Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym Lubin i okolice

Bezpośrednio w Lubinie nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 30 innych klinik z okolicy Lubina. Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Medikor w Poznaniu (122 km od Lubina) w cenie 2000 zł lub w Klinika Intima Art&Este w Łodzi (229 km od Lubina) gdzie cena za powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym wynosi 1300 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym najbliżej Lubina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w 30 placówkach w Lubinie. Najniższa cena wynosi 600 zł w CODE Centrum Medyczne, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 1818 zł.

Ile kosztuje powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Lubina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym najbliżej Lubina:

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym