Gabinety Młyńska 16

Poznań, ul. Młyńska 16 lok. U1
9,0 / 10  •  Znakomita  •  1818 opinii
 • Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1000 zł
 • Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1000 zł
 • Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1000 zł
 • Skóra głowy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1000 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznejzadzwoń
Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

 • operacja plastyczna powiek,
 • bonding zębów
 • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Flosmed

Poznań, ul. Barwicka 14a
9,9 / 10  •  Znakomita  •  5914 opinii
 • Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1400 zł
 • Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1400 zł
 • Czoło - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 700 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 300 zł
Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

PROESTETICA Klinika dr Prager

Poznań, ul. Słupska 31
9,3 / 10  •  Znakomita  •  134 opinii
 • Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1500 zł
 • Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1500 zł
 • Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1500 zł
 • Skóra głowy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1500 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej od 200 zł

Medi Art Clinic

Poznań, ul. Idzikowskiego 4
9,6 / 10  •  Znakomita  •  182 opinii
 • Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 2500 zł
 • Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 2500 zł
 • Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 2500 zł
 • Skóra głowy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 2500 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 300 zł

Lekarze wykonujący leczenie nadpotliwości w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa leczenie nadpotliwości w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez dermatologa i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. dent. Agnieszka Majewska

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Medi Art Clinic

9,3 / 10
lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w PROESTETICA Klinika dr Prager

lek. Małgorzata Kmiecik

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)

Leczenie nadpotliwości Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nadpotliwości w Poznaniu na podstawie cenników z 9 placówek. Najniższa cena to 1000 zł za skóra głowy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 14000 zł (leczenie nadpotliwości dłoni chirurgicznie).

Ile kosztuje leczenie nadpotliwości w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nadpotliwości w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nadpotliwości w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 50 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nadpotliwości w innych miastach.

Leczenie nadpotliwości w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Gabinety Młyńska 16 Gabinet zabiegowy w Gabinety Młyńska 16

Nadmierna potliwość (nadpotliwość, hiperhydroza) uprzykrza życie wielu ludziom, zmuszając ich do ograniczania kontaktów towarzyskich i odczuwania dyskomfortu. Z pomocą takim osobom przychodzi medycyna, która oferuje kilka sposobów pozbycia się przypadłości. W zależności od lokalizacji obszaru dotkniętego hiperhydrozą (mogą to być pachy, dłonie i stopy, a także twarz bądź inny rejon ciała) leczenie może być przeprowadzone z użyciem toksyny botulinowej, laseroterapii lub zabiegów chirurgicznych. Przed terapią pacjent przechodzi szereg badań w celu wykluczenia chorób mogących wywołać nadpotliwość (w tym nerwicę, nadczynność tarczycy czy cukrzycę). Później lekarz dobiera odpowiednią dla niego metodę leczenia.

Czas zabiegu jest uzależniony od wybranej techniki – może trwać od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. W przypadku terapii Botoxem efekty utrzymują się 6-12 miesięcy, natomiast zniszczenie gruczołów potowych światłem lasera skutkuje permanentną likwidacją problemu.

Nowoczesna terapia leczenia hiperhydrozy

Jeżeli osoba cierpiąca na nadpotliwość zdecyduje się na podjęcie leczenia w Poznaniu, będzie mieć możliwość poddania się zabiegom wykonanym przez wykwalifikowanych chirurgów i dermatologów. Znajduje się tu m.in. Klinika Leczenia Nadpotliwości, oferująca terapię z użyciem Botoxu, jonoforezę, a także operacje chirurgiczne. Należą do nich zabiegi torakoskopowe sympatektomii piersiowej oraz laparoskopowe sympatektomii lędźwiowej. Polegają na przecięciu unerwienia odpowiedzialnego za nadaktywność gruczołów potowych bądź zaciśnięciu na nim specjalnego klipsa. Specjaliści ośrodka posiadają duże doświadczenie w tego typu terapii – przeprowadzili prawie 250 procedur torakoskopowej sympatektomii piersiowej, uzyskując zadowalające efekty. Do zespołu medycznego kliniki należy dr n. med. Wojciech Bućko, specjalista II st. chirurgii ogólnej i naczyniowej, oraz dr n. med. Krzysztof Wachal, chirurg ogólny. Obaj obejmują stanowiska starszych asystentów w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej AM w Poznaniu. Przy operacjach wymagających znieczulenia chirurgom towarzyszy dr Ireneusz Stachecki, specjalista II st. anestezjologii i intensywnej terapii. Na konsultację pacjenci zgłaszają się do NSZOZ Chirurgii Endoskopowej, a także do drugiego gabinetu – Ars Medic.

Podobną terapię stosuje również Centrum Symbiosis, ośrodek będący zespołem gabinetów specjalistycznych o profilu dermatologicznym. Sympatektomię piersiową i lędźwiową wykonuje się w placówce małoinwazyjną techniką endoskopową w znieczuleniu ogólnym – zajmuje się tym doświadczony chirurg dr Jacek Grabias. Z ośrodkiem współpracuje szereg wybitnych specjalistów różnych dziedzin medycyny, w tym lek. med. Jacek Grabias, chirurg i specjalista chirurgii estetycznej, a także dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk, dermatolog i specjalista dermatologii estetycznej.

Pacjenci zmagający się z nadpotliwością kończyn górnych mogą zgłosić się również do Prywatnej Lecznicy Certus i poddać się sympatektomii piersiowej wykonanej metodą torakoskopową. Zabiegi przeprowadza dr n. med. Jacek Chmielecki, specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej.

Różne metody leczenia nadpotliwości

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Mniej inwazyjną, choć i mniej trwałą metodą leczenia hiperhydrozy są iniekcje toksyny botulinowej. W Poznaniu oferuje je m.in. gabinet Beauty Factory, gdzie leczeniem pacjentów zajmuje się lek. med. Jarosław Juska, specjalista chorób wewnętrznych. Jest absolwentem studiów podyplomowych „Kosmetologia dla lekarzy”. Drugim członkiem zespołu medycznego ośrodka jest dr hab. n. med Dawid Murawa, który przeprowadza konsultacje z zakresu chirurgii onkologicznej, a także drobne zabiegi w obrębie skóry. 

W dzielnicy Grunwald Poznań znajduje się Gabinet Kosmetyczno-Fryzjerski Królowa Saby, którym kieruje mgr Karolina Walenczak. Osoby z nadpotliwością pach mogą w nim skorzystać z terapii przy użyciu prądu – jonoforezy. Według specjalistów gabinetu pełna skuteczność leczenia nadmiernej potliwości zapewnia przejście 10 zabiegów, a terapię należy powtarzać w odstępach co 2-3 dni.

Polecanym przez pacjentów ośrodkiem jest również Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed Multimedis. U osób z hiperhydrozą stosuje się leczenie preparatem na bazie toksyny botulinowej – Azzalure. Ośrodek posiada certyfikat jakości ISO 9001:2009, potwierdzający wysoki poziom oferowanych usług medycznych.

Jeszcze jedną poznańską kliniką, w której można poddać się leczeniu nadpotliwości, jest Centrum Dermatologii Laserowej Epi-Centrum. Stosowaną metodą niwelowania dolegliwości są zastrzyki toksyny botulinowej, a pomocą pacjentom zajmuje się m.in. lek. med. Małgorzata Niemojewska oraz dr Małgorzata Hendzel.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadpotliwości w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat leczenie nadpotliwości

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…