Beauty&Happy

Kraków, ul. Zawieyskiego 4 lok. 1a
 • Laserowe usuwanie naczynek od 250 zł
 • Policzki - usuwanie popękanych naczynek laserem od 220 zł
 • Nos - usuwanie popękanych naczynek laserem od 199 zł
 • Pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem 130 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 100 zł
 • Konsultacja kosmetologiczna bezpłatnie

Dermedik

Kraków, ul. Wybickiego 42 lok. 2
8,0 / 10  •  Bardzo dobra  •  83 opinii
 • Policzki - usuwanie popękanych naczynek laserem od 299 zł
 • Nogi (całe) - usuwanie popękanych naczynek laserem od 150 zł
 • Nos - usuwanie popękanych naczynek laserem od 200 zł
 • Pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem 100 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 250 zł

Lekarze wykonujący laserowe usuwanie popękanych naczynek w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa laserowe usuwanie naczynek w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Małgorzata Ornatowska

lekarz medycyny estetycznej, lekarz chorób wewnętrznych

w Bona Dea Medycyna Estetyczna

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
dr n. med. Katarzyna Podolec

wenerolog, dermatolog

w Centrum DER-MED Kraków

lek. Irena Serówka

dermatolog, wenerolog

w Centrum DER-MED Kraków

lek. Marta Librant-Suska

lekarz chorób wewnętrznych, lekarz medycyny estetycznej

w Centrum DER-MED Kraków

Laserowe usuwanie popękanych naczynek Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie popękanych naczynek w Krakowie na podstawie cenników z 8 placówek. Najniższa cena to 100 zł za pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 1000 zł (nogi (całe) - usuwanie popękanych naczynek laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie popękanych naczynek w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie popękanych naczynek w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie popękanych naczynek w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie popękanych naczynek w innych miastach.

Laserowe usuwanie popękanych naczynek w Krakowie - gdzie najlepiej?

Podskórne rozszerzenia drobnych naczyń o sinym lub czerownym zabarwieniu, potocznie zwane „pajączkami” to teleangiektazje lub wenektazje, które rozwijają się z żył podbrodawkowatych skóry właściwej, a ich  obecność jest objawem zaburzeń naczyniowych. Mogą być pojedyncze lub mnogie, a ich występowanie stanowi cechę dziedziczną. Jest też wiele czynników, które zwiększają ryzyko ich posiadania, m. in. przewlekła ekspozycja na słońce, wahania temperatur czy długotrwałe stosowanie preparatów sterydowych, zwłaszcza u osób predysponowanych.

Choroby naczyń – leczenie laserem

Naczy­niaki płaskie, naczy­niaki gwiaździste oraz starcze, jak również tele­an­giek­ta­zje leczy Centrum Kosmetyczno–Dermatologiczne Der-Med, stosując w terapii laser niemieckiej produkcji Quadro Star®. W zależności od śred­nicy naczyń, ich gęsto­ści i głę­bo­ko­ści, energia lesera jest odpowiednio dobierana przez lekarza, a skoagulowane naczy­nie jest trwale znisz­czone i tylko potrzeba czasu, aby ule­gło resorp­cji. W zabiegach laserowego zamykania naczy­nek z zastosowaniem lasera Quadrostar Asclepion® oraz usu­wa­niu rumienia, specjalizuje się lek. med. Irena Serówka, specjalista dermatolog.

„Pajączki” naczyniowe pierwotne oraz samoistne, a także wtórne, w przebiegu trądziku różowatego, jak również zmiany chorobowe w postaci np. tocznia rumieniowatego stanowią wskazania do laseroterapii w Instytucie Dermatologii  Eco–Lab. Procedury wykonywane są z zastosowaniem lasera erbowego, Pixel, YAG oraz IPL. W zabiegach specjalizuje się dr n. med. Jacek Lizoń, specjalista chirurg, naczyniowiec, proktolog. Nowoczesna placówka medyczna oferuje ponadto pełny zakres usług z dermatologii klinicznej, chirurgii oraz medycyny estetycznej i chirurgii kosmetycznej.

Zmiany pigmantowe, fotoodmładzanie oraz teleangiektazje laserowo usuniemy dzięki innowacyjnej technologii Vasculight Elite – medycznego systemu IPL + laser Nd:YAG. Szeroki zakres fal emitowanych przez IPL w połączeniu z laserm Nd:YAG o długości 1064 nm i technologią Multiple Synchronized Pulsing umożliwia leczenie pełnego zakresu zmian naczyniowych, m.in. teleangiektazji i venulektazji, naczyniaki rubinowe czy trądzik różowaty w fazie rumieniowo-naczyniowej. Zabiegi świadczy Centrum Zdrowia i Urody Dermikos.

Zmiany naczyniowe można również efektywnie leczyć laserem Nd:YAG. Czerwone pajączki – siatkowate, poszerzone naczynka na twarzy i na ciele oraz pajączki niebieskie – drobne, poszerzone żyłki umiejscowione głównie na kończynach dolnych leczy tą metodą Ośrodek Medyczny Osteomed. Promienie lasera Nd:YAG o długości fal 1064 nm przenikają w głębsze warstwy skóry i nie niszcząc jej, są wybiórczo pochłaniane przez hemoglobinę obecną w krwinkach czerwonych. Zespół dermatologów stanowi dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic. Cennik obejmuje twarz oraz nogi.

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik jest autoryzowanym gabinetem Palomar, stosując w usuwania zmian naczyniowych na nogach Palomar Nd-YAG laser Lux 1064™Laser Lux 1064™. Zabieg bez użycia skalpela daje bardzo dobre efekty w leczeniu tzw. pajączków i wenektazji, zaledwie w 30 minut, a system zaopatrzony w mechanizm chłodzący zwiększa komfort zabiegu. Brak większych powikłań skraca maksymalnie czas rekonwalescencji. Cena zabiegu ustalana jest od ilości impulsów przyjmując, że na udo w zależności od zmian, maksymalna ich ilość wynosi 100.  

Nowoczesną laseroterapię zmian naczyniowych stosuje również Soayehr Med & Spa, które specjalizuje się w zabiegach medycyny i ginekologii estetycznej oraz kosmetologii. Laserowe usuwanie naczynek wykonywane jest na laserze neodymowo–jagowym firmy Fotona Spectro SP o długości fali świetlnej 1064 nm. Głęboko penetrujący promień lasera może niszczyć głęboko umiejscowione naczynia o dużej średnicy a jednocześnie, dzięki homogenicznej penetracji minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkanek. W zabiegach medycyny estetycznej specjalizuje się lek. med. Jacek Ciupis.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie popękanych naczynek w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat laserowe usuwanie popękanych naczynek