Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa Lubin i okolice

Bezpośrednio w Lubinie nie dysponujemy placówką wykonującą operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Lubina. Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Suliga w Częstochowie (216 km od Lubina) w cenie 2900 zł lub w Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach (240 km od Lubina) gdzie cena za operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa wynosi 4200 zł. W wymienionej placówce operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa wykonuje otolaryngolog. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa najbliżej Lubina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w 5 placówkach w Lubinie. Najniższa cena wynosi 2400 zł w SALUS Centrum Medyczne, najwyższa to 6500 zł, natomiast średni koszt to 3900 zł.

Ile kosztuje operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w najbliższej odległości od Lubina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa najbliżej Lubina:

Posiadamy również ofertę w 8 innych miastach. Sprawdź ceny operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w innych miastach.

Więcej na temat operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa