Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Opole i okolice

Bezpośrednio w Opolu nie dysponujemy placówką wykonującą brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 48 innych klinik z okolicy Opola. Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w San-Medical Centrum Medyczne w Bielsku-Białej (122 km od Opola) w cenie 200 zł lub w Klinika Magnuccy w Katowicach (90 km od Opola) gdzie cena za brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem wynosi 200 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem najbliżej Opola - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w 48 placówkach w Opolu. Najniższa cena wynosi 100 zł w LaserMed Nowy Targ, najwyższa to 1000 zł, natomiast średni koszt to 250 zł.

Ile kosztuje brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Opola?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem najbliżej Opola:

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w innych miastach.

Więcej na temat brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…