GOYA Medical

9,5 / 10   •   Znakomita   •  2234 opinii
 • Gabinet GOYA Medical
 • Gabinet GOYA Medical
 • Gabinet GOYA Medical
 • Gabinet GOYA Medical
 • Gabinet GOYA Medical
 • Gabinet GOYA Medical
Wrocław, ul. Królewiecka 161 lok. 1
 • Konsultacja chirurgiczna • 300 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej • 250 zł
 • Konsultacja dietetyczna • od 150 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

GOYA Medical to gabinet oferujący kompleksowe usługi z zakresu chirurgii ogólnej. Filarami naszej działalności są proktologia i flebologia. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem m.in. żylaków kończyn dolnych, żylaków odbytu (hemoroidów, guzków krwawniczych), zmian skórnych, ran przewlekłych oraz chorób tarczycy. Nasze doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne pozwala na postawienie trafnej diagnozy i podjęcie optymalnej terapii, która usunie nie tylko objawy, ale także przyczynę problemu zdrowotnego. Każdy z przypadków traktujemy indywidualnie, kierując się przede wszystkim dobrem pacjenta i jego bezpieczeństwem. Kiedy to możliwe, proponujemy pacjentom małoinwazyjne leczenie, co znacząco skraca okres rekonwalescencji i wyłączenia z codziennych aktywności.

Przeprowadzamy diagnostykę i leczenie żylaków kończyn dolnych. Wykonujemy USG typu Doppler oraz oferujemy leczenie nowoczesnymi, mało inwazyjnymi metodami, jak zabieg EVLT (wewnątrznaczyniowe laserowe leczenie żylaków)  z wykorzystaniem lasera radialnego o długości 1470 nm. W ramach zabiegu, do zmienionej chorobowo, niewydolnej żyły, pod kontrolą ultrasonograficzną, wprowadzane jest włókno światłowodowe, które jest następnie wycofywane, zamykając jednocześnie żyłę od środka, za pomocą energii świetlnej. Stosujemy również takie metody, jak RFITT Celon, EVRF oraz ClariVein. RFITT Celon to minimalnie inwazyjny zabieg termicznej ablacji żyły, polegający na jej zamknięciu przy pomocy aplikatora fal o częstotliwości radiowej, wprowadzonego do jej wnętrza. Stosujemy również techniki klejenia żylaków (m.in. VenaBlock) oraz metodę Flebogrif czyli mechaniczno-chemiczną ablację za pomocą piany. 

Metoda EVRF (Endovenous Radio Frequency) również opiera się na energii fal radiowych. Jest zaliczana do technik tzw. termoablacji. W trakcie wykonanego wewnątrznaczyniowo zabiegu zmienione chorobowo, poszerzone naczynie (żylak) zostaje wyłączone z układu naczyń żylnych. Kolejna metoda leczenia żylaków kończyn dolnych, ClariVein, to ablacja farmakomechaniczna. Nie wymaga znieczulenia, nie wiąże się z cięciami ani bliznami. Polega na wprowadzeniu do niewydolnej żyły w okolicy kolana cewnika (przez wenflon) i mechanicznym oraz chemicznym drażnieniu nim chorego naczynia. Efektem zabiegu jest zamknięcie żyły. Wykonujemy również skleroterapię, miniflebektomię (tzw. szydełkowanie żyły) oraz kompresjoterapię.

Pomagamy również pacjentom zmagającym się z tzw. pajączkami, zamykając powierzchowne naczynia oraz pajączki z wykorzystaniem nowoczesnych laserów Alma Harmony XL Pro ND:YAG 1064 oraz systemu Exotherme 980 nm.

W ramach usług z zakresu proktologii oferujemy leczenie zabiegowe i zachowawcze choroby hemoroidalnej. Usuwamy guzki krwawnicze, zakrzepy przyodbytowe, ropnie oraz przetoki i szczeliny. Stosujemy małoinwazyjne metody leczenia takie jak fale radiowe, w tym CELON RFITTH oraz Rafaelo (dawniej: Hemo RF). Terapia polega na wykorzystywaniu efektu cieplnego, powstałego w wyniku działania fal elektromagnetycznych wysokich częstotliwości na chore naczynia. Temperatura wywołuje zniszczenie, a następnie zamknięcie połączeń hemoroidalnych. Leczenie żylaków odbytu falami radiowymi to procedura efektywna, bezpieczna oraz małoinwazyjna.

Stosujemy także skleroterapię (obliterację), polegającą na ostrzykiwaniu zmienionego chorobowo guzka preparatem, który wywołuje w naczyniu miejscowy stan zapalny. W rezultacie iniekcji dochodzi do zwłóknienia i zamknięcia światła naczynia. Skleroterapia cechuje się małą inwazyjnością, jak również znikomym odsetkiem powikłań.

Jeszcze jedną stosowaną przez nas metodą leczenia hemoroidów jest gumkowanie (metoda Barrona). Polega na założeniu na podstawę żylaka gumowej opaski w celu doprowadzenia do jego niedokrwienia. W rezultacie gumkowania dochodzi do degeneracji i odpadnięcia guzka wraz z opaską (po kilku dniach).

W naszej klinice przeprowadzamy także zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia, a zakres usług obejmuje m.in. leczenie ginekomastii, przepuklin pachwinowych, pępkowych, brzusznych oraz torbieli włosowych.

Zapraszamy na konsultacje i procedury wykonywane w trybie ambulatoryjnym. Do oferty gabinetu należą zabiegi z zakresu chirurgii skóry i tkanki podskórnej. Usuwamy znamiona i zmiany skórne, takie jak brodawki, guzki, kaszaki czy tłuszczaki, jak również modzele i odciski. Do oferty należy chirurgia stanów nagłych. Zaopatrujemy rany, ropnie oraz urazy kończyn dolnych i górnych. Ponadto zajmujemy się leczeniem owrzodzeń goleni i wrastającego paznokcia.

Świadczymy usługi w zakresie diagnostyki i leczenia chorób tarczycy. Przeprowadzamy badania obrazowe i diagnostyczne, w tym USG tarczycy oraz biopsję cienkoigłową tarczycy pod kontrolą USG. Kwalifikujemy do leczenia operacyjnego chorób tarczycy.

Zapraszamy na konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej. Diagnozujemy i kwalifikujemy do dalszego leczenia przepukliny, choroby nowotworowe i kamicę żółciową.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W klinice wykorzystujemy nowoczesną aparaturę diagnostyczną i zabiegową. Posiadamy m.in. aparat do USG typu Doppler, a także najnowsze platformy laserowe Alma Harmony XL Pro ND:YAG 1064 oraz systemu Exotherme 980 nm. Dysponujemy również laserem Alma Pixel CO2 oraz licznymi głowicami, jak np. Clear Lift czy DYE VL, co daje wiele nowych możliwości zabiegowych.


Udogodnienia dla pacjentów

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom pacjentów, sukcesywnie wzbogacamy ofertę naszego gabinetu, wprowadzając nowe zabiegi. Dbamy nie tylko o urozmaiconą ofertę, ale także o wysoką jakość usług. Dobre samopoczucie i komfort naszych pacjentów to dla nas sprawy priorytetowe, dlatego troszczymy się o miłą i serdeczną atmosferę w trakcie wizyt.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia we Wrocławiu.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  300 zł - konsultacja + USG
  300
  Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej
  250
  Konsultacja dietetyczna
  pomiary profesjonalną wagą TANITA, pomiary antropometryczne, analiza wyników badań laboratoryjnych, wywiad żywieniowy, zalecenia żywieniowe, suplementacje
  od 150 do 180 
  Konsultacja endokrynologiczna
  220 zł - konsultacja + USG tarczycy
  Konsultacja flebologiczna
  + USG Doppler żył kończyn dolnych
  300
  Konsultacja gastroenterologiczna
  260 zł - konsultacja; 300 zł - konsultacja + USG (usg j. brzucha scryningowe)
  260
  Konsultacja geriatryczna
  Konsultacja internistyczna
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  Cena konsultacji odliczana od wykonanego zabiegu
  Konsultacja ortopedyczna
  250 zł - konsultacja + USG
  200
  Konsultacja proktologiczna
  Konsultacja z anoskopią
  350
  Konsultacja reumatologiczna
  250 zł - konsultacja + USG
  250
 • Teleporady lekarskie online

 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Dermatologia

 • Ortopedia

 • Leczenie łysienia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Dietetyka

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka GOYA Medical została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,5 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 2234 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,5
/ 10
Znakomita
2234 ocen z 3 źródeł
4,8 / 5
(11 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(10)
(10)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(1)
(1)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,4 / 5
(82 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(2141 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

(11 opinie)

K
20 grudnia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Jest bardzo dobrze
GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia, Wrocław
Wszystko
Nic
Ocena specjalisty:
lek. Błażej Jasiuk, Proktolog
Ocena leczenia:
Konsultacja proktologiczna, grudzień 2022
Przydatna opinia?
(5)
(33)

G
26 października 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia, Wrocław
Ocena specjalisty:
Zabieg usuwania żylaków metodą laserową EVIT w znieczuleniu ogólnym przeszłam w październiku 2021r. Sam zabieg oraz kolejne wizyty kontrolne przebiegały w miłej i bezstresowej atmosferze. Wszystko dobrze się zagoiło i nie było żadnych komplikacji. Doktor Jasiuk bardzo kompetentny i miły, wszystko jasno i spokojnie tłumaczył. Czułam się zaopiekowana.
Ocena leczenia:
Efekty leczenia bardzo dobre. Naczynia są wydolne.
Przydatna opinia?
(6)
(2)

M
12 października 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia, Wrocław
Bardzo pozytywne wrażenie już na samym wejściu, czysto pięknie oświetlone, Panie na recepcji bardzo profesjonalne. Wizyta zgodnie z ustaloną godziną.
Nie mam uwag.
Ocena specjalisty:
Pan doktor w bardzo profesjonalny sposób opisał zabieg, odpowiedział na wszystkie pytania. Jestem pełen uznania za sposób prowadzenia rozmowy, ani przez chwilę nie czułem stresu, który w naturalny sposób towarzyszy przed zabiegiem
Ocena leczenia:
Zgodnie z informacją przed zabiegiem rana po dwóch tygodniach wygląda prawidłowo bez żadnych komplikacji. Jestem jak najbardziej zadowolony.
Przydatna opinia?
(5)
(2)

A
30 sierpnia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Dobra
Ocena wizyty:
GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia, Wrocław
Personel super, pełen profesjonalizm, empatia i życzliwość. Później zaczynają się schody, ponieważ na wynik badania histpat czeka się baaaardzo długo.
Ocena specjalisty:
Lekarz wykonujący badanie bardzo sympatyczny, udzielający rzetelnych informacji, chętnie odpowiadający na zadawane pytania.
Ocena leczenia
Przydatna opinia?
(5)
(31)

J
9 lipca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia, Wrocław
Podejście całego personelu na jak najwyższym poziomie. Zabieg wykonany bez żadnych zarzutów. Przy wyborze sugerowałam się opiniami i teraz sama wystawiam dużego pozytywna! Dziękuje.
Ocena specjalisty:
Potężna wiedza i doświadczenie
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(7)
(12)

A
23 kwietnia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia, Wrocław
Profesjonalizm ,duża empatia do pacjenta, poczucie bezpieczeństwa podczas zabiegu
Ocena specjalisty:
Wspaniały lekarz ale i człowiek , wspaniałe podejście do pacjenta i jego problemów, zabieg przeszłam zupełnie bezstresowo, w pełnym zaufaniu ,wielki pozytyw
Ocena leczenia:
Operacja przeszła u mnie bezstresowo ,w zaufaniu i spokoju, wszystko pięknie się zagoiło
Przydatna opinia?
(5)
(8)

B
28 marca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia, Wrocław
Szczerze polecam lekarza, specjalistę Pawła Gołaszewskiego! Jestem zadowolona z każdej wizyty i efektów leczenia żylaków. Sympatyczny i kompetentny lekarz,profesjonalne podejście do pacjenta. Jeżeli będzie potrzeba na pewno z przyjemnością będę tu wracać 😊
Ocena specjalisty
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(12)
(1)

T
4 marca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia, Wrocław
Podejście do pacjenta, terminowość, jakość zabiegu, komunikacja z pacjentem, wyposażenie kliniki.
Nie zauważyłem negatywnych stron
Ocena specjalisty:
Profesjonalizm w każdym calu
Ocena leczenia:
Po 3 tygodniach wszystko goi się jak na psie :)
Przydatna opinia?
(8)
(0)

i
4 stycznia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia, Wrocław
Bardzo miła atmosfera ,wszystko spokojnie wytłumaczono -pokazano jak dbać ohigienę pozabiegu
Ocena specjalisty:
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(6)
(0)

A
22 grudnia 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia, Wrocław
Super podejście do pacjenta, szczerze polecam.
Ocena specjalisty:
Prowadzący moje leczenie Dr . P. Gołaszewski wywar na mnie pozytywne wrażenie. Bardzo miły, szczegółowo wszystko tłumaczy
Ocena leczenia:
Zabieg był wykonywany wczoraj (jak narazie jestem troszkę obolała). Doświadczenie nie należało do najprzyjemniejszych, jednak jest do wytrzymania, a efekty z pewnością będą widoczne o czym jeszcze napiszę
Przydatna opinia?
(6)
(0)

Zespół

Pacjenci gabinetu konsultowani są przez dwóch wysokiej klasy specjalistów chirurgii ogólnej: lek. Błażeja Jasiuka oraz lek. Pawła Gołaszewskiego, którzy kwalifikacje zawodowe i doświadczenie zdobywali w najbardziej renomowanych ośrodkach na Dolnym Śląsku. Na stale związani są z  Oddziałem Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej w SP ZOZ „Latawiec” w Świdnicy. Posiadają szeroką wiedzę specjalistyczną oraz wysokie kwalifikacje, które sukcesywnie podnoszą poprzez udział w konferencjach naukowych oraz kursach doskonalących.

Pokaż lekarzy wybranej specjalizacji:

lek. Małgorzata Kondusz-Szklarz

chirurg ogólny, gastrolog

Lek. Małgorzata Kondusz-Szklarz zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przewodu pokarmowego. Z jej pomocy mogą skorzystać pacjenci cierpiący na choroby dróg wyprowadzających żółć oraz schorzenia w obrębie trzustki. Specjalistka zajmuje się także c... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

W kręgu zainteresowań lek. Bartłomieja Pałki leży chirurgia jamy brzusznej, ze szczególnym uwzględnieniem laparoskopowej chirurgii kolorektalnej. Zajmuje się również zabiegami z zakresu chirurgii piersi. Ponadto posiada duże doświadczanie w leczeniu z... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Paweł Gołaszewski

chirurg ogólny, proktolog, flebolog

10 / 10

Leczone choroby: Interesuje się nowoczesnym, małoinwazyjnym leczeniem chirurgicznym.  Przeprowadza leczenie hemoroidów za pomocą fal radiowych, skleroterapii oraz gumkowania (metodą Barrona). Ponadto oferuje leczenie szczelin odbytu (zachowawcze, toksyną botulinową i operacyjne), zakrzepów brzeżnych (zachowawcze i zabiegowe) i fałdy andodermy (laseroterapia). Usuwa polipy, brodawki oraz ropnie odbytu. Pomaga pacjentom cierpiącym z powodu przetok okołoodbytnicznych. Usuwa znamiona i zmiany skórne (np. brodawki, kaszaki, tłuszczaki, odciski i modzele). W ramach chirurgii jednego dnia przeprowadza operacje ginekomastii. Leczy chirurgicznie przepukliny. Oferuje również świadczenia w ramach chirurgii stanów nagłych (zaopatrywanie ran, urazów kończyn). Diagnozuje i leczy choroby tarczycy, kamicę żółciową oraz nowotwory przewodu pokarmowego. Przeprowadza zabiegi wszycia Esperalu. Kwalifikuje pacjentów do leczenia operacyjnego. Doktor interesuje się również chirurgią estetyczną. Przeprowadza zabiegi liposukcji wspomaganej ultradźwiękami VASER. Wykonuje przeszczepy tkanki tłuszczowej. więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Błażej Jasiuk

proktolog, chirurg ogólny, flebolog

10 / 10

Lek. Błażej Jasiuk w warunkach szpitalnych przeprowadza operacje tarczycy, przepuklin oraz żylaków kończyn dolnych. Wykonuje również operacje brzuszne w chorobach onkologicznych oraz laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego. W ramach działalności... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Leczone choroby: Na co dzień zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób tkanki łącznej, dny moczanowej i innych chorób autoimmunologicznych. Leczy schorzenia reumatologiczne, takie jak łuszczycowe zapalenie stawów i tocznia rumieniowatego układowego. więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Lek. Wojciech Sznajder specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu, również operacyjnym, schorzeń i urazów w obrębie narządu ruchu. Pomaga pacjentom m.in. z takimi problemami, jak zespół cieśni nadgarstka, łokieć tenisisty, różnego typu urazy, dolegliwo... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

dr n. med. Krzysztof Korta

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Dr n. med. Krzysztof Korta jest specjalistą chirurgii naczyniowej z wieloletnim stażem – zarówno w lecznictwie otwartym, jak i zamkniętym. Mimo szerokiego zakresu wiedzy medycznej nie ustaje w ciągłym doskonaleniu się. Jest regularnym uczestnikiem kra... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w GOYA Medical.

dr n. med. Adriana Paskal


Filmy

Laserowe zamykanie żylaków
Dr n. med. Krzysztof Korta z Goya Medical opowie o wskazaniach do laserowego leczenia żylaków, metodach jakimi jest ono przeprowadzane oraz postępowaniu pozabiegowym.
Miesiąc z... żylakami | Webinar #2: Obrzęki i wyroby uciskowe w chorobie żylno-limfatycznej
Zapraszamy na webinar, poświęcony obrzękom i wyrobom uciskowym w chorobie żylno-limfatycznej, który poprowadzony będzie przez dr n. med. Krzysztofa Kortę.

Niskie raty

Przy współpracy z Kliniki.pl oraz Comfino.pl placówka GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia oferuje swoim pacjentom raty 0% lub nawet 48 niskich rat na zabiegi i usługi medyczne. Szybka decyzja kredytowa (zazwyczaj 15 minut), proces 100% online, bez zbędnych formalności.

Dostępne niskie raty...
nie odkładaj ważnych spraw na później

Dostępne 10 rat 0% 1 lub nawet 48 niskich rat 2

481 200

Przykład reprezentatywny

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 21:00)
Dostępne raty 10 x 0% lub nawet 48 niskich rat - dowiedz się więcej

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia
ul. Królewiecka 161 lok. 1
54-117 Wrocław

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-21:00
wtorek
8:00-21:00
środa
8:00-21:00
czwartek
8:00-21:00
piątek
8:00-21:00
sobota
8:00-17:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Nasz gabinet jest zlokalizowany na obrzeżach Wrocławia, w spokojnej okolicy. Mieści się przy ulicy Kamieńskiego, w obrębie dzielnicy Poświętne niedaleko Szpitala Wojewódzkiego. Istnieje dogodny dojazd z Obwodnicy Autostradowej oraz śródmiejskiej. W pobliżu Gabinetu znajdują się miejsca parkingowe oraz Apteka. Dojazd komunikacją miejską zapewniają liczne autobusy spod Dworca PKP kursują średnio co 15 minut. Od ścisłego centrum miasta dzieli nas dystans ok. 7 km.


Najczęstsze pytania o placówkę GOYA Medical

 • Jak oceniana jest placówka GOYA Medical?

  Placówka GOYA Medical została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,5 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 2234 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje GOYA Medical we Wrocławiu?

  Placówka GOYA Medical z Wrocławia posiada w cenniku usług 365 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , teleporady lekarskie online , chirurgia ogólna , dermatologia oraz ortopedia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z GOYA Medical?

  GOYA Medical znajduje się we Wrocławiu - ul. Królewiecka 161 /1. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 71 305 58 47

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka GOYA Medical?

  Placówka GOYA Medical z Wrocławia otwarta jest średnio 13 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-21:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 08:00 do 17:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…