Leczenie nadpotliwości Bydgoszcz

Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle

Bydgoszcz, ul. Wyścigowa 7
10 / 10  •  Rewelacyjna  •  1 opinii
 • Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1200 zł
 • Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1200 zł
 • Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1200 zł
 • Skóra głowy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1200 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 100 zł
Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

 • operacja plastyczna powiek,
 • bonding zębów
 • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Clinica Dermatoestetica

Bydgoszcz, ul. Cicha 24 lok. 4
8,2 / 10  •  Bardzo dobra  •  56 opinii
 • Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową 1750 zł
 • Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1100 zł
 • Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową 1600 zł
 • Skóra głowy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową 1500 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznejzadzwoń
Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Inne placówki w pobliżu Bydgoszczy

Lekarze wykonujący leczenie nadpotliwości w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa leczenie nadpotliwości w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez dermatologa i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska

dermatolog, wenerolog, alergolog

w Clinica Dermatoestetica

dr n. med. Marcin Porzych

anestezjolog

w Medycyna Estetyczna dr Porzych

Leczenie nadpotliwości Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nadpotliwości w Bydgoszczy na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 1100 zł za dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 3000 zł (pachy - leczenie nadpotliwości laserem).

Ile kosztuje leczenie nadpotliwości w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nadpotliwości w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nadpotliwości w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 50 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nadpotliwości w innych miastach.

Leczenie nadpotliwości w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Nadmierne pocenie może mieć podłoże emocjonalne i dotyczy przede wszystkim pach, dłoni, stóp oraz pachwin. Medycyna stosuje obecnie kilka sposobów w walce z tym schorzeniem, m.in. sympatektomię – chirurgiczny zabieg przecięcia włókien nerwowych, jonoforezę – nieinwazyjną metodę wykorzystującą prąd elektryczny oraz równie nieinwazyjną toksynę botulinową – zabieg polegający na iniekcji preparatu w celu porażenia i blokady zakończeń nerwowych, połączonych z gruczołami potowymi.

Nadmierna potliwość – metody leczenia w Bydgoszczy

Leczeniem miejscowej nadpotliwości stóp, pach i dłoni, dzięki zastosowaniu toksyny botulinowej zajmuje się ppłk dr n. med. Robert Szyca, specjalista chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej oraz organizacji ochrony zdrowia. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, specjalizuje się w procedurach z zakresu medycyny estetycznej, a ponadto chirurgii ogólnej i koloproktologii. Certyfikat w zakresie podstawowych technik iniekcji toksyny botulinowej potwierdza umiejętności lekarza w zakresie m.in. leczenia nadpotliwości, a w ramach procedury stosuje preparat Azzalure firmy Qmed Galderma. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Toksynę botulinową typu A w nieinwazyjnej terapii nadpotliwości stosują również specjaliści Clinica Dermatoestetica. Zabieg poprzedza wykonanie testu Minora, który pozwala określić stopnień zaawansowania nadpotliwości oraz obszar, poddawany leczeniu. Terapia po upływie 4-9 miesięcy może wymagać powtórzenia. Zabieg należy do panelu dermatologii estetycznej, w ramach której kolejną procedurą z zastosowaniem toksyny botulinowej jest zabieg wygładzania zmarszczek mimicznych dolnej i górnej części twarzy.

Laserowe leczenie nadpotliwości to propozycja Centrum Medycznego Laser-Med, gdzie do usunięcia schorzenia w obrębie pach wykorzystywana jest technologia Palomar Slim Lipo 3D. Zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym, trwa około godziny, a procedura wykorzystuje energię lasera o długości 924 nm, która w sposób nieodwracalny rozpuszcza gruczoły potowe pach, oraz falę o długości 975 nm, która oddziałuje na tkankę, wzmacniając i odbudowując włókna kolagenowe. Procedura po zakończeniu zabiegu wymaga zastosowania ubranka uciskowego.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadpotliwości w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat leczenie nadpotliwości

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…