Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

 • operacja plastyczna powiek,
 • licówki metodą Flow Injection
 • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Pro-Age Esthetic

Gdańsk, ul. Dębinki 7d lok. 3
9,9 / 10  •  Znakomita  •  87 opinii
 • Leczenie nadpotliwościzadzwoń
 • Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową 1700 zł
 • Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową 1700 zł
 • Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową 1700 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej bezpłatnie

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Ultraderm

Kowale, ul. Andromedy 3 (7 km od Gdańska)
8,3 / 10  •  Bardzo dobra  •  469 opinii
 • Leczenie nadpotliwości od 800 zł
 • Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1500 zł
 • Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1500 zł
 • Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1000 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 200 zł

Lekarze wykonujący leczenie nadpotliwości w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa leczenie nadpotliwości w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez dermatologa i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Damian Drążewski

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, stomatolog

w Pro-Age Esthetic

10 / 10
lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

9,1 / 10
lek. dent. Marta Sut

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Cambridge Medical

Leczenie nadpotliwości Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nadpotliwości w Gdańsku na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 600 zł za czoło - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 2500 zł (stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową).

Ile kosztuje leczenie nadpotliwości w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nadpotliwości w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nadpotliwości w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 53 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nadpotliwości w innych miastach.

Leczenie nadpotliwości w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Istnieje klika metod leczenia nadpotliwości. Jedną z nich są zastrzyki z toksyną botulinową, które powodują blokadę nerwowo-mięśniową, a tym samym prowadzą do zahamowania wydzielania potu. Procedurę przeprowadza się w takich obszarach, jak pachy, dłonie, stopy i czoło. Efekty zabiegu utrzymują się przez około 8 miesięcy.

Leczenia nadmiernej potliwości w Gdańsku – gdzie można udać się na zabieg

Osoby, zmagające się z problemem nadmiernej potliwości, pomocy szukać mogą w Centrum Medycyny Estetycznej Laseroterapii La Nika. W placówce nadpotliwość leczona jest w niej przy wykorzystaniu toksyny botulinowej. Stosuje się ją także do usuwania zmarszczek poziomych czoła oraz tzw. kurzych łapek i lwiej zmarszczki. Do ośrodka udać się można również na zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, preparatu Aquafilling Bodylin oraz nici liftingujących. Oferta Centrum obejmuje ponadto laseroterapię (np. usuwanie zmarszczek, blizn, owłosienia, zamykanie naczynek na twarzy, leczenia trądziku).

Zabiegi usuwania nadmiernej potliwości ciała w Gdańsku przeprowadza także lek. med. Damian Drążewski, stomatolog ogólny i lekarz medycyny estetycznej. Studia podyplomowe ukończył Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie. Do leczenia nadpotliwości pach stosuje toksynę botulinową typu A, wykorzystuje ją także do redukcji zmarszczek. Przeprowadza również całą gamę procedur przy użyciu preparatów kwasu hialuronowego (np. redukcja zmarszczek, wolumetria policzków, powiększanie ust) oraz osocza bogatopłytkowego. Jego oferta obejmuje ponadto wypełnianie rysów twarzy i zmarszczek własnym tłuszczem pacjenta, lifting nićmi PDO, likwidację cieni pod oczami, mezoterapię oraz lipolizę iniekcyjną.

W Gdańsku na leczenie nadpotliwości udać się można również do Gabinetu Medycyny Estetycznej dr Pernak. Osoby, zmagające się z nadmierną potliwością, poddać się tu mogą zabiegowi śródskórnej iniekcji preparatów toksyny botulinowej. W placówce stosuje się ją także do redukcji zmarszczek. W ośrodku przeprowadza się również procedury z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego oraz nici liftingujących. Oferta Gabinetu obejmuje ponadto karboksyterapię, liposukcję Body-Jet, usuwanie pajączków naczyniowych oraz leczenia wypadania włosów.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadpotliwości w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat leczenie nadpotliwości

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…