Zmniejszenie piersi Lubin i okolice

Bezpośrednio w Lubinie nie dysponujemy placówką wykonującą zmniejszenie piersi, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 20 innych klinik z okolicy Lubina. Zmniejszenie piersi można przeprowadzić m.in. w INTER-MED w Będzinie (239 km od Lubina) w cenie 12000 zł lub w Szpital Medfemina we Wrocławiu (69 km od Lubina) gdzie cena za zmniejszenie piersi wynosi 15000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Gabinet Chirurgii Kosmetycznej

Wrocław, ul. Kutrzeby 64(69 km od Lubina)
9,5 / 10  •  Znakomita  •  145 opinii

Zabieg redukcji piersi przebiegł w znieczuleniu ogólnym bezproblemowo . Komplikacje które wystąpiły 2 h po zabiegu bardzo sprawnie i profesjonalnie załatwione . Pielęgniarka która opiekowała się mną w nocy przemiła osoba . Bardzo poważnie podchodzi do tematu i rzetelnie sprawdza pacjenta co 20 min. ~ Agata P. (Zmniejszenie piersi, dr n. med. Jakub Kratochwil)

  • Zmniejszenie piersi od 9500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 150 zł

Zmniejszenie piersi najbliżej Lubina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zmniejszenie piersi w 20 placówkach w Lubinie. Najniższa cena wynosi 2200 zł w Cleopatra Clinic, najwyższa to 20000 zł, natomiast średni koszt to 12674 zł.

Ile kosztuje zmniejszenie piersi w najbliższej odległości od Lubina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zmniejszenie piersi najbliżej Lubina:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny zmniejszenie piersi w innych miastach.

Zmniejszenie piersi w Lubinie - gdzie najlepiej?

Zmniejszanie piersi to zabieg, który wiąże się z redukcją tkanki tłuszczowej, gruczołowej i skórnej, a technika przeprowadzania zabiegu zależy od chirurga. Zwykle polega na nacięciu w kształcie kotwicy: wokół otoczki brodawki, pionowo w dół i poziomo wzdłuż fałdu piersi. Po usunięciu nadmiaru tkanki, przesunięta ku górze zostaje również brodawka z otoczką. W szczególnych przypadkach (przerost piersi) brodawka zostaje całkowicie usunięta i ponownie wszczepiona. W zależności od wskazań procedura może uwzględniać także liposukcje obszaru pach.

Mammoplastyka w Lubinie

Pacjenci Lubina, Wrocławia, Legnicy i Głogowa mogą skorzystać z oferty Prywatnych Gabinetów Chirurgii Plastycznej i Estetycznej Leszczyński, gdzie zakres świadczeń w ramach plastyki piersi obejmuje powiększenie, modelowanie i zmniejszenie piersi.  Mammoplastyka  polega tu na częściowym usunięciu gruczołu wraz ze skórą i tkanką podskórną, włącznie z korekcją brodawki. W zależności od metody, blizny po zabiegu pozostają w okolicy otoczki bądź w fałdzie podpiersiowym. Ofertę stanowią również zabiegi dla mężczyzn, w tym także leczenie przerostu męskich piersi poprzez redukcję gruczołu piersiowego.

Operacje piersi, zarówno estetyczne, związane z korektą wyglądu i wad rozwojowych jak również rekonstrukcyjne, w ramach procedur chirurgii plastycznej wykonuje zespół Medicus Uroda. Cennikiem objęte są tu procedury pomniejszania i powiększania piersi, powiększania z pomniejszaniem oraz liftingu piersi, a wszystkie zabiegi przeprowadzane są w Specjalistycznym Szpitalu CDT Medicus.  Do oferty należy również rekonstrukcja piersi DIEP oraz leczenie ginekomastii u mężczyzn.

Powiększenie piersi, mastopeksja z wypełnienie piersi implantem oraz redukcja piersi to zakres usług, jakie w ramach prywatnej praktyki wykonuje dr n. med. Jacek Jarliński, specjalista II stopnia z chirurgii ogólnej, specjalista chirurg plastyk. W ramach chirurgii piersi realizuje szeroki zakres zabiegów operacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem rekonstrukcji piersi, a „Ocena wyników rekonstrukcji piersi wolnym płatem z mięśnia prostego brzucha z poprzeczną wyspą skórną” była tematem jego pracy doktorskiej, którą obronił w 2003 r. Dr Jarliński jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Więcej na temat zmniejszenie piersi