Lekarze wykonujący operacje plastyczne powiek w Opolu

W Opolu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa plastyka powiek w Opolu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

dr n. med. Paweł Szkaradek

okulista

w Klinika Nova

10 / 10
lek. Anna Banaś-Cebula

okulista

w Klinika Nova

9,0 / 10
lek. Katarzyna Namyślak-Krajewska

okulista

w Klinika Nova

Operacje plastyczne powiek Opole - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne powiek w Opolu na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 2000 zł za operacja opadających powiek natomiast najwyższa cena w Opolu wynosi do 3800 zł (plastyka chirurgiczna powiek dolnych).

Ile kosztuje operacje plastyczne powiek w Opolu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne powiek w Opole placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne powiek w Opolu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych
  Kędzierzyn-Koźle, Kłosowa 7
  cena za dwoje oczu

  2700 zł

 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych
  Kędzierzyn-Koźle, Kłosowa 7
  cena za dwoje oczu

  3800 zł

 • Operacja opadających powiek
  Kędzierzyn-Koźle, Kłosowa 7
  Operacja opadania powieki górnej (operacja na mięśnia dzwigacza) - koszt za jedno oko

  2000 zł

 • Plastyka laserowa powiek górnych
  Opole, Częstochowska 50
  laserowa korekcja powiek Lumenis ACU Pulse 40 W

  3500 zł

 • Plastyka laserowa powiek dolnych
  Opole, Częstochowska 50
  laserowa korekcja powiek Lumenis ACU Pulse 40 W

  3500 zł

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne powiek w innych miastach.

Operacje plastyczne powiek w Opolu - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Klinika Nova Sala operacyjna w Klinika Nova

Plastyka powiek to zabieg, do którego najczęstszym wskazaniem jest utrata elastyczności, spowodowana upływającym czasem, która prowadzi do nieestetycznego opadnięcia nadmiaru skóry. Wskazaniami do zabiegu mogą być także schorzenia takie jak ptoza, ektropia (odwinięcie brzegu powieki), entropia (podwinięcie brzegu powieki do środka) czy gradówka, jednak procedurę przeprowadza się głównie ze względów estetycznych. O wiele częściej operuje się powieki górne, a jeśli istnieje taka potrzeba, usuwane są także kompleksowo zwisy worków tłuszczowych powiek dolnych. Zabieg w efekcie wygładza zmarszczki, powiększa oczy, poprawiając całościowy wygląd twarzy.  

Operacja plastyczna powiek w Opolu - kto ma je w swojej ofercie

Chirurgiczny zabieg korekcji powiek górnych i dolnych oferuje Gabinet Chirurgii Plastycznej Krzysztofa Czopkiewicza. Zabieg przeprowadzany jest zwykle w znieczuleniu miejscowym, w warunkach ambulatoryjnych i wiąże się z wykonaniem drobnych nacięć w załamaniu powieki górnej, usunięciem nadmiaru tkanki skórnej i tłuszczowej oraz z podciągnięciem skóry ku górze. W przypadku korekcji dolnych powiek, nacięcia wykonuje się na linii rzęs powiek dolnych. Efekt odmłodzenia może utrzymywać się nawet do 20 lat. Pozostałe procedury w obrębie twarzy obejmują korekcję nosa, powiększanie ust oraz lifting całej twarzy.

Około 100 km od Opola, operacje plastyczne powiek można wykonać w Prywatnym Szpitalu Chirurgii Plastycznej Dr Olender w Żarkach Letnisko, a zakres świadczeń obejmuje plastykę powiek górnych i / lub dolnych w znieczuleniu ogólnym. Pacjent po zabiegu jest hospitalizowany i po dobie opuszcza szpital. Po 3 tygodniach przewidziana jest wizyta kontrolna. Zmarszczki wokół oczu są tu również wygładzane nieoperacyjnie, z zastosowaniem toksyny botulinowej, która często stanowi uzupełnienie pełnego liftingu twarzy.  

Facelifting, plastyka powiek górnych i dolnych oraz operacje podbródka to procedury odmładzające w obrębie twarzy, jakie przeprowadza dr n. med. Jacek Jarliński, specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej II stopnia, specjalista chirurgii ogólnej II stopnia. Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej jest Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie chirurgii plastycznej dla województwa dolnośląskiego.

 

Sala operacyjna w Klinika Nova Sala operacyjna w Klinika Nova

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Opola, w miejscowościach: Strzelce Opolskie, Brzeg, Kluczbork oraz Nysa.

Więcej na temat operacje plastyczne powiek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…