Operacja usunięcia tarczycy Lubin i okolice

Bezpośrednio w Lubinie nie dysponujemy placówką wykonującą operacja usunięcia tarczycy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 13 innych klinik z okolicy Lubina. Operacja usunięcia tarczycy można przeprowadzić m.in. w Szpital Medfemina we Wrocławiu (69 km od Lubina) w cenie 8900 zł lub w Diamentum Centrum Medyczne we Wrocławiu (64 km od Lubina) gdzie cena za operacja usunięcia tarczycy wynosi 6300 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacja usunięcia tarczycy najbliżej Lubina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacja usunięcia tarczycy najbliżej Lubina na podstawie cenników z 13 placówek. Najniższa cena to 3500 zł za wycięcie tarczycy częściowe chirurgicznie natomiast najwyższa cena w Lubinie wynosi do 10900 zł (wycięcie tarczycy całkowite chirurgicznie).

Ile kosztuje operacja usunięcia tarczycy w najbliższej odległości od Lubina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja usunięcia tarczycy najbliżej Lubina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacja usunięcia tarczycy najbliżej Lubina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 12 innych miastach. Sprawdź ceny operacja usunięcia tarczycy w innych miastach.

Więcej na temat operacja usunięcia tarczycy