Leczenie nadpotliwości Częstochowa

Bellazone

Częstochowa, ul. Kiedrzyńska 64
9,2 / 10  •  Znakomita  •  69 opinii
  • Leczenie nadpotliwości pach metodą MiraDry 5000 zł
  • Pachy - leczenie nadpotliwości laserem od 7000 zł
  • Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 2000 zł
  • Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 2000 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej od 190 zł

Coco Clinic

Tarnowskie Góry, ul. Wyszyńskiego 113 (46 km od Częstochowy)
9,9 / 10  •  Znakomita  •  175 opinii
  • Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 2000 zł
  • Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1500 zł
  • Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1500 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 150 zł

Lekarze wykonujący leczenie nadpotliwości w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa leczenie nadpotliwości w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Bellazone

10 / 10

Leczenie nadpotliwości Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nadpotliwości w Częstochowie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 1500 zł za dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 7000 zł (pachy - leczenie nadpotliwości laserem).

Ile kosztuje leczenie nadpotliwości w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nadpotliwości w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nadpotliwości w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nadpotliwości w innych miastach.

Leczenie nadpotliwości w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Pocenie jest prawidłowym procesem, zachodzącym w organizmie. Dziennie przeciętny człowiek wydziela od kilku mililitrów do kilku litrów potu, co ma istotny wpływ na funkcje termoregulacyjne gruczołów potowych, chroniąc organizm przed przegrzaniem. O zjawisku hiperhydrozy mówi się, gdy dzienne normy (200 ml/dobę) zostają przekroczone, a zwiększone wydzielanie potu nie ma żadnego związku z otoczeniem, sytuacją czy emocjami, które mogłyby mieć wpływ bezpośredni na pracę gruczołów. Jest kilka metod leczenia nadpotliwości, a oprócz małoinwazyjnych, z zastosowaniem toksyny botulinowej lub fal radiowych, schorzenie leczy się także chirurgicznie, wykonując sympatektomię piersiową.

Leczenie nadpotliwości w Częstochowie – gdzie wykonywany jest zabieg?

Miejscową nadmierną potliwość stóp, dłoni i pach pacjenci Częstochowy mogą leczyć w Derma-Clinic dr Orlitz, gdzie w terapii schorzenia stosowany jest Botox (R). Podawany do skóry przy użyciu bardzo cienkiej igły, blokuje działanie nerwów, które zaopatrują gruczoły wydzielania zewnętrznego. Dopuszczalna dawka preparatu stosowana podczas sesji to 0.1-0.2 ml roztworu, a iniekcje wykonuje się w 10-15 miejscach oddalonych od siebie o 1 cm. W trakcie procedury czasem wykorzystywany jest barwnik w celu zidentyfikowanie miejsc szczególnej nadczynności gruczołów potowych. Sesja trwa około 30 minut.

Toksynę botulinową w leczeniu nadpotliwości wykorzystuje w swojej praktyce lek. med. Ilona Wnuk-Bieńkowska, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Akademii Medycznej w Wrocławiu, jest członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii. Certyfikowana w zakresie  wstrzykiwania toksyny botulinowej typu A oraz zastosowania mezobotuliny w medycynie estetycznej, posiada również potwierdzone szkoleniami kwalifikacje do wykonywania zabiegów wygładzania zmarszczek mimicznych z użyciem Botoxu.  

Dermatochirurgia Estetyczna i Laserowa Kinga & Arkadiusz Nicer to kolejna placówka na terenie Częstochowy, gdzie leczenie nadpotliwości korzysta z właściwości bakterii Clostridium botulinum, z której uzyskuje się toksynę botulinową typu A. Do skóry podawana jest niewielka ilość preparatu Botox, a blokada zakończeń nerwowych trwa około 12 tygodni, do czasu odtworzenia zablokowanych działaniem botuliny zakończeń nerwowych. Botox ma tu również zastosowanie w korekcji zmarszczek mimicznych.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadpotliwości w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko oraz Zawiercie.

Więcej na temat leczenie nadpotliwości

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…