Żagiel Med Szpital

Lublin, ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21
9,1 / 10  •  Znakomita  •  460 opinii
 • Leczenie ginekomastii od 12000 zł
 • Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowej od 12000 zł
 • Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej od 12000 zł
 • Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo – tłuszczowej od 12000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Leczenie ginekomastii Lublin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie ginekomastii w Lublinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 12000 zł za chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo – tłuszczowej natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 12000 zł (chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo – tłuszczowej).

Ile kosztuje leczenie ginekomastii w Lublinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie ginekomastii w Lublin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie ginekomastii w Lublinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowej
  Lublin, Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21

  od 12000 zł
  do 12000 zł

 • Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej
  Lublin, Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21

  od 12000 zł
  do 12000 zł

 • Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo – tłuszczowej
  Lublin, Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21

  od 12000 zł
  do 12000 zł

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie ginekomastii w innych miastach.

Leczenie ginekomastii w Lublinie - gdzie najlepiej?

Ginekomastia (z łac. gynaecomastia) objawia się u mężczyzn powiększeniem gruczołu piersiowego. Jest to rozrost tkanki gruczołowej, włóknistej i tłuszczowej. Może objąć jedną lub dwie piersi i powodować bolesność. Przyczyn powstania ginekomastii może być wiele. Jedną z nich są zaburzenia hormonalne, powstałe często z powodu leczenia hormonalnego. Inną formą jest ginekomastia patologiczna, w której przyczyną może być otyłość, nadczynność tarczycy, przewlekła niewydolność nerek a także nowotwór jądra czy nadmierna wrażliwość gruczołu sutkowego na estrogeny.

Gdzie można wyleczyć ginekomastię w Lublinie

Leczeniem ginekomastii na terenie Lublina zajmuje się lek. med. Maciej Kuczyński, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1992 i II stopnia w 1997 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia w 2001 roku), który zabiegów z takiego zakresu uczył się w polskich i zagranicznych ośrodkach chirurgii plastycznej (m.in. Klinika Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Rigshospitalet (Dania) czy Klinika Plastyczna w Malmo w Szwecji). Oprócz chirurgii ginekomastii zajmuje się u mężczyzn także plastyką worka mosznowego, wszczepieniem protezy (implantu) jądra czy plastyką zwiotczałych powłok brzucha.

Leczenie ginekomastii oferowane jest także przez klinikę Medical Hair & Esthetic, mieszczącą się Lublinie. Placówka ta oferuje, oprócz zabiegu chirurgicznego likwidującego ginekomastię, także zabieg łączony - usunięcie ginekomastii z redukcją piersi u mężczyzn. Ponadto tutejsi lekarze przeprowadzają operacje korekcyjne na piersiach u kobiet z zakresu: podniesienia piersi, podniesienia biustu z powiększeniem implantami, redukcji piersi z podniesieniem oraz wyjęcia lub wymiany implantów piersiowych.

Kolejnym lekarzem, do którego może udać się pacjent z Lublina i okolic, cierpiący na przerost męskich gruczołów piersiowych, jest lek. med. Wojciech Chromiński, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1991 i II stopnia od 1995 roku), posiadający wykształcenie również z zakresu chirurgii plastycznej (m.in. z leczenia ginekomastii), zdobyte na Podstawowym Kursie Chirurgii Plastycznej w CMKP w Warszawie (1992 rok) oraz na Międzynarodowym Kursie Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju (1997 rok). Lekarz ten uczestniczył także w II Polskim Kongresie Chirurgii Estetycznej w Gdańsku (1997 rok). Pacjent może udać się do niego nie tylko z problemem ginekomastii, ale także w przypadku redukcji chirurgicznej zbyt dużych piersi (u kobiet), korekcji wciągniętych brodawek sutkowych (u kobiet) czy plastyki zwiotczałych powłok brzucha.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie ginekomastii w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat leczenie ginekomastii

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…