Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Lekarze wykonujący leczenie ginekomastii w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa leczenie ginekomastii w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Jarosław Markowicz

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Szpital Świętego Łukasza

9,5 / 10
dr n. med. Sylwester Dratwa

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Szpital Świętego Łukasza

9,0 / 10

Leczenie ginekomastii Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie ginekomastii w Bydgoszczy na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 4000 zł za chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 14000 zł (chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej).

Ile kosztuje leczenie ginekomastii w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie ginekomastii w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie ginekomastii w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowej
  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a

  od 4000 zł
  do 14000 zł

 • Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej
  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a

  od 4000 zł
  do 14000 zł

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie ginekomastii w innych miastach.

Leczenie ginekomastii w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Ginekomastia objawia się powiększeniem męskich piersi, co jest nie tylko problemem zdrowotnym, ale również estetycznym, zwłaszcza jeśli chodzi o ginekomastię tłuszczową, tzw. lipomastię. Leczenie ginekomastii polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej z męskich piersi, a czasem nawet redukcji skóry czy całkowitej plastyce męskich gruczołów piersiowych. Najpopularniejszymi metodami jest zabieg chirurgiczny oraz liposukcja czyli odsysanie tkanki tłuszczowej, wykonywane przez chirurga plastycznego. Po zabiegu należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Leczenie ginekomastii w bydgoskich klinikach

Centrum medyczne Laser-Med oferuje leczenie ginekomastii podczas zabiegu Slimlipo czyli liposukcja laserowa męskich piersi. Zabiegi Palomar SlimLipo redukujące biust wykonywane są przez chirurga Tomasza Rajsa, który zajmuje się tu laseroterapią w redukcji tkanki tłuszczowej. Pacjenci, którzy chcieliby wyszczuplić też inne partie ciała, mogą skorzysta z zabiegu ultradźwiękowej liposukcji UltraShape.

Mężczyźni z przerostem piersi przed chirurgicznym leczeniem ginekomastii powinni przebadać się pod kątem zaburzeń hormonalnych. W Bydgoszczy można to zrobić w Centrum Endokrynologii, Ginekologii, Diagnostyki i Leczenia Niepłodności Endo-Medica. Konsultacjami andrologicznymi zajmuje się dr n. med. Piotr Paweł Świniarski, który posiada ceniony w Europie tytuł androloga klinicznego EAA (z ang. European Academy of Andrology). W Endo-Medica można również wyleczyć choroby sutka u mężczyzn oraz hypogonadyzm męski, w którym stosuje się leczenie testosteronem.

Operacyjne leczenie ginekomastii gruczołowej jest możliwe w Centrum Medycznym Gizińscy, gdzie chirurgią plastyczną męskiego biustu zajmuje się dr n. med. Sylwester Dratwa. Lekarz należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), w CM Gizińscy poprawia wygląd metodami chirurgicznymi. Z usług lekarza mogą skorzystać też kobiety, które utraciły piersi po operacji nowotworu sutka. Dr Dratwa przeprowadza zabiegi, takie jak rekonstrukcja piersi czy powiększanie biustu implantami.

Chirurgiczne leczenie ginekomastii jest jeszcze w ofercie Centrum Medycznego Bieńkowski, gdzie pracuje chirurg plastyk dr Wiesław Bieńkowski. Lekarz uczestniczył w III Międzynarodowym Kongresie Lipoplastyki w Paryżu. W klinice modeluje sylwetkę, m.in. odsysanie tłuszczu urządzeniami firmy Atos. W CM Bieńkowski popularnym zabiegiem stało się nieoperacyjne powiększanie męskich narządów płciowych wypełniaczem Macrolane na bazie kwasu hialuronowego.

Klinika medycyny estetycznej Esteticmed w Bydgoszczy pozostawia pacjentom wybór metody likwidacji ginekomastii. Najchętniej wybierana jest liposukcja infradźwiękowa systemem N.I.L. Pacjenci decydują się także na klasyczną liposukcję męskich piersi. W klinice pracuje chirurg dr n. med. Marcin Bieńkowski - uczestnik X Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej w Warszawie. U mężczyzn przeprowadza m.in. laserowe usuwanie owłosienia laserem aleksandrytowym Arion 755 nm.

Zabiegami ginekomastii zajmuje się też chirurg plastyczny dr n. med. Andrzej Świątkiewicz, który uczestniczył w kursie naukowo-szkoleniowym pt. "Chirurgia piersi: onkoplastyka i chirurgia estetyczna". Lekarz pracuje razem z dr Sylwestrem Dratwą w centrum medycznym Gizińscy, a także w Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Lekarze ze szpitala Jurasza wykonują m.in. przeszczepy tkanki tłuszczowej i korekcje chirurgiczne zniekształceń pourazowych. Szpital posiada Certyfikat "Bezpieczny Szpital 2011".

Pacjenci szukali zabiegu leczenie ginekomastii w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat leczenie ginekomastii

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…