Modelowanie twarzy własnym tłuszczem Lubin i okolice

Bezpośrednio w Lubinie nie dysponujemy placówką wykonującą modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 22 innych klinik z okolicy Lubina. Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem można przeprowadzić m.in. w Klinika Intima Art&Este w Łodzi (229 km od Lubina) w cenie 5900 zł lub w Lipoline Clinic w Katowicach (234 km od Lubina) gdzie cena za modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem wynosi 5000 zł. W wymienionej placówce modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem wykonuje lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem najbliżej Lubina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w 22 placówkach w Lubinie. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Pulsmed, najwyższa to 8000 zł, natomiast średni koszt to 4350 zł.

Ile kosztuje modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w najbliższej odległości od Lubina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem najbliżej Lubina:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w innych miastach.

Więcej na temat modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem