Ars Estetica Wrocław

9,4 / 10   •   Znakomita   •  258 opinii
 • Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław
 • Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław
 • Wnętrza, wystrój Ars Estetica Wrocław
 • Gabinet zabiegowy Ars Estetica Wrocław
 • Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław
 • Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław
 • Wnętrza, wystrój Ars Estetica Wrocław
 • Udogodnienia dla pacjentów Ars Estetica Wrocław
 • Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław
 • Recepcja, poczekalnia Ars Estetica Wrocław
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 56a/ lok. 2
 • Konsultacja angiologiczna • 200 zł
 • Konsultacja chirurgiczna • 200 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej • 200 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Ars Estetica jest nowoczesną, doskonale wyposażoną placówką medyczną, która swoim Pacjentom świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej oraz laseroterapii, które pozwalają w sposób kompleksowy, a przy tym małoinwazyjny odmłodzić skórę i poprawić sylwetkę. Przeprowadzamy nowoczesne zabiegi poprawiające jędrność i sprężystość skóry (Ulthera, radiofrekwencja, wolumetria), likwidujemy różnorodne niedoskonałości skórne takie jak trądzik, przebarwienia, rumień, poszerzone naczynka i blizny, dysponujemy technologiami, umożliwiającymi szybkie i skuteczne modelowanie sylwetki (zabiegi urządzeniami Velasmooth, UltraShape i Liposhock), w naszej ofercie znajdują się też różnorodne metody leczenia żylaków kończyn dolnych (skleroterapia, leczenie laserowe i nowoczesnym urządzeniem Steam Vein Sclerosis) oraz zabiegi kosmetyczne.

Doskonałe efekty przeprowadzanych zabiegów oraz całkowite bezpieczeństwo Pacjentów mają dla nas znaczenie priorytetowe, dlatego naszą placówkę wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt medyczny wysokiej klasy, pochodzący od czołowych światowych producentów. Na wyposażeniu Kliniki znajdują się m.in. lasery Fotona SP Dynamis, Mosaic eCO2 i Fraxel Re:store, posiadamy również urządzenie do nieinwazyjnego liftingu Ulthera, urządzenie medyczne do nowoczesnego, nieinwazyjnego usuwania cellulitu, biorewitalizacji oraz liftingu skóry Lavatron LVT 250 oraz wysokiej klasy aparat do obrazowania wszystkich partii ciała w technologii 3D Vectra XT.

Równie istotne, co nowoczesny sprzęt, są dla nas kompetencje i wiedza naszych lekarzy, dlatego kadrę medyczną Kliniki Ars Estetica tworzą specjaliści różnych dziedzin medycyny z wieloletnim doświadczeniem, którzy swoją wiedzę systematycznie uzupełniają poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach specjalistycznych i konferencjach naukowych, organizowanych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Nasi lekarze są również członkami licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Amerykańskiego Kolegium Flebologicznego (ACP), International College of Surgeons i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Zależy nam, by każda wizyta w naszej Klinice przebiegała w przyjaznej, pełnej ciepła atmosferze, dlatego o najwyższe standardy obsługi Pacjentów dba kompetentny i uprzejmy personel, a nasi lekarze każdemu Pacjentowi poświęcają maksimum czasu i uwagi, odpowiadając na wszystkie pytania i indywidualnie dobierając zabiegi. Klinika mieści się w nowoczesnych, przestronnych wnętrzach, zaprojektowanych w zgodzie z najwyższymi standardami dla tego typu obiektów i utrzymanymi w stonowanej, eleganckiej kolorystyce.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Jesteśmy świadomi faktu, że nowoczesne, skuteczne i w pełni bezpieczne zabiegi mogą być wykonywane jedynie z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu, dlatego naszą placówkę wyposażyliśmy w najnowocześniejsze urządzenia, pochodzące od czołowych producentów wyposażenia medycznego na świecie. Stosowane przez nas urządzenia posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, dzięki czemu nasi Pacjenci w trakcie zabiegów mogą czuć się bezpiecznie. Na wyposażeniu naszej placówki znajdują się m.in.:

 • Laser Fotona SP Dynamis – wysokiej klasy nowoczesny system laserowy, stanowiący kombinację dwóch laserów Nd:Yag i Er:Yag, co umożliwia przeprowadzanie szerokiego spektrum zabiegów. Wykorzystywany m.in. do zamykania poszerzonych naczynek, redukcji trądziku różowatego i rumienia, a także do usuwania naczyniaków, daje także możliwość przeprowadzania zabiegów fotoodmładzania skóry metodą T3 (światło lasera Nd:Yag) i zabiegów odmładzania frakcyjnego z elementami ablacji smooth (światło lasera Er:Yag). Umożliwia dotarcie do głębszych warstw bez uszkadzania naskórka, a także precyzyjne przeprowadzenie ablacji naskórka bądź skóry mikron po mikronie. Dzięki specjalnym parametrom głowicy manualnej możliwe jest leczenie zarówno dużych obszarów, jak i ledwie widocznych zmian, a zaawansowane systemy zabezpieczeń i technologia kontroli zwrotnej impulsu (EFC) gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa zabiegu.
 • Laser Mosaic eCO2 – jedno z najskuteczniejszych urządzeń laserowych, wykorzystywanych do ujędrniania i wygładzania skóry. Promieniowanie lasera wnika do warstw głębokich skóry właściwej i błyskawicznie odparowuje tkankę, powodując powstanie mikroskopijnych otworków, stymulujących procesy regeneracji skóry. Umożliwia likwidację zmarszczek i widoczne odmłodzenie skóry twarzy, usunięcie blizn i przebarwień oraz przeprowadzenie całkowitego laserowego peelingu skóry i mikrodermabrazji laserowej. Bezpieczne i skuteczne zabiegi laserem Mosaic eCO2 mogą być wykonywane na całym ciele, również na delikatnej skórze szyi, dekoltu i dłoni.
 • Laser TriBeam Q-Switch Nd:Yag firmy Jeisys – najnowocześniejszy laser do usuwania przebarwień i tatuaży, który dzięki zaawansowanej technologii nie powoduje żadnych uszkodzeń w obrębie otaczających tkanek. Zastosowanie wiązki 532 nm pozwala na usuwanie przebarwień i tatuaży w kolorze czerwonym, fioletowym i pomarańczowym, natomiast dzięki wiązce 1064 nm możliwe jest usuwanie skórnych zmian barwnikowych (znamię Ota, Beckera) i usuwanie tatuaży w kolorze czarnym, niebieskim i brązowym, a także zimny peeling laserowy.
 • Laser Cynosure Cynergy – nowoczesna platforma, wykorzystywana w leczeniu wszelkiego rodzaju zmian naczyniowych, takich jak naczyniaki płaskie, znamiona naczyniowe typu PWS, zmiany naczyniowe typu "cherry angioma" czy rumień. Aparat wykorzystuje dwie długości fali: 585 nm i 1064 nm, obie długości są też połącznoe w wyjątkowej, opatentowanej technologii Multiplex (MPX), która wykazuje większa skuteczność niż wykorzystanie pojedynczej długości i zapewnia lepsze efekty zabiegu.
 • Laser diodowy do epilacji – w Klinice wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenie, umożliwiające usuwanie zbędnego owłosienia nawet u osób z ciemniejszą karnacją. 
 • Laser Fraxel Re:Store – nowoczesny laser, wykorzystywany m.in. do usuwania blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, zmian posłonecznych oraz drobnych zmarszczek nad górną wargą i w okolicach oczu. Światło lasera głęboko i precyzyjnie penetruje zarówno komórki tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej, tworząc wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrotermalnych. Urządzenie posiada certyfikat FDA, a jego wykorzystanie jest całkowicie bezpieczne dla Pacjenta.
 • VASER Lipo – innowacyjny amerykański system wykorzystywany w zabiegach liposukcji, którego skuteczność opiera się na zastosowaniu energii fali ultradźwiękowej. W trakcie zabiegu fala ultradźwiękowa oddziałuje selektywnie tylko na komórki tkanki tłuszczowej, nie uszkadzając nerwów, naczyń krwionośnych czy tkanki łącznej. Oprócz skutecznego rozpuszczania tłuszczu urządzenie umożliwia także precyzyjne modelowanie sylwetki, co pozwala uzyskać model ciała osoby intensywnie ćwiczącej na siłowni. O wysokiej skuteczności oraz bezpieczeństwie zabiegów z zastosowaniem tego urządzenia świadczy fakt, że w 2002 roku VASER Lipo uzyskał certyfikat FDA. Urządzenie posiadane przez Ars Estetica to obecnie najnowocześniejsza, trzecia generacja tego sprzętu.
 • Ulthera – nowoczesny aparat, wykorzystujący energię ultradźwięków do obkurczania i remodellingu tkanek. Generowane przez urządzenie strumienie ultradźwięków ogniskują się dopiero w głębokich płaszczyznach skóry, dzięki czemu jej zewnętrzne warstwy pozostają nienaruszone. Działanie ultradźwięków tworzy punkty koagulacji termalnej, wywołujące odpowiedź organizmu w postaci syntezy nowego kolagenu, co z kolei prowadzi do ujędrnienia, podniesienia i poprawy napięcia skóry. Co szczególnie ważne, urządzenie posiada także ekran USG, umożliwiający wgląd w tkankę i kontrolę przebiegu zabiegu, co gwarantuje wysoką skuteczność, bezpieczeństwo i precyzję zabiegu.
 • Liposhock – urządzenie, wykorzystujące połączone działanie fal dźwiękowych ShockWave (SW) o wzrastającym ciśnieniu oraz skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o podwójnej częstotliwości do likwidacji miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu nawet z najbardziej opornych partii ciała. Dodatkowo zabieg wygładza i ujędrnia skórę, a także usprawnia przepływ limfy w organizmie, dzięki czemu niweluje uczucie ciężkich nóg i obrzęki.
 • Velasmooth – nowoczesne urządzenie, które wykorzystuje opatentowaną i sprawdzoną klinicznie technologię ELOS (Electro-Optical Synergy), opartą na połączonym działaniu światła podczerwonego (IR), bipolarnego prądu o wysokiej częstotliwości (RF) i impulsowego podciśnienia. Ma zastosowanie w redukcji cellulitu, usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz modelowaniu sylwetki. To pierwsze urządzenie do usuwania cellulitu, posiadające certyfikat FDA.
 • Ultrashape – urządzenie wykorzystujące innowacyjną technologię ultradźwiękową do nieinwazyjnej i bezbolesnej likwidacji zbędnej tkanki tłuszczowej. Dzięki selektywnemu oddziaływaniu na komórki tłuszczowe urządzenie umożliwia trwałe zmniejszenie ilości tłuszczu w danym obszarze ciała. Dodatkowo zaawansowane urządzenie śledząco-prowadzące ułatwia dostarczanie energii w sposób jednolity i kompletny, co przekłada się na uzyskanie gładkich, jednolitych konturów ciała.
 • Lavatron LVT 250 – urządzenie medyczne do nowoczesnego, nieinwazyjnego usuwania cellulitu, biorewitalizacji oraz liftingu skóry. Wykorzystuje fale elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej pomiędzy 0,3 MHz a 10 GHz, które penetrują tkanki na odpowiednią głębokość, stymulując aktywność fibroblastów i syntezę nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.
 • Steam Vein Sclerosis – innowacyjne urządzenie francuskiej firmy CERMA, umożliwiające leczenie żylaków kończyn dolnych przy pomocy pary wodnej. Energia, niezbędna do zamknięcia chorej żyły przenoszona jest dzięki czystej wodzie, dostarczanej w mikrodawkach pod postacią pary wodnej. Para dostarczana jest do żył patologicznie zmienionych przy pomocy bardzo cienkiego cewnika, co zapewnia bardzo dobre efekty kosmetyczne. Zabieg z użyciem tego urządzenia charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem oraz komfortem, ponieważ nie ma ryzyka przebicia ściany naczynia ani powstawania trwałych przebarwień, a bezpośrednio po zabiegu Pacjent może powrócić do codziennej aktywności. Warto dodać, że leczenie żylaków metodą Steam Vein Sclerosis, w przeciwieństwie do innych technik wewnątrznaczyniowych, umożliwia zamknięcie także krętych poszerzeń żylnych, zlokalizowanych tuż pod skórą.
 • Vectra XT – nowoczesne urządzenie, umożliwiające zobrazowanie anatomicznych kształtów Pacjenta w technologii 3D, a następnie przedstawienie ich na monitorze komputera. Ma szerokie zastosowanie w przypadku różnorodnych zabiegów chirurgii plastycznej, przede wszystkim w zakresie chirurgii twarzy oraz piersi. Charakteryzuje się bardzo wysoką rozdzielczością, co umożliwia oddanie najdrobniejszych możliwych szczegółów przy zachowaniu doskonałej jakości obrazu.
 • Maximus TriLipo – urządzenie stosowane w zabiegach niwelowania depozytów tkanki tłuszczowej oraz poprawy napięcia i elastyczności skóry. Działa jednocześnie na skórze, tłuszczu i mięśniach, a dzięki trzem głowicom może być wykorzystywane zarówno w zabiegach na twarz, jak i na ciało. Posiada dwie opatentowane technologie: TriLipo™ RF, bazująca na energii fal radiowych, uwalniających płynny tłuszcz z komórek poprzez podgrzewanie podskórnej tkanki tłuszczowej, a także stymulujących powstawanie nowych włókien kolagenowych; TriLipo DMA (dynamiczna aktywacja mięśni), wpływająca na skurcze mięśni, wypychanie komórek tłuszczu do góry i poprawę drenażu tłuszczu.

 • GeneO+™ – urządzenie firmy Pollogen przeznaczone do pielęgnacyjnych zabiegów na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Zapewnia jednoczesne uzyskanie trzech efektów: złuszczania, wchłaniania i dotlenienia skóry. Dzięki zabiegowi z zastosowaniem urządzenia tlen jest przesyłany do obszaru zabiegowego (tzw. efekt Bohra).

 • Dermapen™ – zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Zabieg z jego użyciem w naturalny sposób stymuluje odnowę skóry. Aparat działa na zasadzie tworzenia mikrourazów (pulsujące igły automatycznie nakłuwają skórę), które pobudzają procesy regeneracji.


Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i dobre samopoczucie naszych Pacjentów mają dla nas znaczenie priorytetowe, dlatego szczególny nacisk kładziemy na to, by każda wizyta w Klinice Ars Estetica przebiegała w przyjaznej, ciepłej atmosferze. Dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy następujące udogodnienia:

 • Nowoczesne wnętrza – Klinika Ars Estetica mieści się w nowoczesnych, przestronnych i jasnych wnętrzach, zaprojektowanych i wyposażonych w zgodzie z najwyższymi standardami dla tego typu placówek.
 • Komfortowa poczekalnia – na zabiegi nasi Pacjenci oczekują w komfortowej, elegancko wyposażonej poczekalni, utrzymanej w stonowanej kolorystyce.
 • Kompetentny personel – o najwyższe standardy obsługi Pacjentów dba kompetentny, zawsze uśmiechnięty personel, który chętnie odpowiada na wszelkie Państwa pytania i objaśnia ewentualne niejasności. Pracujący w Klinice lekarze na pierwszym miejscu stawiają komfort i pełną satysfakcję Pacjentów, dlatego każdemu Pacjentowi poświęcają maksimum czasu i uwagi, indywidualnie dobierając odpowiednie zabiegi do ich potrzeb i preferencji tak, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty.
 • Parking dla Pacjentów – zmotoryzowani Pacjenci naszej Kliniki mogą zostawić samochody na parkingu, który znajduje się przy ul. Radosnej.
 • Dla Pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Pacjentami zagranicznymi, nasz personel porozumiewa się w języku angielskim.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Ars Estetica Wrocław we Wrocławiu.

 • Konsultacje

  Konsultacja angiologiczna
  200
  Konsultacja chirurgiczna
  200
  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  200
  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej z wykorzystaniem Vectra XT
  Dr Siewiera - 250 zł
  300
  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej z wykorzystaniem Matrix - BioDynamic
  300
  Konsultacja z chirurgiem naczyniowym
  200
  Konsultacja flebologiczna
  Konsultacja + badanie USG Doppler 200 zł
  dr n. med. Wojciech Rybak Konsultacja
  200 zł
  Konsultacja + badanie USG Doppler
  300 zł
  Konsultacja + system Vectra XT
  300 zł
  Dr Diana Kupczyńska Konsultacja
  150 zł
  Konsultacja + badanie USG Doppler
  200 zł
  Dr. Maciej Antkiewicz Konsultacja + badanie USG Doppler
  200 zł
  Dr Maciej Mazur Konsultacja + badanie USG Doppler
  200 zł
  od 150 do 300 
  Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej
  150
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  150
  Konsultacja z zakresu medycyny anty-aging
  150
 • Chirurgia plastyczna

 • Urologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Ars Estetica Wrocław została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 258 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

Znakomita
9,4 / 10
258 ocen z 3 źródeł
4,7 / 5  (49 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(33)
(33)
Bardzo dobra:
(16)
(16)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,4 / 5  (69 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (140 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Ars Estetica to jedna z placówek, których klienci nie mogą się nachwalić. Umawiamy tam setki wizyt rocznie. Z wypowiedzi Pacjentów wynika, że oceniają bardzo wysoko Klinikę zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sposobu traktowania Pacjenta. Lekarze poświęcają tyle czasu, ile faktycznie dany Pacjent potrzebuje. Spokojnie i z cierpliwością wyjaśniane są nawet najbardziej zawiłe kwestie związane z zabiegami. Profesjonalizm i uprzejmość obsługi to wizytówka placówki. A przede wszystkim Klienci są bardzo zadowoleni z efektów zabiegów." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

5,0
Polecam
Agnieszka , 23 kwietnia 2019
5,0 - Agnieszka
Miła i fachowa obsługa. Personel był bardzo wyrozumiały i opowiedział na wszystkie moje pytania i prośby.
Zabieg: 
Laserowe leczenie żylaków nóg (kwiecień 2019)
Lekarz: 
dr n. med. Wojciech Rybak
 
Szczegóły
5,0
Czuję się świetnie
Ala G. , 21 lutego 2019
5,0 - Ala G.
Wszystko mi się podobało
Bardzo dobra i fachowa opieka lekarza i pielęgniarki podczas zabiegu. Cały personel widoczny dla mnie w klinice miły i pomocny , w pracy powiedziałam ,że chciałabym żeby moje koleżanki choć raz spróbowały takiego leczenia w waszej klinice i zobaczyły ogromną różnicę w stosunku do państwowych zakładów służby zdrowia. Bardzo dziękuję
Zabieg: 
Laserowe leczenie żylaków nóg (luty 2019)
Lekarz: 
dr n. med. Wojciech Rybak
 
Szczegóły
5,0
Jestem zadowolona
Sylwia , 9 listopada 2017
5,0 - Sylwia
Fachowa porada, miła i sympatyczna Pani doktor Kupczyńska. Szybko i profesjonalnie przeprowadzony zabieg.
Zabieg: 
Skleroterapia żylaków (listopad 2017)
Lekarz: 
dr n. med. Diana Kupczyńska
 
Szczegóły
5,0
Serdecznie polecam
Katarzyna , 11 stycznia 2018
5,0 - Katarzyna
Czysto, miła obsługa, bez opóźnień (wizyta odbyła się o umówionej porze)
Zabieg: 
Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym (grudzień 2017)
Lekarz: 
dr n. med. Diana Kupczyńska
 
Szczegóły
5,0
Miło, szybko, bezboleśnie
Gosia , 17 grudnia 2017
5,0 - Gosia
Miła, profesjonalna obsługa, punktualność
Zabieg: 
Laserowe leczenie żylaków nóg (grudzień 2017)
Lekarz: 
dr n. med. Diana Kupczyńska
 
Szczegóły
4,0
Było profesjonalnie i miło
Małgorzata , 24 stycznia 2018
4,0 - Małgorzata
Wizyta się opóźniła
Podejście do pacjenta. Miła obsługa
Dotyczy: 
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (styczeń 2018)
Lekarz: 
dr n. med. Wojciech Rybak
 
Szczegóły
5,0
Polecam
Danusia , 20 listopada 2017
5,0 - Danusia
Strome schody
Obsługa, fachowość, punktualność
Zabieg: 
Leczenie nadpotliwości laserem (listopad 2017)
Lekarz: 
dr n. med. Wojciech Rybak
5,0
Profesjonalnie
Kuba , 18 listopada 2017
5,0 - Kuba
Miło, Szybko, Bezboleśnie
Zabieg: 
Laserowe leczenie żylaków nóg (listopad 2017)
Lekarz: 
dr n. med. Wojciech Rybak
 
Szczegóły
5,0
Zadowolenie z zabiegu
piotr1012 (Szczecin) , 2 listopada 2017
5,0 - piotr1012
Mila, fachowa obsługa. bardzo kompetentna.
Zabieg: 
Usuwanie żylaków parą wodną SVS (wrzesień 2017)
Lekarz: 
dr n. med. Wojciech Rybak
 
Szczegóły
4,0
Jestem zadowolona.
Sylwia , 4 grudnia 2017
4,0 - Sylwia
Szybko i bezboleśnie przeprowadzony zabieg
Zabieg: 
Leczenie żylaków nóg (listopad 2017)
Lekarz: 
dr n. med. Diana Kupczyńska
 
Szczegóły

Zespół

Kadrę medyczną Kliniki Ars Estetica tworzą lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjaliści różnych dziedzin medycyny. Założycielem Kliniki jest dr n. med. Wojciech Rybak (specjalista chirurg, flebolog i certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu), w skład zespołu wchodzi również prof. dr hab. n. med. Zbigniew Rybak – specjalista chirurgii ogólnej, naczyniowej i angiologii, wieloletni ekspert w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej we Wrocławiu, dwukrotnie uhonorowany Nagrodą Ministra Zdrowia, dr n. med. Maria Rybak (gastroenterolog, specjalista chorób wewnętrznych i certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging i Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, dr n. med. Ireneusz Siewiera (specjalista chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu i członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej) oraz lek. med. Diana Kupczyńska - absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu i członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, która specjalizuje się w zabiegach z zakresu flebologii oraz ginekologii estetycznej.

W skład zespołu wchodzą również kosmetololog Magdalena Łączek (absolwentka kosmetologii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu, która doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie stażu w Niemczech oraz praktyk w prestiżowych wrocławskich klinikach medycyny estetycznej, specjalizuje się w laseroterapii i modelowaniu sylwetki), a także Danuta Kamińska – pielęgniarka anestezjologiczna z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym, posiadająca Norweską Licencję Pielęgniarską, zdobytą na kontrakcie w Szpitalu Akademickim w Oslo.

W trosce o najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów oraz całkowite bezpieczeństwo naszych Pacjentów, pracujący w Klinice lekarze systematycznie poszerzają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych, a także konferencjach i sympozjach naukowych w kraju i na świecie. W trakcie szkoleń i kursów nasi lekarze zapoznają się z najnowszymi osiągnięciami flebologii, chirurgii i medycyny estetycznej, dzięki czemu naszym Pacjentom możemy zaoferować zabiegi i leczenie na najwyższym światowym poziomie, w zgodzie z nowoczesną wiedzą medyczną. Wśród licznych kursów, szkoleń i konferencji naukowych, w których uczestniczyli nasi lekarze, warto wymienić konferencję Światowej Unii Flebologicznej w Bostonie, konferencję naukowo-szkoleniową „Niewydolność żylna oraz jej powikłania u kobiet w ciąży”, Międzynarodowe Sympozjum Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz konferencję naukowo-szkoleniową Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, poświęconą kompresoterapii oraz leczeniu ran przewlekłych. Nasi lekarze są również członkami prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, wśród których warto wymienić Polskie Towarzystwo Flebologiczne, Amerykańską Akademię Chirurgii Kosmetycznej (AACS), Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Amerykańskie Kolegium Flebologiczne (ACP).

Więcej 

dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

 (36 opinii)

Dr n. med. Wojciech Rybak jest specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej, flebologii i medycyny estetycznej, lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu ukończył w 2004 roku, uzysku... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

dr n. med. Ireneusz Siewiera

chirurg plastyczny

 (4 opinie)

Dr n. med. Ireneusz Siewiera jest specjalistą chirurgii plastycznej, lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia na Akademii Medycznej we Wrocławiu ukończył w 2001 roku, zdobywając dyplom i tytuł lekarza medycyny. Po odbyciu stażu podyplom... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

dr n. med. Diana Kupczyńska

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

 (10 opinii)

Dr n. med. Diana Kupczyńska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, lekarzem w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej. Studia medyczne ukończyła w 2011 roku, obecnie pracuje na stanowisku lekarza-rezydenta Katedrze i ... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

dr n. med. Agnieszka Burkacka

lekarz medycyny estetycznej, chirurg dziecięcy

Dr n. med. Agnieszka Burkacka jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Dyplom i tytuł lekarza medycyny oraz uprawnienia wykonywania zawodu otrzymała w 2011 roku. Swoje doświadczenie w pracy z pacjentem zdob... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Bogumił Bednorz

chirurg ogólny, flebolog, proktolog, chirurg onkolog

Lek. Bogumił Bednorz jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej. Zawodowo jest związany z Oddziałem Proktologii i Poradnią Proktologiczną Dolnośląskiego Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu. Współpracował z renomowanymi prywatnymi i p... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Maciej Antkiewicz

flebolog

 (2 opinie)

Lek. Maciej Antkiewicz jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Na co dzień jest jednym z pracowników Katedry i Kliniki Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wroc... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Lek. Maciej Mazur jest absolwentem Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Obecnie jest w trakcie podyplomowych studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz odbywa staż specjalizacyjny z zakresu... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Mgr Aleksandra Duczmal ukończyła studia w Akademii Medycznej oraz Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia. Aktualnie kontynuuje edukację w ramach studiów podyplomowych z zakresu współczesnej kosmetologii, organizowanych przez... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Lic. Magdalena Łączek jest dyplomowanym kosmetologiem o wysokich kwalifikacjach zawodowych. Pracę w zawodzie rozpoczęła bezpośrednio po ukończeniu studiów w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu (na kierunku kosmetologia). Doświadczenie zdobywała, ... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Ars Estetica Wrocław.

dr n. med. Wojciech Rybak

dr n. med. Diana Kupczyńska


Filmy

Leczenie bruksizmu botoxem
Medycyna estetyczna a przygotowania do ślubu
Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych
Laser frakcyjny co2 - blizny i przebarwienia potrądzikowe
Pokaż więcej filmów

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 10:00 - 19:00)

Adres placówki

Ars Estetica Wrocław
ul. Powstańców Śląskich 56a/ lok. 2
53-333 Wrocław

Godziny otwarcia

 • poniedziałek10:00-19:00
 • wtorek10:00-19:00
 • środa10:00-19:00
 • czwartek10:00-19:00
 • piątek10:00-19:00
 • sobota10:00-16:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

 Klinika Ars Estetica mieści się w niewielkiej odległości od centrum Wrocławia, a dzięki doskonałej lokalizacji bez trudu dostaną się do nas zarówno Pacjenci zmotoryzowani, jak i ci korzystający ze środków komunikacji miejskiej. Od najbliższego przystanku autobusowego (Wielka – autobusy linii 247 i 257) dzieli nas zaledwie 250 metrów w tej samej odległości znajduje się przystanek tramwajowy (tramwaje linii 2, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 14, 17, 20, 24, 31, 32 i 33). Placówka mieści się w odległości 1,5 km od Dworca PKP Wrocław Główny. Dzięki bliskości lotniska do naszej Kliniki z łatwością dostaną się także pacjenci spoza Wrocławia, preferujący podróże drogą lotniczą: przejazd taksówką z Portu Lotniczego Wrocław-Strachowice, położonego w odległości 12,5 km od Kliniki, trwa zaledwie kwadrans. Niewielka odległość od lotniska zapewnia naszej placówce doskonałą komunikację z najważniejszymi europejskimi miastami: wrocławski port lotniczy posiada bezpośrednie połączenia m.in. z Brukselą, Paryżem, Monachium, Frankfurtem, Bristolem, Dublinem, Londynem i Liverpoolem.

Ars Estetica Wrocław
ul. Powstańców Śląskich 56a/ lok. 2, 53-333 Wrocław

Najczęstsze pytania o placówkę Ars Estetica Wrocław

 • Jak oceniana jest placówka Ars Estetica Wrocław?

  Placówka Ars Estetica Wrocław została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,4 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 258 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Ars Estetica Wrocław we Wrocławiu?

  Placówka Ars Estetica Wrocław z Wrocławia posiada w cenniku usług 398 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , urologia , ginekologia estetyczna , chirurgia naczyniowa i flebologia oraz medycyna estetyczna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Ars Estetica Wrocław?

  Ars Estetica Wrocław znajduje się we Wrocławiu, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 56a/ lok. 2. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 71 305 50 54

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Ars Estetica Wrocław?

  Placówka Ars Estetica Wrocław z Wrocławia otwarta jest średnio 9 godzin dziennie, w poniedziałki od 10:00 do 19:00, we wtorki od 10:00 do 19:00, w środy od 10:00 do 19:00, w czwartki od 10:00 do 19:00, a w piątki od 10:00 do 19:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 10:00 do 16:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.