Leczenie ginekomastii Poznań

Cierpisz z powodu ginekomastii? Koniecznie wybierz się do lekarza, który wykona niezbędne badania i dobierze odpowiedni dla Ciebie sposób leczenia. Poniżej znajdziesz listę 1 poznańskich placówek, w których możesz skonsultować się ze specjalistą, a następnie poddać zabiegowi. Z nami wygodnie zapiszesz się na wizytę lekarską - zadzwoń do naszego doradcy i się o tym przekonaj!

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

MedKorekta

Poznań, ul. Źródlana 31
7,3 / 10  •  Dobra  •  62 opinii
  • Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowej od 6000 zł
  • Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej od 6000 zł
  • Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo – tłuszczowej od 6000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 250 zł

Lekarze wykonujący leczenie ginekomastii w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa leczenie ginekomastii w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Wiesława Ratajczak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w MedKorekta

9,3 / 10

Leczenie ginekomastii Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie ginekomastii w Poznaniu na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 6000 zł za chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo – tłuszczowej natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 9000 zł (chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo – tłuszczowej).

Ile kosztuje leczenie ginekomastii w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie ginekomastii w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie ginekomastii w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie ginekomastii w innych miastach.

Leczenie ginekomastii w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Ginekomastia jest przypadłością, która objawia się przerostem męskich piersi. Rozrost może dotyczyć tkanki gruczołowej, tłuszczowej (lipomastia) lub obu tkanek naraz - wówczas mamy do czynienia z ginekomastią mieszaną. Leczenie jest uzależnione przede wszystkim od przyczyny wystąpienia problemu. W niektórych przypadkach wystarczą ćwiczenia i zmiana diety, w innych konieczna może być ingerencja chirurgiczna.

Gdzie w Poznaniu usunąć ginekomastię?

Chirurgiczne usunięcie ginekomastii oferuje klinika MedKorekta. Właścicielką placówki jest lek. Wiesława Ratajczak - chirurg plastyczny i ogólny. Specjalistka, która operuje pacjentów z problemem przerostu piersi, jest członkinią prestiżowych towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Oprócz zabiegu usunięcia ginekomastii, dr Ratajczak przeprowadza także m.in:

  • plastykę chirurgiczną powiek górnych
  • totalną korekcję nosa
  • powiększanie piersi implantami okrągłymi

Pacjenci spoza Poznania usunąć ginekomastię mogą np. w Szpitalu Medicus Bonus, który znajduje się w Środzie Wielkopolskiej.

Pozostałe poznańskie placówki

Klinika Promienista oferuje operacyjne leczenie ginekomastii, gdy zawodzi terapia hormonalna. Częściowe wycięcie gruczołów piersiowych u mężczyzn jest tu przeprowadzane po konsultacji z dr Markiem Budnerem z berlińskiego Centrum Leczenia Raka Piersi Helios. Zabiegami chirurgicznymi zajmuje się tu również chirurg dr Dawid Murawa, który odbywał staż w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego w Bremen.

Zabiegi ginekomastii są przeprowadzane również w Centrum Medycyny Estetycznej ESTIME, gdzie pracuje dermatolog dr Julita Wołowiec - członek Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej ESCAD. Pacjenci placówki mogą umówić się na likwidację ginekomastii metodą laserową, jeśli przyczyna rozrostu męskich piersi tkwi w nadmiarze tkanki tłuszczowej.

W Klinice Ziębickiej Piotra Skupina pacjenci mogą skorygować ginekomastię chirurgicznie. Przed zabiegiem należy wykonać badania, m.in. badanie USG męskich piersi. W przypadku lipomastii chirurdzy zalecają mniej inwazyjną liposukcję.

Ile kosztuje zabieg usunięcia ginekomastii w Poznaniu?

Za chirurgiczne usunięcie ginekomastii zapłacimy minimum 4500 zł. Ostateczna cena zabiegu zależy m.in. od rozległości zmian oraz typu schorzenia.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie ginekomastii w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat leczenie ginekomastii

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…