Lekarze wykonujący endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa endoproteza stawu kolanowego w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

dr n. med. Andrzej Suwara

ortopeda, traumatolog

w Medi Horizon Clinic

9,2 / 10
dr Marcin Gruba

ortopeda, traumatolog

w ENEL-SPORT Warszawa

dr Rafał Mikusek

ortopeda, traumatolog

w ENEL-SPORT Warszawa

lek. Kamil Kwolek

ortopeda, traumatolog

w ENEL-SPORT Warszawa

dr hab. n. med. Ireneusz Babiak

kardiolog, lekarz chorób wewnętrznych, internista

w Carolina Medical Center

lek. Andrzej Komor

ortopeda, traumatolog

w Carolina Medical Center

dr n. med. Piotr Dudek

ortopeda, traumatolog

w Carolina Medical Center

Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w 4 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 20000 zł w Medi Horizon Clinic, najwyższa to 20250 zł, natomiast średni koszt to 20125 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 15 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w innych miastach.

Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w Warszawie - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma

Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego może być mocowana przy pomocy cementu kostnego lub mocowana bezcementowo (technika rzadziej stosowana). Lekarz poprzez operację otwartą wycina całkowicie końce stawowe kości udowej i piszczelowej i zamontowuje na nie elementy metalowe, pomiędzy którymi umieszcza wkładkę polietylenową. W trakcie takiej operacji, w niektórych przypadkach może zostać zachowane więzadło krzyżowe tylne, ale w innych również je się usuwa. Podobnie jest z powierzchnią stawową rzepki, którą się wymienia bądź nie, w zależności od wskazań. Przy dużych zniszczeniach stawu kolana i ubytkach kości stosowane są przeszczepy kostne i implanty. W niektórych przypadkach chirurg stosuje niestandardowe rodzaje protez: półzwiązane lub związane, np. przy trudnych zabiegach pierwotnych lub w przypadku zabiegów rewizyjnych.

Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w ofercie warszawskich ortopedów

Lekarzem, do którego mieszkaniec Warszawy i okolic może udać się na operację protezowania stawu kolanowego, jest lek. med. Tomasz Poboży, ortopeda i traumatolog narządu ruchu (specjalizacja w 2007 roku), który z zakresu takich zabiegów zdobywał umiejętności na specjalistycznych kursach, np. "Zabiegi endoprotezoplastyki stawów" czy kurs "Chirurgia kolana" (2006 rok). Posiada również certyfikat uczestnictwa w szkoleniu, zorganizowanym przez Klinikę Ortopedii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego w Otwocku w ramach kursu podyplomowego "Artroza, alloplastyki stawów" (2006 rok). Przeprowadza endoprotezoplastyki stawu kolanowego połowiczne lub całkowite z zachowaniem więzadła krzyżowego lub
z tylną stabilizacją oraz wykonaniem protez półzwiązanych i związanych.

Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego to propozycja medyczna Zespołu Oddziałów Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej i Rehabilitacji, które należą do Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. W zakresie chirurgii stawu kolanowego oferowana jest tutaj endoprotezoplastyka całkowita i połowiczna, a także operacyjne leczenie zmian zwyrodnieniowych kolan, artroskopie kolana oraz zabiegi rekonstrukcyjne.

Na całkowitą wymianę stawu kolanowego zaprasza także do Warszawy dr n. med. Piotr Nowak, specjalista ortopedii i traumatologii (I stopnia od 1998 roku) oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu (od 2005 roku), posiadający doświadczenie z zakresu takich operacji, zdobyte w Klinice Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Lekarz ten zajmuje się również endoprotezą jednoprzedziałową stawu kolanowego oraz operacjami artroskopowymi, leczącymi urazy i schorzenia kolana.

 

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma

Pacjenci szukali zabiegu endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…