Endoprotezoplastyka całkowita kolana Lubin i okolice

Bezpośrednio w Lubinie nie dysponujemy placówką wykonującą endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 10 innych klinik z okolicy Lubina. Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (64 km od Lubina) w cenie 18900 zł lub w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (118 km od Lubina) gdzie cena za endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego wynosi 21000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Lubina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w 10 placówkach w Lubinie. Najniższa cena wynosi 15950 zł w Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji, najwyższa to 21000 zł, natomiast średni koszt to 18485 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w najbliższej odległości od Lubina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Lubina:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w innych miastach.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego