wileńska 4 lok. B
 • Konsultacja dermatologiczna • od 180 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej • 180 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

BeauMed to nowoczesna lubińska klinika specjalizująca się w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii oraz laseroterapii. W naszej szerokiej ofercie znajdują się również autorskie terapie. Od ponad ośmiu lat pomagamy klientom zachować zdrowy i promienny wygląd oraz zniwelować niedoskonałości. Nasza placówka to nowy punkt na medycznej mapie Lubina. Do jej licznych atutów należy doskonale wykwalifikowana kadra oraz światowej klasy urządzenia. W codziennej pracy wykorzystujemy wyłącznie produkty i aparaturę sprawdzonych firm, co zapewnia korzystającym z naszych usług osobom wysoką jakość, skuteczność, a przede wszystkim bezpieczeństwo zabiegów.

Ważne miejsce w ofercie BeauMed zajmują zabiegi na twarz, w tym procedury odmładzające i odżywiające skórę oraz redukujące niedoskonałości takie jak drobne naczynka, rumień czy przebarwienia. Wykorzystujemy preparaty na bazie toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, stosujemy również kolagen, osocze bogatopłytkowe oraz nowość – autologiczną fibrynę bogatopłytkową. Modelujemy owal twarzy, zajmujemy się również powiększaniem i uwydatnianiem ust. Odmładzamy wygląd także dzięki mezoterapii igłowej oraz mikromezoterapii aparatem Dermapen.

Zapraszamy Państwa na zabiegi na ciało. W bogatej gamie usług znajdują się zarówno procedury redukujące cellulit i wiotkość skóry, jak i usuwanie zmian skórnych, blizn, rozstępów czy naczynek na nogach. Przeprowadzamy zabiegi rewitalizacji skóry szyi i dekoltu, a także odmładzamy skórę dłoni. Pomagamy osobom z problemem owłosionej skóry głowy, z nadmiernym wypadaniem włosów i łysieniem. Leczymy nadpotliwość, w ramach usług dermatologicznych zajmujemy się również terapią trądziku. Wykonujemy peelingi medyczne, indywidualnie dostosowywane do potrzeb konkretnego pacjenta. Zapraszamy na konsultacje dermatologiczne.

Posiadamy szereg zaawansowanych technologicznie urządzeń, dzięki którym możemy przeprowadzać zabiegi szybsze, skuteczniejsze i mniej inwazyjne niż klasyczne procedury. Zamykamy laserowo poszerzone naczynka (Nd:YAG) i redukujemy przebarwienia (DyeVL). Usuwamy zmarszczki i blizny, wykonujemy resurfacing oraz zabiegi rejuwenacji skóry (Er:YAG). Odmładzamy i ujędrniamy skórę dzięki systemowi iPixel, laserowi frakcyjnemu Q-Switch oraz platformie Alma SPADEEP, która jako jedyne dostępne na rynku urządzenie wykorzystuje unipolarną falę rafiową o częstotliwości 40,68 MHz. Doskonale sprawdza się ona również w nieinwazyjnym modelowaniu twarzy i ciała.

Doświadczenie naszych specjalistów zaowocowało stworzeniem serii autorskich programów umożliwiających optymalne i szybkie ujędrnienie oraz rewitalizację skóry, usunięcie zmarszczek czy wymodelowanie owalu twarzy. Na każdy program składa się seria bądź pojedynczy zabieg łączący kilka technik w celu osiągnięcia długotrwałych efektów. Proponujemy Państwu sześć autorskich programów: „Świeże spojrzenie”, skierowany do osób pragnących odnowić i zregenerować wiotką skórę okolic oczu, „Wiosenne odświeżenie”, dedykowany osobom pragnącym odnowić skórę twarzy i szyi oraz „Piękny owal”, mający na celu wymodelowanie owalu twarzy i zniwelowanie tzw. „chomików”. Osobom wymagającym intensywnej regeneracji i przebudowy skóry proponujemy „De LUX dla skóry”, klientom chcącym pozbyć się „zmarszczek palacza” polecamy program „Rewitalizacja okolic ust”, zaś kobiety poszukujące sposobu na ujędrnienie skóry piersi zapraszamy na serię zabiegów o nazwie „Piękny dekolt”.

Centrum Terapii Trądziku to wyjątkowe miejsce działające przy naszej klinice. Pracujący tam dermatolodzy i kosmetolodzy pomagają w uporaniu się z różnymi rodzajami trądziku, a także dobierają odpowiednią pielęgnacje dla poprawy stanu cery.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika BeauMed oferuje innowacyjne programy terapeutyczne z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, kosmetologii i laseroterapii. Posiada aparaturę medyczną najwyższej klasy (Alma Harmony XL PRO, SonoQueen, Clatuu Alpha, Mediostar Monolith, Jett Plasma, Dermapen) oraz pracuje na najlepszych markach medycznych (Medik8). Eleganckie wnętrze oraz najnowocześniejszy sprzęt zapewnia poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Platforma Alma SpaDeep jest nowoczesnym urządzeniem, wykorzystującym unipolarną falę radiową o bardzo wysokiej częstotliwości 40,68 Mhz, falę radiową bipolarną oraz technologie mikroplazmy do modelowania twarzy i ciała, a także do ujędrnienia i odmłodzenia skóry. W trakcie zabiegu łączone jest kontrolowane przenikanie fal w głąb skóry z jednoczesnym masażem mechanicznym tkanki, co pozwala na uzyskanie wyraźnie zauważalnych rezultatów już po pierwszym zabiegu.

Alma Harmony XL Pro to wielofunkcyjna platforma laserowa najnowszej generacji. Jest kompatybilna z różnymi głowicami, dzięki czemu przy jej pomocy można przeprowadzać szeroką gamę zabiegów. Obsługuje różne typy laserów, w tym:

 • Laser Nd:YAG 1064 nm LongPulse – system służący do leczenia zarówno powierzchniowych, jak i głębokich zmian naczyniowych. Sprawdza się w zabiegach zamykania naczyń na kończynach dolnych.

 • DyeVL 500-600nm – pulsacyjne źródło światła wykorzystywane w zabiegach dermatologicznych. Ma zastosowanie w redukcji przebarwień oraz zamykaniu naczyń.

 • Laser Er:YAG 2940 nm iPixelER – laser stosowany do likwidacji zmarszczek oraz blizn, w zabiegach resurfacingu i rejuwenacji skóry. Praca urządzenia polega na wywoływaniu kontrolowanych mikrouszkodzeń skóry celem pobudzania jej do naturalnych procesów naprawczych. Efektem zabiegów jest produkcja nowych oraz przebudowa już istniejących włókien kolagenu.

 • Laser Nd:YAG 1064nm Qswitch ClearLift – nieablacyjny laser frakcyjny działający w sposób mechaniczny na skórę właściwą. Wywoływane mikrouszkodzenia pobudzają tkankę do naturalnej odbudowy. Wykorzystywany m.in. przy usuwaniu tatuażów.

 • Termolifting NIR (Near-infrared) – technologia wykorzystująca emisję światła podczerwonego, podgrzewającego wybraną partię ciała i stymulująca ją do naturalnej odnowy. Ma zastosowanie przede wszystkim w zabiegach poprawy napięcia skóry twarzy i ciała.

SonoQueen to urządzenie wykorzystujące najnowszej generacji technologię HIFU (skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości) do nieinwazyjnego liftingu skóry twarzy i ciała. Jest wyposażone w specjalną głowicę dedykowaną okolicom oczu, skuteczną w redukcji kurzych łapek czy problemu opadających powiek.

Urządzenie Clatuu Alpha stosujemy w zabiegach kriolipolizy, by dzięki działaniu ujemnych temperatur wyeliminować miejscowo tkankę tłuszczową, oporną na diety i ćwiczenia fizyczne.

Do depilacji laserowej wykorzystujemy laser diodowy Mediostar Monolith, którego działanie oparte jest o dwie długości fali 810 nm i 940 nm, działające na melaninę oraz naczynia krwionośne znajdujące się w cebulce włosa. Zabiegi przeprowadzane z użyciem tego lasera charakteryzuje wysoka skuteczność, szybkość oraz maksymalny komfort pacjenta.

Działanie naszego urządzenia Jett Plasma oparte jest o generowanie ładunku elektrycznego – plazmy i stosowane jest w niechirurgicznym liftingu powiek oraz do bezinwazyjnego usuwania zbędnych tkanek.

Dostępny w naszej klinice System Aquasure H2 pozwala na wieloetapowe oczyszczanie skóry z zastosowaniem cząsteczek wodoru.

Urządzenie medyczne Dermapen wykorzystujemy do zabiegów mezoterapii mikroigłowej.


Udogodnienia dla pacjentów

 • Pakiety – oferujemy Państwu możliwość zakupu pakietów zabiegowych w atrakcyjnych cenach.

 • Promocje – oferujemy okresowe oraz dedykowane promocje na nasze usługi.

 • Obsługa osób indywidualnych oraz firm

 • Nowoczesne urządzenia zabiegowe – dysponujemy światowej klasy urządzeniami zabiegowymi, dzięki czemu nasza oferta jest atrakcyjna oraz bardzo bezpieczna.

 • Parking przy klinice


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w BeauMED Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Lubin w Lubinie.

 • Konsultacje

  Konsultacja dermatologiczna
  Wydanie recepty (w cenie konsultacji lekarskiej zawiera się recepta) - 50 zł
  od 180 do 200 
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  w cenie zabiegu wykonanego po konsultacji
  180
 • Chirurgia plastyczna

 • Dermatologia

 • Leczenie łysienia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Masaże

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 24 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

10
/ 10
Rewelacyjna
24 ocen z 2 źródeł
5,0 / 5
(12 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(12 ocen placówki na Facebook.pl)

Zespół

Do kadry kliniki BeauMed należą znakomicie wykwalifikowani lekarze specjaliści z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetolodzy. Członkowie zespołu posiadają duże doświadczenie zawodowe, prócz tego regularnie uczestniczą w kursach i szkoleniach, co pozwala im poszerzać wiedzę i doskonalić umiejętności.

dr n. med. Monika Kukulska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Dr n. med. Monika Kukulska specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów odmładzających i regenerujących skórę oraz usuwających jej niedoskonałości. W codziennej pracy wykorzystuje nowoczesne preparaty na bazie m.in. kwasu hialuronowego i toksyny botulinowe... więcej »

Zadzwoń: 76 575 pokaż numer

dr Agnieszka Kurzawińska

kosmetolog, dermatolog, wenerolog

Lek. Agnieszka Kurzawińska specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu problemów natury dermatologicznej u dzieci i dorosłych. Wykonuje zabiegi w ramach dermatologii i medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Zakres przeprowadzanych przez nią procedur ob... więcej »

Zadzwoń: 76 575 pokaż numer


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

BeauMED Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Lubin
ul. Wileńska 4 lok. B
59-300 Lubin

Godziny otwarcia

 • poniedziałek10:00-19:00
 • wtorek10:00-19:00
 • środa10:00-19:00
 • czwartek10:00-19:00
 • piątek10:00-19:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Klinika BeauMed znajduje się w centrum Lubina, przy ul. Wileńskiej 4 lok. B. Lokalizacja placówki umożliwia łatwe dotarcie z dowolnego punktu miasta. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej leży w odległości 200 m, z kolei od Dworca Głównego PKP dzieli nas dystans ok. 2,5 km. 


Najczęstsze pytania o placówkę BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

 • Jak oceniana jest placówka BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia?

  Placówka BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia została oceniona przez pacjentów jako Rewelacyjna. Średnia ocena wynosi 10,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 24 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia w Lubinie?

  Placówka BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia z Lubina posiada w cenniku usług 338 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , dermatologia , leczenie łysienia , medycyna estetyczna oraz diagnostyka i badania - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia?

  BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia znajduje się w Lubinie, Lubin, ul. Wileńska 4 lok. B. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 76 575 50 17

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia?

  Placówka BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia z Lubina otwarta jest średnio 9 godzin dziennie, w poniedziałki od 10:00 do 19:00, we wtorki od 10:00 do 19:00, w środy od 10:00 do 19:00, w czwartki od 10:00 do 19:00, a w piątki od 10:00 do 19:00. W weekend placówka jest zamknięta.