Operacje plastyczne nosa Lubin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne nosa w Lubinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 5000 zł za operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody natomiast najwyższa cena w Lubinie wynosi do 12000 zł (totalna korekcja nosa).

Ile kosztuje operacje plastyczne nosa w Lubinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne nosa w Lubin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne nosa w Lubinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne nosa w innych miastach.

Operacje plastyczne nosa w Lubinie - gdzie najlepiej?

Operacje plastyczne nosa wykonywane są m.in. w celu skrócenia, zmniejszenia i wyprostowania nosa, usunięcia garbka nosa oraz zmniejszenia nozdrzy. Pozwalają również na korekcję czubka nosa. Ich celem jest uzyskanie wyglądu nosa, pożądanego przez pacjenta (z uwzględnieniem proporcji twarzy). Większość zabiegów plastycznych nosa przeprowadzanych jest metodą zamkniętą (przez otwór nosowy). Część wymaga jednak dostępu otwartego, co wiąże się z wykonaniem cięcia na słupku nosa, po kilku miesiącach od zabiegu blizna jest jednak praktycznie niewidoczna. Procedury plastyczne w obrębie nosa, w zależności od ich rodzaju, odbywają się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Po około 6 miesiącach  pacjent udaje się na wizytę kontrolną.

Zabiegi korekcji nosa w Lubinie

Na operacje, mające na celu poprawić wygląd nosa, udać się można do lek. med. Leszka Leszczyńskiego, specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Wykonuje zabieg korekty nosa garbatego oraz korekty nosa krzywego, jego oferta obejmuje również zabieg zmniejszenia nosa dużego oraz zabieg modelowania czubka nosa oraz skrzydełek, którego celem jest uzyskanie pożądanego jego kształtu. Szukać u niego pomocy mogą także osoby, zmagające się z krzywą przegrodą nosową.

W swojej ofercie zabiegi poprawiające wygląd nosa ma również Specjalistyczny Szpital CDT Medicus. W placówce świadczona jest pełna gama zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, w tym operacje korekcji nosa w części chrzęstnej, które polegać mogą na zwężeniu, obniżeniu, uniesieniu oraz skróceniu jego końca. Oferta kliniki obejmuje także totalną korekcję nosa oraz operację plastyczną przegrody nosowej. Przeprowadzane są niej również operacje korekcyjne powiek oraz uszu.

Operacje plastyczne nosa przeprowadza także dr n. med. Mateusz Zachara, chirurg plastyczny. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Przeprowadza zabiegi korekcji nosa w części chrzestnej (zmniejszenie i skrócenie końca nosa), plastykę przegrody nosowej oraz totalną korekcję nosa (wykonywana w przypadku nosa długiego, szerokiego, garbatego, krzywego lub pourazowego).

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne nosa w pobliżu Lubina, w miejscowościach: Polkowice, Legnica, Głogów oraz Bolesławiec.

Więcej na temat operacje plastyczne nosa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…