ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody

9,0 / 10   •   Znakomita   •  825 opinii
 • Klinika ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody
 • Klinika ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody
 • Klinika ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody
 • Klinika ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody
 • Klinika ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody
 • Klinika ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody
Kraków, ul. Krakowska 39
 • Konsultacja chirurgiczna • od 200 zł
 • Konsultacja chirurgiczna profesorska • 300 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej • 300 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Centrum Zdrowia i Urody ArtClinik jest nowoczesną placówką, zlokalizowaną w niewielkiej odległości od centrum historycznego miasta Krakowa. Unikalne połączenie Centrum Zdrowia i Centrum Urody sprawia, że nasi Pacjenci mają dostęp do szerokiej gamy różnorodnych zabiegów oraz badań diagnostycznych w jednym miejscu, co stanowi znaczną oszczędność czasu oraz pozwala w sposób kompleksowy zadbać o siebie. Dążymy do zapewnienia Pacjentom usług doskonałej jakości, przy jednoczesnej trosce o ich komfort i dobre samopoczucie. Naszą najwyższą wartością jest satysfakcja: Pacjenta – który przy pomocy doświadczonych specjalistów może odzyskać zdrowie, dobre samopoczucie oraz zadowolenie z siebie, oraz lekarza – który w trakcie pracy realizuje swoją pasję i czerpie satysfakcję ze skuteczności wykonywanych zabiegów. Wszystkie konsultacje specjalistyczne i zabiegi przeprowadzane są w miłej, pełnej ciepła atmosferze, a nasi lekarze zawsze cierpliwie odpowiadają na pytania Pacjentów, rozwiewając ich wątpliwości i rzetelnie przedstawiając możliwe metody leczenia.

Naszym atutem jest doświadczona kadra lekarska, w skład której wchodzą specjaliści z różnych dziedzin medycyny, w tym chirurgii ogólnej, naczyniowej i plastycznej, kardiologii, dermatologii czy ginekologii. Ich wiedza, doświadczenie oraz pasja, z jaką traktują swoją pracę sprawiają, że cieszą się szacunkiem i zaufaniem Pacjentów, a potwierdzeniem ich kompetencji jest członkostwo w licznych prestiżowych towarzystwach naukowych oraz imponująca liczba odbytych kursów i szkoleń specjalistycznych. Dużą wagę przywiązujemy także do wyposażenia naszych gabinetów: nowoczesny sprzęt najwyższej klasy umożliwia nam przeprowadzenie szerokiej gamy różnorodnych badań specjalistycznych (m.in. badania kardiologiczne, USG, EKG), co pozwala na bardziej wnikliwą ocenę stanu zdrowia Pacjenta oraz ułatwia postawienie prawidłowej diagnozy. Naszym Pacjentom oferujemy także ponad 300 badań laboratoryjnych, wśród których znajdują się zarówno podstawowe analizy, jak i zaawansowane badania metaboliczne i genetyczne.

Oprócz diagnostyki i leczenia w naszej ofercie znajduje się także szeroki wybór zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, dzięki którym nasi Pacjenci mogą spełnić marzenia o pięknym wyglądzie. Wykonujemy plastykę powłok brzusznych, korekcję kształtu piersi i zabiegi modelowania sylwetki, a wiele zabiegów medycyny estetycznej przeprowadzamy z użyciem najnowocześniejszego sprzętu (m.in. platforma DS Body Tite, laser CO2). Szczególnym zainteresowaniem cieszą się zabiegi korekcji powiek, uszu i nosa: w zakresie tych procedur otrzymujemy wyjątkowo dużo zwrotnych informacji od zadowolonych Pacjentek i Pacjentów.Udzielamy także konsultacji w zakresie dietetyki i wykonujemy zabiegi wspomagające odchudzanie, a odwiedzającym nas Paniom oferujemy usługi z zakresu kosmetologii i wizażu.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dbamy o to, by nasza klinika wyposażona była w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości, umożliwiający przeprowadzanie skutecznych, bezpiecznych i minimalnie inwazyjnych zabiegów. Posiadamy także wysokiej klasy urządzenia diagnostyczne i sprzęt medyczny, dzięki któremu naszym Pacjentom możemy zapewnić kompleksową diagnostykę i skuteczniejsze leczenie. Na wyposażeniu gabinetów ArtClinik znajdują się m.in.:

 • Aparat ultrasonograficzny Color Doppler – wysokiej klasy aparat, umożliwiający przeprowadzenie szerokiego zakresu badań ultrasonograficznych: USG położnicze, echo serca, USG tkanek miękkich, kości i stawów, a także badania w ramach diagnostyki chorób układu krążenia.
 • Aparat do elektrokardiografii – nowoczesne urządzenie, wykorzystywane w diagnostyce kardiologicznej. Dzięki cyfrowej jakości oraz elektronicznej analizie zapisu umożliwia prowadzenie skutecznej diagnostyki chorób serca.
 • EKG Holter – umożliwia prowadzenie zapisu pracy serca Pacjenta przez 24 godziny na dobę, przez okres do siedmiu dni. Wykorzystywany w diagnostyce schorzeń kardiologicznych takich jak arytmia serca, choroba niedokrwienna serca, astma oskrzelowa, dusznica czy powikłania w przebiegu zapalenia mięśnia sercowego.
 • Holter ciśnieniowy – urządzenie, wykorzystywane w diagnostyce nadciśnienia pierwotnego i wtórnego oraz do monitoringu farmakologicznego w przebiegu choroby nadciśnieniowej. Umożliwia prowadzenie dobowego zapisu wartości ciśnienia tętniczego krwi.
 • Aparat do krioterapii – nowoczesne urządzenie, wykorzystywane w zabiegach z zakresu dermatologii do wymrażania zmian skórnych za pomocą zimnego podtlenku azotu.
 • Laser CO2 – wykorzystywany w zabiegach chirurgicznych, a także z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki wiązce światła o odpowiednich parametrach umożliwia usuwanie z powierzchni skóry zmian chorobowych oraz korekcję blizn i niedoskonałości.
 • Platforma DS Body Tite – najnowocześniejsze na świecie urządzenie do modelowania sylwetki. Wykorzystuje energię fal radiowych do likwidacji komórek tłuszczowych i jednoczesnego liftingu skóry. Dzięki zestawowi przystawek umożliwia przeprowadzenie wielu różnorodnych zabiegów na twarz i ciało, takich jak liposukcja z lipolizą i liftingiem, lifting skóry twarzy, bezinwazyjny lifting ekspresowy czy redukcja cellulitu, przy pomocy platformy Body Tite można także przeprowadzić lifting powiek, usuwanie zmarszczek dookoła ust, usuwanie lub redukcję cellulitu, jak rónież nieinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej poprzez nieodwracalne usuwanie adipocytów.
 • Aparat do koagulacji – nowoczesne urządzenie, służące do zamykania naczyń krwionośnych w trakcie zabiegu, co pozwala na zmniejszenie utraty krwi oraz redukuje uszkodzenie sąsiednich tkanek.
 • Pro 4w1 Lesthezone – nowoczesne urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej, wyposażone w zestaw głowic diamentowych, umożliwiających przeprowadzenie takich zabiegów jaki peeling kawitacyjny czy sonoforeza. Mechanicznie złuszcza naskórek i usuwa jego martwe komórki, skutecznie przywracając skórze zdrowy, promienny wygląd.
 • Urządzenie do mezoterapii bezigłowej – pozwala na precyzyjne wprowadzenie aktywnych składników wgłąb skóry. Dzięki zastosowaniu mikroprądów prowadzi do powstawania w skórze mikroporów, przez które składniki przedostają się do jej głębszych warstw, a wykorzystanie różnej wielkości aplikatorów umożliwia stosowanie zabiegu w różnych rejonach ciała.
 • Kamera Shark Vision – niezwykle dokładna kamera, pozwalająca na precyzyjną ocenę kondycji skóry. Umożliwia określenie stanu komórek oraz wieku biologicznego skóry, a także wykonanie zdjęć problematycznego obszaru po podłączeniu jej do komputera.
 • Laser diodowy Hialurox – najnowocześniejsze urządzenie do bezbolesnej aplikacji kwasu hialuronowego wgłąb naskórka dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć laseroterapii. Zabiegi z wykorzystaniem aparatu stanowią doskonałą alternatywę dla metody iniekcyjnej i pozwalają w sposób bezinwazyjny odmłodzić, rozświetlić i wygładzić skórę.
 • IPL RF Medical – urządzenie łączące w sobie działanie dwóch technologii: IPL (intensywnego pulsującego światła) i działania fali bipolarnej. Posiada płynną regulację mocy oraz dwie głowice, umożliwiające przeprowadzenie szerokiego zakresu zabiegów, w tym trwałego usuwania owłosienia, redukcji przebarwień, zmarszczek i rumienia, odmładzania skóry, zamykania naczynek oraz zamykania rozszerzonych porów.
 • Spherofill TactiscTM – najnowocześniejsze urządzenie do podawania wypełniaczy, wykorzystujące zjawisko dwubiegunowej fali elektromagnetycznej. Aparat pozwala na bezbolesne podawanie wypełnień, które po aplikacji tego rodzaju utrzymują się wielokrotnie dłużej w porównaniu do zastrzyków.
 • Laser diodowy Depi Soprano – nowoczesny laser diodowy, który umożliwia przeprowadzanie wyjątkowo skutecznych zabiegów usuwania owłosienia dzięki wykorzystaniu fali o długości 808 nm. Zabieg z zastosowaniem tego lasera charakteryzuje się nie tylko wysoką skutecznością, ale także krótszym czasem trwania i śladową bolesnością.


Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i dobre samopoczucie Pacjentów w trakcie wizyty w klinice jest dla nas najważniejsze, dlatego placówkę wyposażyliśmy w szereg udogodnień, dokładamy też wszelkich starań, by w ArtClinik zawsze panowała miła, pełna ciepła atmosfera. Do najważniejszych udogodnień należą:

 • Nowoczesne wnętrza – Centrum Zdrowia i Urody ArtClinik mieści się w nowoczesnych, przestronnych wnętrzach, zaprojektowanych i wyposażonych według najwyższych standardów dla tego typu placówek, a przy tym znajduje się w historycznej dzielnicy Krakowa - na Kazimierzu.
 • Doskonale wyposażone gabinety – nasze gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy, dzięki czemu naszym Pacjentom możemy zaoferować pełną diagnostykę, skuteczne leczenie oraz nowoczesne, minimalnie inwazyjne zabiegi.
 • Przestronna poczekalnia – na zabiegi nasi Pacjenci oczekują w przestronnej, eleganckiej poczekalni z dostępem do najnowszej prasy, gdzie mogą odprężyć się i zrelaksować.
 • Szeroki zakres zabiegów – naszym atutem jest szeroki zakres zabiegów medycznych i kosmetologicznych, dostępnych w jednym miejscu, co stanowi znaczną oszczędność cennego czasu naszych Pacjentów.
 • Kompleksowe badania laboratoryjne – w ArtClinik przeprowadzamy szeroki wachlarz różnorodnych badań i analiz diagnostycznych, które niejednokrotnie ułatwiają postawienie trafnej diagnozy i pozwalają na przyspieszenie procesu leczenia. Próbki do badania pobierane są w naszej placówce, a następnie wysyłane do analizy w specjalistycznych laboratoriach w Polsce i za granicą. Naszym Pacjentom oferujemy zarówno badania podstawowe, takie jak analiza krwi czy moczu, jak i zaawansowane analizy, przeprowadzane w laboratoriach na terenie Niemiec i Stanów Zjednoczonych (profil bazowy jelita, badania obciążenia stresem, obszerne badania z zakresi anti-aging, badania genetyczne). Każdemu badaniu towarzyszy obszerny komentarz, opracowany przez zespół lekarzy-specjalistów.
 • Zabiegi na raty – naszym polskim Pacjentom oferujemy możliwość skorzystania z dogodnego, nisko oprocentowanego kredytu na zabiegi lecznicze i kosmetologiczne, a wszystkie formalności, związane z udzielaniem kredytu są ograniczone do minimum.
 • Dla Pacjenta zagranicznego – nasz personel porozumiewa się w języku angielskim i niemieckim, na życzenie Pacjenta pomaga także w organizacjiczasu w Krakowie oraz interesujących turystycznie okolicznych miejscowościach.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody w Krakowie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  od 200 do 220 
  Konsultacja chirurgiczna profesorska
  300
  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  Po wykonanym zabiegu konsultacje, wizyty, zmiany opatrunku, usunięcie szwów i wszystkie dodatkowe wizyty: bezpłatnie
  300
  Konsultacja z chirurgiem naczyniowym
  200 zł - konsultacja lekarza chirurga naczyniowego ;
  340 zł - konsultacja z USG dwóch kończyn/PAKIET;
  200zł - USG jednej kończyny;
  300 zł - USG dwóch kończyn;
  200
  Konsultacja dermatologiczna
  200
  Konsultacja dietetyczna
  Konsultacja dietetyczna – prehabilitacja (przygotowanie do zabiegu/leczenia onkologicznego) - 200 zł
  200
  Konsultacja endokrynologiczna
  300 zł - konsultacja, 400 zł - konsultacja z USG tarczycy200 zł - USG tarczycy
  300
  Konsultacja ginekologiczna
  200 zł – konsultacja
  350 zł – konsultacja z USG
  410 zł – konsultacja z USG + cytologia
  od 200 do 350 
  Konsultacja kardiologiczna
  250 zł - pierwsza wizyta,200 zł - kolejne wizyty
  od 200 do 250 
  Konsultacja kardiologiczna profesorska
  400 zł - pierwsza wizyta;
  300 zł - kolejne wizyty
  od 400
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  od 250 do 300 
  Konsultacja onkologiczna
  250
  Konsultacja w zakresie leczenia otyłości
  300 zł – prof. Piotr Major
  od 250
  Konsultacja proktologiczna
  300 zł - pierwsza wizyta;
  250 zł - kolejne wizyty
  350
  Konsultacja psychiatryczna
  konsultacja I - 300 zł
  kolejna wizyta - 250 zł
  Konsultacja pulmonologiczna
  Konsultacja w zakresie urologii onkologicznej
  Konsultacja alergologiczna
 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Terapie uzależnień

 • Ginekologia estetyczna

 • Leczenie łysienia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Onkologia

 • Medycyna estetyczna

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 825 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

9,0
/ 10
Znakomita
825 ocen z 4 źródeł
4,7 / 5
(30 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(22)
(22)
Bardzo dobra:
(8)
(8)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,2 / 5
(75 ocen placówki na Google.pl)
4,1 / 5
(28 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5
(692 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Europejskie Centrum Zdrowia i Urody ArtClinique to placówka zajmująca się kompleksową opieką medyczną: kosmetologią, dietetyką, chirurgią plastyczną i medycyną estetyczną. Połączenie w nazwie Centrum Zdrowia i Urody nie jest przypadkowe, bo idą one w parze - dobre samopoczucie nie zależy tylko od stanu zdrowia, ale i od akceptacji swojego wyglądu oraz samooceny. Najczęściej umawiam wizyty do doktora Pabiańczyka, który głównie zajmuje się chirurgią twarzy, modelowaniem sylwetki i chirurgią piersi. Wykonuje także zabiegi korekcyjne w zakresie nosa, uszu, ust, powiek górnych i dolnych. Znaczną część wykonywanych przez tego lekarza procedur stanowią zabiegi korygujące sylwetkę, liposukcja, plastyka powłok brzusznych, przeszczepy komórek tłuszczowych oraz chirurgia narządów płciowych u kobiet i mężczyzn. Klienci są bardzo zadowoleni po skorzystaniu z pomocy Pana doktora. Podkreślają, że jest bardzo kompetentnym lekarzem, ze świetnym podejściem do pacjentów. Spokojnie i cierpliwie wyjaśnia aspekty leczenia, odpowiada na każde pytanie - klient czuje się bardzo komfortowo, a stres i napięcie ginie. Cały personel placówki jest pomocny i robi wszystko, aby pacjent czul się jak najlepiej." - Bartłomiej D. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

(30 opinie)

A
14 listopada 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody, Kraków
Profesjonalizm, wystrój, czystość, obsługa
Ocena specjalisty
dr n. med. Rafał Pabiańczyk, Chirurg plastyczny
Pan Doktor jest bardzo miły i bardzo profesjonalny. Wszystko zostało wyjaśnione na wizycie i przed zabiegiem. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam Pana Doktora.
Ocena leczenia:
Totalna korekcja nosa, październik 2018
Zabieg przebiegł bezproblemowo. Ostateczny efekt będzie widoczny po pół roku do roku, ale dla mnie efekt już jest świetny. W moim przypadku różnica jest diametralna. Nos wygląda zupełnie inaczej oraz nie mam już problemów z zatokami.
Przydatna opinia?
(1)
(3)

E
5 kwietnia 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Bardzo miła atmosfera i ludzie tam pracujący chcą naprawdę pomóc i znają się na tym co robią.
ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody, Kraków
Fachowość i serdeczność 😊
Ocena specjalisty:
Profesjonalny
Ocena leczenia:
Lifting nićmi PDO, marzec 2018
Niestety nie było tego zabiegu ponieważ nie bylo takiej potrzeby i pani doradziła mi jedynie wypełnienie kwasem i botox w okolicach oka
Przydatna opinia?
(0)
(5)

A
19 stycznia 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Pełen profesjonalizm
ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody, Kraków
Bardzo miła atmosfera.
Brak
Ocena specjalisty:
dr n. med. Rafał Pabiańczyk, Chirurg plastyczny
Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo ciepły i miły. Moja wizyta trwała prawie 45 minut i uzyskałam odpowiedź na wszystkie moje pytania.
Przydatna opinia?
(2)
(2)

A
22 grudnia 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Ocena wizyty:
ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody, Kraków
Jakość udzielenia informacji
Ocena specjalisty:
dr n. med. Rafał Pabiańczyk, Chirurg plastyczny
Kompetentny, komunikatywny, miły
Przydatna opinia?
(0)
(0)

P
23 listopada 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody, Kraków
Najlepsi specjalosci w Krakowie! Dziekuje
Ocena specjalisty
Ocena leczenia:
Trafna diagnoza i blyskawiczna pomoc
Przydatna opinia?
(1)
(0)

R
25 lutego 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody, Kraków
Ocena specjalisty:
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(1)
(0)

W
29 czerwca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Przyjazna, placówka
ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody, Kraków
Przyjazna atmosfera, miła obsługa.
Ocena specjalisty:
dr n. med. Rafał Pabiańczyk, Chirurg plastyczny
Dr. Pabiańczyk jest bardzo rzeczowym, konkretnym lekarzem. Informacja o oczekiwanym zabiegu jest wyczerpującą i w jasny sposób opisana. Bardzo pozytywnie odbieram Pana Doktora,.
Ocena leczenia
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej, czerwiec 2022
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Ż
18 maja 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Ocena wizyty:
ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody, Kraków
Profesjonalne podejście do pacjenta
Ocena specjalisty:
Profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta
Ocena leczenia:
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej, maj 2022
Przydatna opinia?
(1)
(0)

S
10 marca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody, Kraków
Ocena specjalisty:
dr n. med. Rafał Pabiańczyk, Chirurg plastyczny
Ocena leczenia
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej, luty 2022
Przydatna opinia?
(1)
(0)

E
5 listopada 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Wycięcie blizny
ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody, Kraków
Bardzo sympatyczna rozmowa i atmosfera. Szybki i dokładny zabieg
Ocena specjalisty:
dr n. med. Rafał Pabiańczyk, Chirurg plastyczny
Niesamowicie sympatyczny i przyjazny
Ocena leczenia:
Usuwanie małej blizny chirurgicznie, październik 2021
Dokładny zabieg
Przydatna opinia?
(1)
(0)

Zespół

Kadra medyczna ArtClinik to lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, uznani specjaliści w swojej dziedzinie. Ponieważ najwyższy standard oferowanych usług oraz satysfakcja Pacjentów mają dla nas znaczenie priorytetowe, systematycznie poszerzają swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą. Medycyna to dla nich nie tylko praca, ale także pasja, dlatego wielu z nich posiada imponujące doświadczenie zawodowe, którym dzielą się z innymi lekarzami podczas aktywnego uczestnictwa w sympozjach oraz konferencjach naukowych. Ich wiedzę oraz kompetencje potwierdza członkostwo w licznych prestiżowych polskich i zagranicznych towarzystwach naukowych, wśród których warto wymienić Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskie Towarzystwo Transplantacyjne, International Transplant Coordinators Society i European Society of Surgery.

Pokaż lekarzy wybranej specjalizacji:

mgr Dominika Grońska

dietetyk kliniczny

Leczone choroby: - choroby nowotworowe, - choroby układu pokarmowego (eozynofilowe zapalenie przełyku, uchyłki przełyku, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, choroba refluksowa przełyku, zespół krótkiego jelita, biegunki infekcyjne, kamica żółciowa, zespół przerostu bakteryjnego/grzybiczego jelita cienkiego (SIBO i SIFO), zespół jelita nadwrażliwego (IBS), choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, uchyłki jelita grubego), - choroby psychiczne i neurodegeneracyjne (choroba Parkinsona, choroba Alzheimera, zespół lęku uogólnionego, depresja, schizofrenia, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, zaburzenia afektywne dwubiegunowe). więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

lek. Piotr Glanowski

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Lek. med. Piotr Glanowski to specjalista dermatologii oraz medycyny estetycznej. Udziela pacjentom konsultacji z dziedziny dermatologii i wenerologii, prócz tego zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów modelujących twarz i ciało. Wśród oferowanych przez... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

dr n. med. Jacek Topa

chirurg ogólny

Wykonuje operacje z zakresu chirurgii jamy brzusznej, w tym laparoskopowe operacje usunięcia pęcherzyka żółciowego. Wyspecjalizował się w leczeniu chirurgicznym przepuklin i dysfunkcji przedniej ściany brzucha. Przeprowadza zabiegi przepuklin pachwino... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

Leczone choroby: - ADHD u dorosłych - bezsenność i zaburzenia snu - depresja jednobiegunowa - choroba dwubiegunowa - depresja poporodowa i inne zaburzenia afektywne - fobia społeczna - lęk uogólniony - napady lęku/paniki oraz inne zaburzenia lękowe - zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne - zaburzenia stresowe, adaptacyjne, emocjonalne oraz zaburzenia osobowości - uzależnienie od alkoholu więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

lek. Marta Szaganiec

ginekolog-położnik

Leczone choroby: - niepłodność, - menopauza, - nietrzymanie moczu, - torbiele jajników, - zaburzenia w oddawaniu moczu, - endometrioza, - bolesne miesiączkowanie, - zaburzenia miesiączkowania, - infekcje, - nadżerki, - grzybice, - krwawienia z dróg rodnych, - cysty. więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

dr n. med. Robert Muszyński

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

9,6 / 10

Dr n. med. Robert Muszyński specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zabiegowym żylaków – w tym nawrotowych i trudnych. Przeprowadza badania USG Doppler tętnic i żył kończyn dolnych, jak również kwalifikuje chorych do operacji usuwania żylaków. W swo... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

prof. dr hab. n. med. Piotr Major

specjalista chirurgii ogólnej, bariatra

9,0 / 10

Prof. dr hab. n. med. Piotr Major zajmuje się diagnostyką endoskopową i ultrasonograficzną przewodu pokarmowego. Udziela konsultacji i podejmuje się leczenia pacjentów zmagających się z otyłością olbrzymią (zakładanie balonu żołądkowego Orbera), a tak... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

Dr n. med. Anna Michałowska-Kaczmarczyk to specjalista w zakresie onkologii klinicznej. W zakres świadczonych przez nią usług wchodzi diagnostyka i leczenie nowotworów m.in. skóry, tkanek miękkich, przewodu pokarmowego i narządów rodnych. Diagnozuje i... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

lek. Kinga Skulimowska

dermatolog, wenerolog

Leczone choroby: - leczenia chorób skóry dzieci i dorosłych, schorzeń alergicznych - leczenia trądziku zwykłego, różowatego, grzybic, łuszczycy i innych chorób skóry - badania dermatoskopowego znamion skórnych (pojedyncze, całe ciało) - kwalifikacji zmian skórnych do zabiegów wycięcia chirurgicznego - diagnostyki czerniaka skóry oraz raków skóry, znamion barwnikowych tzw. pieprzyków - leczenia łysienia plackowatego więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

Dr n. med. Agata Leśniak-Sobelga specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń układu naczyniowo-sercowego.  Zajmuje się kardiologią nieinwazyjną. Opiekuje się pacjentami cierpiącymi z powodu choroby wieńcowej, nadciśnienia tętniczego czy zaburze... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

dr n. med. Mirosława Buczynowska

chirurg ogólny

10 / 10

Dr n. med. Mirosława Buczynowska jest doświadczonym specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i proktologii. Jej zainteresowania medyczne koncentrują się wokół chirurgii laparoskopowej i endoskopowej, a także wykorzystania lasera w leczeniu schorzeń je... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

Dr n. med. Piotr Budzyński jest cenionym diagnostą. Przeprowadza kompleksową diagnostykę ultrasonograficzną (m.in. USG piersi, jamy brzusznej) i diagnostykę biopsyjną. Zajmuje się chirurgią laparoskopową pęcherzyka i dróg żółciowych oraz układu pokarm... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

lek. Jan Szczurek

dermatolog, wenerolog

Lek. Jan Szczurek specjalizuje się w leczeniu chorób skóry natury grzybiczej, bakteryjnej oraz wirusowej. Posiada duże doświadczenie w leczeniu trądziku zwykłego i różowatego. Wykonuje ambulatoryjne zabiegi wycięcia zmian i znamion skórnych. Przeprowa... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

Dr n. med. Monika Mazanek-Mościcka jako lekarz ginekolog-położnik przeprowadza konsultacje i zajmuje się diagnostyką ginekologiczną. Wykonuje badania cytologiczne oraz leczy choroby żeńskiego układu rodnego. Prowadzi ciąże i przeprowadza niezbędne bad... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

dr n. med. Anna Krzentowska

lekarz chorób wewnętrznych, endokrynolog

Dr n. med Anna Krzentowska zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń tarczycy, nadnerczy oraz przysadki i podwzgórza. Konsultuje pacjentów dorosłych, jak również wykonuje USG tarczycy. Ponadto specjalizuje się w... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

lek. Marek Ciesiński

chirurg ogólny, chirurg plastyczny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Wykształcenie: Lek. jest absolwentem Akademii Medycznej w Krakowie. Dyplom ukończenia studiów otrzymał w 1989 roku. więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

Filmy

Metody korekcji powiek i wskazania do ich stosowania
“Pacjenci coraz częściej decydują się na korekcję powiek z powodów estetycznych, a nie zdrowotnych” – zaznacza dr n. med. Rafał Pabiańczyk z Europejskiego Centrum Zdrowia i Urody ArtClinique. Podczas webinaru omówi on stosowane metody plastyki powiek oraz wskazania do przeprowadzenia takiego zabiegu.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody
ul. Krakowska 39
31-062 Kraków

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-20:00
wtorek
8:00-20:00
środa
8:00-20:00
czwartek
8:00-20:00
piątek
8:00-20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Centrum Zdrowia i Urody ArtClinik zlokalizowane jest w niewielkiej odległości centrum miasta – na krakowskim Kazimierzu. Tuż przy klinice znajduje się przystanek tramwajowy „Plac Wolnica”, na którym zatrzymują się tramwaje linii 6, 8, 10 i 13, zapewniające doskonałą komunikację z innymi rejonami miasta. W niewielkiej odległości od placówki (ok. 100m) znajduje się również przystanek autobusowy (autobus linii 904), można do nas także dojechać samochodem, który można zaparkować na jednej z sąsiednich ulic. Bez trudu dostaną się do nas Pacjenci, korzystający z kolei (od Dworca PKP Kraków Główny dzielą nas 2km), jak i preferujący podróże drogą lotniczą: przejazd z Portu Lotniczego Kraków-Balice zajmuje około 25 minut, a sam Port jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta.

Wizyta w naszej klinice może być dla Pacjentów spoza Krakowa doskonałą okazją do zapoznania się z trakcjami turystycznymi tego pięknego, historycznego miasta. Będąc w Krakowie z pewnością warto przespacerować się urokliwymi uliczkami Kazimierza z ich zabytkowymi kamienicami, zobaczyć Rynek Główny wraz z Sukiennicami i Bazyliką Mariacką (1,5km od kliniki) czy zwiedzić Zamek Królewski na Wawelu (1km od placówki). Miłośnicy odpoczynku na łonie przyrody po zabiegach mogą udać się na pobliskie Planty im. Floriana Nowackiego, mieszczące się w odległości 600m od kliniki, odwiedzić Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego (2,5km od kliniki) czy pospacerować po okalających centrum miasta Plantach (900m od placówki). Z kolei wielbiciele miejskich rozrywek z pewnością odwiedzą jedno z krakowskich centrów handlowych: Galerię Kazimierz (1km od kliniki), Galerię Krakowską (2km) czy centrum Bonarka City Centre (2,6km).


Najczęstsze pytania o placówkę ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody

 • Jak oceniana jest placówka ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody?

  Placówka ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 825 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody w Krakowie?

  Placówka ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody z Krakowa posiada w cenniku usług 149 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , chirurgia ogólna , terapie uzależnień , ginekologia estetyczna oraz leczenie łysienia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody?

  ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody znajduje się w Krakowie - ul. Krakowska 39. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 12 202 45 68

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody?

  Placówka ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody z Krakowa otwarta jest średnio 12 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…