Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

 • operacja plastyczna powiek,
 • bonding zębów
 • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

MeDeest

Łódź, ul. Narutowicza 6
 • Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową 2500 zł
 • Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową 1600 zł
 • Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową 1600 zł
 • Skóra głowy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową 1000 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 200 zł

Velvet Clinic

Łódź, ul. Kopernika 38
9,7 / 10  •  Znakomita  •  153 opinii
 • Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 2000 zł
 • Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 2000 zł
 • Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 2000 zł
 • Skóra głowy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1000 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 200 zł

Lekarze wykonujący leczenie nadpotliwości w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa leczenie nadpotliwości w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i dermatologa.

lek. Dariusz Mikołajczyk

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w MeDeest

9,0 / 10
lek. Aleksandra Siekierko

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii

w Klinika Intima Art&Este

lek. Stella Korycińska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Intima Art&Este

lek. Grażyna Kulesza - Włodarska

wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Aesthetic Gabinet Medycyny Estetycznej

dr hab. n. med. Bożena Dziankowska-Bartkowiak

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Beauty Centrum Estetyki

lek. Joanna Sieniawska

dermatolog

w Beauty Centrum Estetyki

lek. Grzegorz Fiedeń

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Beauty Centrum Estetyki

Leczenie nadpotliwości Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nadpotliwości w Łodzi na podstawie cenników z 9 placówek. Najniższa cena to 500 zł za czoło - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 3000 zł (pachy - leczenie nadpotliwości laserem).

Ile kosztuje leczenie nadpotliwości w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nadpotliwości w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nadpotliwości w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nadpotliwości w innych miastach.

Leczenie nadpotliwości w Łodzi - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic

Osoby, które cierpią z powodu nadmiernej potliwości dłoni, pach lub stóp, szukają pomocy u dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej. Zwiększona potliwość jest dla nich źródłem dyskomfortu i kompleksów, zwłaszcza podczas spotkań towarzyskich wymagających np. podania ręki. Niektórzy próbują leczyć się samodzielnie, stosując rozmaite maści i suplementy, inni wolą powierzyć swoje zdrowie profesjonaliście i w gabinecie lekarza poddają się terapii laserem bądź toksyną botulinową.

Zabieg z użyciem Botoxu poprzedza rozpoznanie nadpotliwości w leczonej okolicy. Najczęściej opiera się na wynikach testu Minora, czyli próbie jodowo-skrobiowej. Po posypaniu obszaru zabiegowego jodyną i posypaniu skrobią powierzchnia dotknięta nadpotliwością (hiperhydrozą) ciemnieje, co daje lekarzowi informację o miejscach, w których powinien dokonać iniekcji. Ostrzykiwanie toksyną zajmuje od kilku do kilkunastu minut. Działanie preparatu polega na zablokowaniu gruczołów potowych, a efekt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Z kolei terapia laserem daje trwalsze rezultaty – stosuje się ją w okolicy pach. Przed zabiegiem pacjent także przechodzi test Minora, po czym podaje mu się znieczulenie miejscowe. Podczas procedury dochodzi do przegrzania i zniszczenia gruczołów potowych w okolicach obu pach. Obumierają pod wpływem wysokiej temperatury, ulegając rozpuszczeniu, a następnie odessaniu.

Metody leczenia nadpotliwości w Łodzi - botox lub laser

Jedną z łódzkich klinik oferujących leczenie nadpotliwości jest Art Estetyka. Stosowaną techniką jest terapia toksyną botulinową, a wykorzystywanym preparatem – Azzalure. Przeprowadzaniem leczenia hiperhydrozy zajmuje się lek. med. Marta Mączka, specjalistka medycyny estetycznej. Współpracuje z wieloma klinikami medycyny estetycznej w kraju – w tym w stolicy, w Toruniu i Katowicach oraz Łodzi. Członkiem zespołu medycznego ośrodka Art Estetyka jest również dr n. med. Edyta Santorek-Strumiłło, chirurg ogólny z wieloletnim doświadczeniem z zakresu medycyny estetycznej i Anti-Aging. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego.

Osoby cierpiące na nadpotliwość mogą wybrać się także do Laur Estetic, ośrodka, w którym zabiegi wykonuje lek. med. Anna Lampe, lekarz medycyny estetycznej, dermatolog i stomatolog. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W 2011 ukończyła Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anti-Aging pod patronatem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Europejskiego Towarzystwa Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej ESCAD. Przy pomocy preparatów Botox i Azzalure leczy nadpotliwość pach, dłoni i stóp.

Kolejny łódzki specjalista, lek. med. Bartosz Pawlikowski z Velvet Clinic, u pacjentów zmagających się z nadmierną potliwością przeprowadza terapię z zastosowaniem Botoxu. Jest doświadczonym dermatologiem specjalizującym się w laseroterapii i zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Od 2005 roku leczy pacjentów w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi. Velvet Clinic, w której pomaga osobom z hiperhydrozą, jest kliniką lubianą i polecaną przez gwiazdy – odwiedziła ją m.in. Olga Borys i Jarek Jakimowicz.

Gdzie w Łodzi wyleczymy hiperhydrozę?

Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic

Dr Anita Symonowicz z kliniki Aesthetic również wykorzystuje toksynę botulinową w celu leczenia nadpotliwości. Jest posiadaczem wielu certyfikatów poświadczających jej umiejętności – ukończyła m.in. kurs z zakresu rzeźbienia tkanek miękkich przy zastosowaniu nieinwazyjnych technik z użyciem toksyny botulinowej. Jej ośrodek jako jeden z nielicznych w woj. łódzkim otrzymał miano Bezpiecznego Gabinetu, prócz tego cała kadra medyczna przeszła specjalistyczne szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Kolejną placówką oferującą pomoc osobom z hiperhydrozą jest Gabinet Medycyny Estetycznej Nefretete. Kieruje nim dr n. med. Małgorzata Kot, specjalista chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem uznanych towarzystw medycznych, takich jak Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS) oraz Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTCHPRiE). Systematycznie bierze udział w konferencjach naukowych Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej, dzięki czemu może służyć pacjentom jak najlepszą jakością usług.

Pacjenci zainteresowani pozbyciem się kompleksów związanych z nadmierną potliwością mogą udać się do ośrodka Perfect Clinic. To placówka prowadzona przez dr Piotra Wiśniewskiego, chirurga ogólnego i członka Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. W ofercie jego gabinetu znajduje się terapia poprzez ostrzykiwanie preparatami Botox i Azzalure. Wśród licznych warsztatów i szkoleń, jakie odbył doktor Wiśniewski, można wymienić m.in. kurs „Podstawowe techniki iniekcji botulinowej”, ukończony w 2001 roku w Warszawie, oraz szkolenie „Zaawansowane techniki iniekcji toksyny botulinowej oraz preparatów zawierających kwas hialuronowy”, zorganizowany w 2005 roku (również w stolicy).

Polecaną łódzką placówką jest także Klinika Ziemlewski. Jej właścicielem jest dr Krzysztof Ziemlewski, a zespół medyczny ośrodka zajmuje się leczeniem nadpotliwości dłoni i stóp przy użyciu iniekcji preparatów Azzalure i Botox.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadpotliwości w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat leczenie nadpotliwości

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…