Beauty Group

Szczecin, ul. Wojciechowskiego 7
9,3 / 10  •  Znakomita  •  205 opinii
  • Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1500 zł
  • Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1500 zł
  • Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1500 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 200 zł
Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Lekarze wykonujący leczenie nadpotliwości w Szczecinie

W Szczecinie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa leczenie nadpotliwości w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez dermatologa i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr Rami Alshekh

chirurg plastyczny

w Dr Rami Alshekh

Leczenie nadpotliwości Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nadpotliwości w Szczecinie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 1200 zł za dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 3537 zł (pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową).

Ile kosztuje leczenie nadpotliwości w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nadpotliwości w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nadpotliwości w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 43 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nadpotliwości w innych miastach.

Leczenie nadpotliwości w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Nadmierna potliwość to dolegliwość, która występuje głównie u pacjentów w drugiej lub trzeciej dekadzie życia. Najczęściej jest to nadpotliwość miejscowa, występująca w okolicach pach, na dłoniach, stopach oraz na twarzy. Rzadziej zdarza się nadpotliwość uogólniona, która dotyczy całego ciała. Wydzielanie zbyt dużej ilości potu przez gruczoły potowe wiąże się z kilkoma czynnikami, wśród których można wymienić nagłe zmiany temperatur (zimno i ciepło), stres i silne emocje, korzystanie z używek (alkohol, kawa, papierosy) oraz ćwiczenia fizyczne. Do metod leczących nadpotliwość zalicza się m.in. iniekcje toksyny botulinowej, zabiegi laserowe czy koagulację frakcyjną.

Zabiegowe leczenie nadpotliwości u szczecińskich lekarzy medycyny estetycznej

Na zabieg, likwidujący nadpotliwość z zastosowaniem toksyny botulinowej, można udać się do jest dr n. med. Sylwii Farfał-Kałuckiej, specjalisty dermatologii i wenerologii (od 2007 roku), która z zakresu zabiegów z medycyny estetycznej doskonaliła swoje umiejętności podczas licznych kursów i szkoleń, np. podczas kursu "Leczenie nadmiernej potliwości (toksyna botulinowa)" zorganizowanego przez Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej Dermed w Łodzi w 2005 roku. Pacjent może udać się do niej na leczenie nadoptliwości pach, dłoni i stóp. Ponadto toksyny botulinowej używa także do wygładzania zmarszczek mimicznych twarzy.

Szczecińskim lekarzem, zajmującym się usuwaniem nadmiernej potliwości, jest także lek. med. Joanna Stosio-Rostecka, specjalista dermatologii i wenerologii (od 2013 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej (od 2005 roku). Brała udział w licznych kursach i konferencjach z zakresu medycyny estetycznej, np. "Leczenie nadmiernej potliwości (toksyna botulinowa)". Do leczenia nadmiernej potliwości okolicy pach, dłoni i stóp wykorzystuje iniekcje toksyny botulinowej, zawartej w preparacie Botox.

Leczenie nadpotliwości oferowane jest także przez mieszczącą się w Szczecinie Karboklinikę. Z dostępnych tutaj metod, usuwających nadmierną potliwość pach, dłoni i stóp proponowane są iniekcje toksyny botulinowej oraz zabieg fotokoagulacji frakcyjnej, przeprowadzany urządzeniem Scarlet RF System. Za pomocą tego aparatu można poddać się tu również innych zabiegom na skórę z zakresu redukcji zmarszczek i przebarwień, redukcji blizn potrądzikowych oraz poprawy kolorytu i elastyczności skóry.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadpotliwości w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat leczenie nadpotliwości

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…