Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Lubin i okolice

Bezpośrednio w Lubinie nie dysponujemy placówką wykonującą powiększenie punktu G kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 28 innych klinik z okolicy Lubina. Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Klinika Intima Art&Este w Łodzi (229 km od Lubina) w cenie 1500 zł lub w Centrum Medyczne Bieniek we Wrocławiu (71 km od Lubina) gdzie cena za powiększenie punktu G kwasem hialuronowym wynosi 2000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym najbliżej Lubina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w 28 placówkach w Lubinie. Najniższa cena wynosi 500 zł w Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia, najwyższa to 4000 zł, natomiast średni koszt to 1766 zł.

Ile kosztuje powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Lubina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększenie punktu G kwasem hialuronowym najbliżej Lubina:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększenie punktu G kwasem hialuronowym