Zwężanie pochwy laserem

Laserowe zwężanie pochwy to zabieg znajdujący się w ścisłej czołówce najpopularniejszych procedur z zakresu ginekologii estetycznej. Wskazaniem do wykonania procedury jest spadek napięcia tkanek pochwy, który może być spowodowany m.in. wieloma porodami oraz okresem menopauzy  …więcej »

Rewitalizacja pochwy laserem

Zmniejszona elastyczność ścian pochwy to jedno ze wskazań do jej laserowej rewitalizacji. Zabieg pozwala m.in. przywrócić odpowiednie nawilżenie okolicom intymnym, co zwiększa doznania seksualne, które mogły zostać osłabione przez porody oraz proces starzenia się organizmu  …więcej »

Powiększenie punktu G

Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym to nowoczesny, małoinwazyjny zabieg, który pozwala uwydatnić znajdujący się w pochwie punkt G. Procedura jest przeznaczona przede wszystkim dla pań, które wraz z upływem czasu odczuwają coraz mniejszą rozkosz podczas stosunków płciowych  …więcej »

Plastyka pochwy

Waginoplastykę wykonuje się u kobiet, u których na skutek porodów doszło do uszkodzenia pochwy bądź nadmiernego rozciągnięcia jej ścianek. Zabieg pozwala również skorygować wrodzone wady anatomiczne, dzięki czemu poprawia wygląd i funkcjonalność narządów płciowych  …więcej »

Zmniejszanie warg sromowych

Przerost warg sromowych często wywołuje dyskomfort psychiczny, dlatego może przyczynić się do rozwoju zaburzeń w sferze życia seksualnego. Laserowe zmniejszanie warg sromowych pozwala pozbyć się tego problemu w bezpieczny i małoinwazyjny sposób  …więcej »

Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym

Kobiety, które są niezadowolone z wyglądu swoich okolic intymnych, mogą poddać się zabiegowi powiększania warg sromowych kwasem hialuronowym. Zabieg działa nie tylko na poziomie estetycznym, ponieważ odpowiednio duże wargi sromowe lepiej chronią narządy rodne przed infekcjami  …więcej »

Plastyka warg sromowych

Plastyka warg sromowych to zabieg, którego celem jest zmiana wielkości lub kształtu tego narządu. Efekty operacji można ocenić nie tylko pod względem estetycznym, ale również funkcjonalnym - odpowiednio zbudowane wargi sromowe minimalizują bowiem ryzyko rozwoju infekcji intymnych  …więcej »