Operacja plastyczna brzucha Lubin i okolice

Bezpośrednio w Lubinie nie dysponujemy placówką wykonującą plastyka brzucha, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 29 innych klinik z okolicy Lubina. Plastyka brzucha można przeprowadzić m.in. w INTER-MED w Będzinie (239 km od Lubina) w cenie 10000 zł lub w Klinika Magnuccy w Katowicach (235 km od Lubina) gdzie cena za plastyka brzucha wynosi 14000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Centrum Medyczne Bieniek

Wrocław, ul. Czechowicka 11(71 km od Lubina)
9,4 / 10  •  Znakomita  •  626 opinii

Bez wahania zrobiłabym to jeszcze raz. Niezbyt duży ból po zabiegu, a efekty już są rewelacyjne, pomimo iż wszystko jest nadal spuchnięte. ~ Katarzyna G. (Plastyka brzucha, dr hab. n. med. Andrzej Bieniek)

 • Plastyka brzucha od 14000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej od 150 zł

Chiroplastica

Wrocław, ul. Królewiecka 161 lok. 17(57 km od Lubina)
9,2 / 10  •  Znakomita  •  215 opinii

Zabieg przeprowadzono w pełnym znieczuleniu i z tego co mi przekazano bez większych problemów. Efekt na obecną chwile 10 dni po zabiegu zadowalający, bo co można powiedzieć więcej o efekcie kiedy człowiek jest obolały i jeszcze z ranami ale 5 kg lżejszy. Super! ~ Pacjentka Lucyna (Plastyka brzucha, dr n. med. Ahmed Elsaftawy)

 • Plastyka brzucha od 18000 zł
dr Marta Wilczyńska

dr Marta Wilczyńska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Plastyka brzucha to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. “To procedura dość skomplikowana, jednak dla wyszkolonego chirurga plastycznego nie powinna stanowić problemu” - podkreśla dr Marta Wilczyńska-Staniul z wrocławskiej kliniki Chiroplastica.

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

NawMedica

Wrocław, ul. Dolnobrzeska 5A(54 km od Lubina)
9,6 / 10  •  Znakomita  •  222 opinii

Krótki okres oczekiwania na zabieg. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dr Nawrocki spisał się na medal. ~ Kasia (Plastyka brzucha, lek. Ryszard Nawrocki)

 • Plastyka brzucha od 13000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Prestige Clinic

Wrocław, ul. Rajska 73(57 km od Lubina)
9,3 / 10  •  Znakomita  •  48 opinii

Uważam, że zabieg, który miałem przeprowadzony przebiegł zgodnie z moimi oczekiwaniami. Począwszy od czasu w jakim został wykonany poprzez estetykę.J estem mega zadowolony ~ Tomasz P. (Plastyka brzucha, lek. Piotr Rataj)

 • Plastyka brzucha od 8500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 100 zł

AVIMED

Katowice, ul. Gliwicka 159(233 km od Lubina)
8,7 / 10  •  Bardzo dobra  •  270 opinii

Spełniło się moje marzenie. Jestem 2 tygodnie po zabiegu, wszystko pięknie się goi. Widoczny pierwszy efekt był praktycznie od razu. Z dnia na dzień widok coraz lepszy. Zero siniaków, obrzęków - tylko lekkie opuchnięcie. Trudny był pierwszy tydzień, ale wystarczyły tabletki przeciwbólowe. Brałam je przez pierwsze 4 dni. Potem każdego dnia coraz lepiej. Jestem mało odporna na ból, ale zniosłam to bez trudu. Gdybym miała cofnąć czas moja decyzja była by ta sama, a przede wszystkim ten sam lekarz. Efekt jest dużo lepszy niż się spodziewałam. Jestem szczęśliwą matką , żoną i kobietą. ~ Szczęśliwa Kobieta 😀 (Plastyka brzucha, lek. Zbigniew Łucki)

 • Plastyka brzucha od 6150 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 150 zł

Pulsmed

Łódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26(229 km od Lubina)
7,9 / 10  •  Dobra  •  207 opinii

Zabieg usuwania nadmiaru skóry z brzucha. Minął dopiero 3 tydzień, ale już czuje się dobrze. Na efekt końcowy muszę jeszcze poczekać, ale wiem, że będę zadowolona :) ~ Dorota (Plastyka brzucha, lek. Zbigniew Kowalczyk)

 • Plastyka brzucha od 12500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 250 zł

Plastyka brzucha najbliżej Lubina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka brzucha w 29 placówkach w Lubinie. Najniższa cena wynosi 1990 zł w Cleopatra Clinic, najwyższa to 18000 zł, natomiast średni koszt to 11516 zł.

Ile kosztuje plastyka brzucha w najbliższej odległości od Lubina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka brzucha najbliżej Lubina:

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka brzucha w innych miastach.

Plastyka brzucha w Lubinie - gdzie najlepiej?

Plastyka brzucha (abdominoplastyka) polega na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej brzucha oraz modelowaniu tej okolicy. W zależności od potrzeby operację przeprowadza się na tkankach poniżej pępka (miniabdominoplastyka) lub na tkankach aż do łuków żebrowych (pełna plastyka brzucha). Zakres zabiegu omawiany jest w trakcie konsultacji. Procedura abdominoplastyki wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym, a jej celem jest przywrócenie płaskiego i jędrnego brzucha. Warunkiem koniecznym do poddania się operacji plastycznej brzucha jest dobry ogólny stan zdrowia oraz prawidłowe wyniki badań laboratoryjnych. Należy pamiętać, że zabieg nie jest alternatywą dla procesu odchudzania. Standardowy czas powrotu do pełnej aktywności wynosi około 14 dni. Pierwsze efekty widoczne są już w pierwszych dniach po zabiegu, jednak na pełne rezultaty należy poczekać około 2 miesięcy.

Abdominoplastyka w Lubinie – gdzie udać się na zabieg

W Lubinie plastyka brzucha możliwa jest do przeprowadzenia w Specjalistycznym Szpitalu CDT Medicus. W placówce świadczona jest pełna gama procedur z zakresu chirurgii plastycznej: oferta ośrodka, oprócz abdominoplastyki, obejmuje również miniplastykę brzucha, która przeprowadzana jest u pacjentów zmagających się z niewielkim nadmiarem zwiotczanej skóry i tkanki tłuszczowej w obrębie podbrzusza. Do szpitala udać się można także na m.in. odsysanie tłuszczu z brzucha, plastykę ud i plastykę piersi.

Lifting chirurgiczny brzucha wykonać może także lek. med. Leszek Leszczyński, chirurg plastyczny. Jest on członkiem International Plastic, Reconstructive, Aesthetic Surger, a jego oferta z zakresu operacji plastycznych brzucha obejmuje pełną plastykę z modelowaniem, bez modelowania oraz miniabdominoplastykę. Przeprowadza również operacje plastyczne w obrębie twarzy (np. lifting twarzy, korekcję nosa, plastykę powiek), piersi (np. powiększenie, podniesienie lub redukcję piersi) oraz w obrębie narządów płciowych (np. pogrubienie prącia i korekcję warg sromowych).

Na abdominoplastykę udać się można również do dr n. med. Mateusza Zachary, specjalisty chirurgii plastycznej. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Należy do International Confederation for Plastic Reconstructive & Aesthetic Surgery. Oprócz pełnej plastyki brzucha wykonuje również miniabdominoplastykę, która polega na liposukcji obszaru podbrzusza i usunięciu nadmiaru skóry (w znieczuleniu miejscowym). Jego oferta obejmuje również liposukcję klasyczną (np. brzucha) oraz plastykę ud.


Więcej na temat plastyka brzucha