Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego Lubin i okolice

Bezpośrednio w Lubinie nie dysponujemy placówką wykonującą endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 11 innych klinik z okolicy Lubina. Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (64 km od Lubina) w cenie 13000 zł lub w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (118 km od Lubina) gdzie cena za endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego wynosi 17000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego najbliżej Lubina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w 11 placówkach w Lubinie. Najniższa cena wynosi 13000 zł w KCM Clinic, najwyższa to 21000 zł, natomiast średni koszt to 16609 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w najbliższej odległości od Lubina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego najbliżej Lubina:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w innych miastach.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego