Leczenie ginekomastii Szczecin

Chcesz usunąć ginekomastię, ale nie wiesz, którą placówkę w Szczecinie wybrać? Pomożemy Ci w podjęciu decyzji! Od czego zacząć? Najpierw zapoznaj się z poniższą listą 1 klinik, które posiadają w swoich ofertach zabieg ginekomastii. Następnie porównaj ceny operacji i przeczytaj opisy placówek. Kolejny krok to telefon do naszego doradcy, który umówi Cię na konsultację ze specjalistą. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Beauty Group

Szczecin, ul. Wojciechowskiego 7
9,3 / 10  •  Znakomita  •  250 opinii
  • Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowej od 10000 zł
  • Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej 10000 zł
  • Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo – tłuszczowej 11500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Leczenie ginekomastii Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie ginekomastii w Szczecinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 10000 zł za chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 11500 zł (chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo – tłuszczowej).

Ile kosztuje leczenie ginekomastii w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie ginekomastii w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie ginekomastii w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 30 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie ginekomastii w innych miastach.

Leczenie ginekomastii w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Ginekomastia, czyli przerost męskich gruczołów piersiowych, stanowi coraz bardziej powszechny męski problem. Związany jest on przede wszystkim z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej, ale może być też rezultatem stosowania sterydów bądź mieć podłoże hormonalne. Chirurgiczne leczenie ginekomastii jest zabiegiem prostym i nie pozostawiającym praktycznie żadnych śladów: trwa zazwyczaj od 40 do 60 minut i przeprowadza się go w znieczuleniu ogólnym. W przypadku lipomastii przerośnięte męskie piersi usuwa się przede wszystkim na drodze liposukcji.

Sala operacyjna w Beauty Group Sala operacyjna w Beauty Group

Gdzie w Szczecinie usunąć ginekomastię?

Zabieg chirurgicznego leczenia ginekomastii ma w swojej ofercie m.in. lek. med. Katarzyna Ostrowska-Clark (Prywatna Praktyka Chirurgiczna Medimel), specjalistka chirurgii ogólnej i plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Oprócz klasycznej operacji, w placówce można poddać się także odsysaniu tłuszczu z problematycznych okolic. Kolejną godną polecenia kliniką jest Centrum Medyczne Dom Lekarski, które w swojej ofercie posiada także szereg innych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, w tym plastykę ramion i ud, korekcję odstających uszu i abdominoplastykę.

Inne popularne szczecińskie kliniki to:

  • Beauty Group
  • Sonomed
  • Centrum Medyczne Meritum (Kamień Pomorski)

Leczenie ginekomastii w Szczecinie

Na terenie Szczecina funkcjonuje kilka klinik chirurgii plastycznej, które w swojej ofercie mają operacyjne leczenie ginekomastii. Jedną z nich jest Klinika Chirurgii Plastycznej Artplastica – jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków chirurgii plastycznej w kraju. Kadrę medyczną placówki tworzą lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, a zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadzają dr n. med. Tomasz Dydymski, dr n. med. Andrzej Krajewski oraz lek. med. Arkadiusz Kuna.

Warta polecenia jest także klinika Aesthetic Med, prowadzona przez dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka. Placówka ma w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz flebologii. Oprócz korekcji ginekomastii tłuszczowej i gruczołowej w klinice przeprowadzane są też m.in. zabiegi powiększania i pomniejszania piersi, plastyki brzucha, miniflebektomii oraz usuwanie zmarszczek preparatami kwasu hialuronowego

Panowie z problemem ginekomastii mogą udać się też do AMC Art Medical Center, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza dr n,. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, konsultant w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii w Szczecinie oraz członek wielu prestiżowych towarzystw medycznych (m.in. PTChPRiE i ISAPS).

Ile kosztuje zabieg ginekomastii w Szczecinie?

Za chirurgiczne usunięcie ginekomastii zapłacimy w Szczecinie średnio 7000 zł. Ostateczna cena zabiegu zależy m.in. od rozległości zmian oraz typu schorzenia.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie ginekomastii w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat leczenie ginekomastii

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…