Leczenie ginekomastii Gdańsk

Zmagasz się z problemem ginekomastii, ale nie wiesz gdzie w Gdańsku można się go pozbyć? Dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz listę 4 trójmiejskich klinik, które posiadają w swojej ofercie leczenie przerostu gruczołu sutkowego u mężczyzn. Porównaj ceny zabiegów i zapoznaj się z opisami placówek, aby wybrać tę, która odpowiada Ci najbardziej. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na konsultację ze specjalistą za pośrednictwem naszego portalu!

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Derm-Estetyka

Gdynia, ul. Stefana Batorego 7 lok. 35 (19 km od Gdańska)
9,4 / 10  •  Znakomita  •  115 opinii
  • Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowej od 5000 zł
  • Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej od 5000 zł
  • Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo – tłuszczowej od 5000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Lekarze wykonujący leczenie ginekomastii w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa leczenie ginekomastii w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Kajetan Kociszewski

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Diamond Clinic

Leczenie ginekomastii Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie ginekomastii w Gdańsku na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 5000 zł za chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo – tłuszczowej natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 11000 zł (chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo – tłuszczowej).

Ile kosztuje leczenie ginekomastii w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie ginekomastii w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie ginekomastii w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie ginekomastii w innych miastach.

Leczenie ginekomastii w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Ginekomastia to nadmierny rozrost gruczołu sutkowego u mężczyzny. Schorzenie to jest stanem klinicznym, który może pojawić się jako następstwo zmian hormonalnych, otyłości bądź stosowania niektórych leków. Leczenie ginekomastii prawdziwej polega na chirurgicznej resekcji gruczołu piersiowego. W przypadku ginekomastii rzekomej (lipomastii) zwykle stosuje się liposukcję, czyli odsysanie tłuszczu.

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Gdzie w Gdańsku usunąć ginekomastię?

Leczenie ginekomastii oferuje m.in. Centrum Zdrowia Swissmed, gdzie wykonywane są  zabiegi usunięcia ginekomastii:

  • gruczołowej
  • tłuszczowej
  • gruczołowo-tłuszczowej

Podobną ofertę posiada także Perfect Medica. W placówce pomoc znajdą z ginekomastią I, II oraz III stopnia. Chirurgiczne leczenie ginekomastii przeprowadzane jest również w klinice Piękno i Medycyna Dr Pernak. Zabiegi wykonuje tutaj lek. Mikołaj Pernak, doświadczony chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej.

Leczenie ginekomastii w Trójmieście

Gabinet zabiegowy w Diamond Clinic Gabinet zabiegowy w Diamond Clinic

W Sopockim Centrum Zdrowia i Urody ORCHID chirurgicznym leczeniem ginekomastii gruczołowej zajmuje się lek. Piotr Ziajka, specjalista chirurgii ogólnej, który pasjonuje się także medycyną estetyczną. Pacjenci z Gdyni mogą wybrać się z kolei do Laguna Estetica. Mężczyzn z problemem ginekomastii przyjmuje tu lek. Daria Dobaczewska, chirurg plastyczny.

Pełnym zakresem operacji piersi kobiecych oraz zabiegami usuwania ginekomastii dysponuje Sopocka Fabryka Urody, gdzie przerost męskich piersi leczony jest dwoma metodami: na drodze odsysania tłuszczu (liposukcja) oraz poprzez wycięcie gruczołu. Placówka specjalizuje się w nietypowych zabiegach korekcyjnych piersi z zastosowaniem różnego rodzaju protez oraz w procedurach rekonstrukcyjnych.

Ile kosztuje zabieg usunięcia ginekomastii w Gdańsku?

Chirurgiczne leczenie ginekomastii to zabieg, którego ceny zaczynają się od 4900 zł. Cena procedury rośnie wraz ze stopniem zaawansowania problemu i może wynieść nawet 10 500 zł.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie ginekomastii w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat leczenie ginekomastii

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…