Lekarze wykonujący leczenie stulejki chirurgiczne w Lubinie

W Lubinie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa leczenie stulejki w Lubinie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Bartłomiej Stach

urolog

w Pro Medical Clinic Advanced

Leczenie stulejki chirurgiczne Lubin - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie stulejki chirurgiczne w 2 placówkach w Lubinie. Najniższa cena wynosi 1600 zł w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS, najwyższa to 1700 zł, natomiast średni koszt to 1650 zł.

Ile kosztuje leczenie stulejki chirurgiczne w Lubinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie stulejki chirurgiczne w Lubin placówkach:

Posiadamy również ofertę w 50 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie stulejki chirurgiczne w innych miastach.

Leczenie stulejki chirurgiczne w Lubinie - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS

W przypadku patologicznej stulejki, przy próbie odprowadzania napletka pojawia się wąski, białawy pierścień w obwodowej części, co stanowi podstawowe rozpoznanie schorzenia u młodych chłopców. U dorosłych mężczyzn, samo zwężenie napletka jest często bardzo bolesne, co może nasilać się podczas stosunku i zaburzać erekcję. Stulejkę samoistnie leczy czas wyłącznie u dzieci (stulejka fizjologiczna), w przypadku stulejki patologicznej jedynym sposobem jej usunięcia postępowanie chirurgiczne, a zabieg polega na obrzezaniu lub plastyce napletka. 

Phimosis – chirurgia urologiczna w Lubinie

Chirurgiczne usunięcie stulejki, krótkiego wędzidełka, a także elektrokoagulacja zmian chorobowych skóry moszny i prącia należy do procedur urologicznych, oferowanych przez Poradnię Urologiczną Miedziowego Centrum Zdrowia. Realizacja szerokiej oferty diagnostyczno-terapeutycznej w zakresie schorzeń układu moczowo-płciowego obejmuje również choroby gruczołu krokowego, jąder i najądrzy, zaburzenia erekcji i niepłodność u mężczyzn, a także nietrzymanie moczu u kobiet i mężczyzn. Współpraca Poradni z pracowniami diagnostycznymi zapewnia pełen zakres badań, również onkologicznych.

Operacja stulejki jest także częścią zabiegowej oferty, jaką w ramach narządów płciowych świadczy lek. med. Leszek Leszczyński, specjalista chirurgii plastycznej, specjalista chirurgii dziecięcej, członek m. in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Dziecięcej. Zabieg uwolnienia przyrośniętego napletka, bądź jego usunięcia, wykonywany jest w ramach, zabiegów na prąciu, jakie obejmują również obrzezanie oraz korekcję kształtu i rozmiaru penisa. Certyfikowany w zakresie chirurgii plastycznej, dr Leszczyński doświadczenie zawodowe zdobywał w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju.

Zaledwie 70 km od Lubina, leczenie stulejki chirurgiczne metodą obrzezania i plastyki napletka oferuje EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią we Wrocławiu. Należąca do największej w Polsce prywatnej sieci szpitali i przychodni – EMC Instytut Medyczny SA – jednostka posiada swój oddział także w Lubinie, którym jest Zespół Przychodni Lubmed. W ramach Poradni Urologicznej, pacjenci skorzystają tu z kompleksowych konsultacji urologicznych, diagnostyki oraz leczenia chorób układu moczowo-płciowego, w tym także kwalifikacji do zabiegów urologicznych, z onkologicznymi włącznie.

 

Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS

Pacjenci szukali zabiegu leczenie stulejki chirurgiczne w pobliżu Lubina, w miejscowościach: Polkowice, Głogów oraz Bolesławiec.

Więcej na temat leczenie stulejki chirurgiczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…