Operacja i leczenie przepukliny Lubin

Chcesz poddać się operacji przepukliny w Lubinie, ale nie wiesz, gdzie jest to możliwe? Jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz listę 1 placówek, w których pozbędziesz się tej uporczywej przypadłości. Dowiedz się więcej o wybranej klinice i sprawdź ceny zabiegów. Z nami wygodnie zapiszesz się zarówno na konsultację ze specjalistą, jak również samą operację!

Lekarze wykonujący operacje i leczenie przepuklin w Lubinie

W Lubinie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa operacja przepukliny w Lubinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

lek. Maciej Plesiak

chirurg ogólny, bariatra

w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS

9,0 / 10

Operacje i leczenie przepuklin Lubin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie przepuklin w Lubinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 3500 zł za operacja przepukliny pępkowej klasycznie natomiast najwyższa cena w Lubinie wynosi do 6000 zł (operacja przepukliny brzusznej z użyciem siatki).

Ile kosztuje operacje i leczenie przepuklin w Lubinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie przepuklin w Lubin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie przepuklin w Lubinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie przepuklin w innych miastach.

Operacje i leczenie przepuklin w Lubinie - gdzie najlepiej?

Przepuklina to stan, kiedy narząd wskutek zmniejszenia wytrzymałości ścian jam ciała, uwypukla się i w całości lub częściowo przemieszcza się poza swoje anatomiczne położenie. Najczęściej, bo w 75–80% przypadków, występują przepukliny pachwinowe, znacznie rzadziej przepukliny pooperacyjne i brzuszne wewnętrzne oraz pozostałe: pępkowe, okołopępkowe, udowe, kresy białej czy mosznowe.

Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS

Jak rozpoznać przepuklinę?

Przepuklina to ogólna nazwa grupy schorzeń, polegających na nieprawidłowym przemieszczeniu się narządów wewnętrznych. Niezależnie od miejsca występowania, przepuklina objawia się w podobny sposób. Jednym z najbardziej charakterystycznych symptomów jest dobrze wyczuwalny guz w miejscu, w którym doszło do przemieszczenia się narządów poza miejsce ich fizjologicznego występowania. Początkowe zmiana jest słabo widoczna, jednak z czasem staje się coraz bardziej wyraźna. Jej dotykanie powoduje charakterystyczny, promieniujący ból, uczucie ciągnięcia oraz pieczenie. Początkowo przepuklinę można bez trudu „wcisnąć” z powrotem do jamy brzusznej, jednak wraz z rozwojem choroby, odprowadzenie guza staje się trudniejsze. Wczesne rozpoznanie przepukliny jest bardzo istotne, ponieważ w niektórych przypadkach może dojść do tzw. uwięźnięcia - stanu bezpośredniego zagrożenia życia, wymagającego natychmiastowej interwencji chirurgicznej.

Gdzie na operację przepukliny w Lubinie?

Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS

Osoby, które chciałyby poddać się operacji przepukliny w Lubinie, powinny wybrać się na przykład do CDT Medicus, nowoczesnej placówki oferującej pacjentom szereg zabiegów z różnych dziedzin medycyny. W klinice przepuklinę można usunąć laparoskopowo, jak również klasycznie. Wśród oferowanych wariantów operacji znajdują się m.in.:

  • operacja przepukliny brzusznej klasycznie
  • operacja przepukliny pachwinowej obustronnej laparoskopowo z użyciem siatki
  • operacja przepukliny mosznowej jednostronnej
  • operacja przepukliny mosznowej jednostronnej

Zabiegi przeprowadza lek. Mariusz Pawełczyk, chirurg ogólny. 

Ile kosztuje operacja przepukliny w Lubinie?

Osoby, które chciałyby usunąć przepuklinę w Lubinie, muszą się liczyć z kosztami rzędu 2700 - 5300 zł. Ostateczna cena zabiegu jest uzależniona m.in. od miejsca dotkniętego przepukliną oraz jej rozległości.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie przepuklin w pobliżu Lubina, w miejscowościach: Polkowice, Legnica, Głogów oraz Bolesławiec.

Więcej na temat operacje i leczenie przepuklin

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…