Leczenie ginekomastii Łódź

Chcesz usunąć ginekomastię, ale nie wiesz, w której placówce w Łodzi poddać się takiemu zabiegowi? Pomożemy Ci znaleźć odpowiednią klinikę! Poniżej znajdziesz listę 2 ośrodków medycznych, które posiadają w swoich ofertach operacje ginekomastii. Zapoznaj się z cennikami oraz profilami lekarzy, aby wybrać najlepszą dla siebie placówkę. Z nami wygodnie zapiszesz się na konsultację ze specjalistą!

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Szpital Pulsmed

Łódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26
8,4 / 10  •  Bardzo dobra  •  421 opinii
  • Leczenie ginekomastii od 7500 zł
  • Chirurgiczne leczenie ginekomastii z korekcją sutka od 7500 zł
  • Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowej od 7500 zł
  • Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej od 7500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 350 zł

Lekarze wykonujący leczenie ginekomastii w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa leczenie ginekomastii w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

prof. dr hab. n. med. Agnieszka Kołacińska-Wow

chirurgia onkolog, chirurg onkoplastyczny, chirurg rekonstrukcyjny piersi

w Szpital Pulsmed

10 / 10
lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Szpital Pulsmed

9,0 / 10

Leczenie ginekomastii Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie ginekomastii w Łodzi na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 4000 zł za chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 7500 zł (chirurgiczne leczenie ginekomastii z korekcją sutka).

Ile kosztuje leczenie ginekomastii w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie ginekomastii w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie ginekomastii w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie ginekomastii w innych miastach.

Leczenie ginekomastii w Łodzi - gdzie najlepiej?

Ginekomastia to nadmierny rozrost piersi u mężczyzn. Dotyka jednej lub (częściej) dwóch piersi i występuje w trzech postaciach: gruczołowej, tłuszczowej lub mieszanej. Może powstać w wyniku niedoboru męskich hormonów, nadprodukcji estrogenu i prolaktyny, czy w przebiegu innych chorób (np. niewydolności nerek). Metody leczenia ginekomastii są dobierane indywidualnie do każdego pacjenta i zależą od typu schorzenia.

Gdzie w Łodzi usunąć ginekomastię?

Jedną z łódzkich placówek, które posiadają w swojej ofercie chirurgiczne usuwanie ginekomastii, jest Este l'arte. Operacje przeprowadza tu dr hab. n. med. Jan Rykała, chirurg ogólny i plastyczny, członek zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Na liście klinik, w których można usunąć ginekomastię, znajdują się ponadto:

  • Pulsmed
  • Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna
  • Centrum Medyczne Med-Gastr

Pozostałe łódzkie placówki

Specjaliści Kliniki Medycyny Estetycznej Velvet Clinic zajmują się leczeniem ginekomastii stosując materiał medyczny Aqualyx. Jest to roztwór, którego działanie opiera się na redukcji nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Po wstrzyknięciu płynu dochodzi do zniszczenia komórek tłuszczowych, które przez nerki są wydalane z organizmu. Agualyx stosowany jest nie tylko w leczeniu ginekomastii męskiej, ale także przy podwójnym podbródku czy fałdach na plecach.

Leczenia rozrostu gruczołu sutkowego w Łodzi podejmuje się również lek. med. Elżbieta Wiszniewska-Gauer, specjalista medycyny estetycznej, transfuzjolog oraz internista. W swoim gabinecie prywatnym leczy ginekomastię stosując metodę liposukcji iniekcyjnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Klinice dr Ireny Eris w Konstancinie Jeziornej, a także w Medycynie Urody w Warszawie. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.

Ile kosztuje usunięcie ginekomastii w Łodzi?

Za chirurgiczne leczenie ginekomastii zapłacimy w Łodzi od 4500 do 10 000 zł. Cena jest uzależniona od rozległości zmian oraz typu schorzenia.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie ginekomastii w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat leczenie ginekomastii

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…