Venavita

Poznań, ul. Kurpiowska 8
9,2 / 10  •  Znakomita  •  481 opinii
  • Policzki - usuwanie popękanych naczynek laseremzadzwoń
  • Nogi - usuwanie popękanych naczynek laserem od 200 zł
  • Nos - usuwanie popękanych naczynek laseremzadzwoń
  • Pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laseremzadzwoń
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznejzadzwoń

Lekarze wykonujący laserowe usuwanie popękanych naczynek w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa laserowe usuwanie naczynek w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez dermatologa i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Krzysztof Błachowiak

chirurg ogólny

w Venavita

9,4 / 10
lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w PROESTETICA Klinika dr Prager

Laserowe usuwanie popękanych naczynek Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie popękanych naczynek w Poznaniu na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 150 zł za pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 900 zł (nogi - usuwanie popękanych naczynek laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie popękanych naczynek w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie popękanych naczynek w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie popękanych naczynek w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie popękanych naczynek w innych miastach.

Laserowe usuwanie popękanych naczynek w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Coraz więcej osób zmaga się z tzw. pajączkami i nawracającym rumieniem na twarzy, dlatego też usuwanie rozszerzonych naczynek jest jednym z najpopularniejszych zabiegów, które obecnie wykonuje się w gabinetach medycyny estetycznej. Przyczyną powstawania popękanych naczynek jest nadmierna wrażliwość́ skory na kontakt z bodźcami zewnętrznymi lub zaburzenia krążenia. Skutecznym sposobem na usunięcie popękanych naczynek są zabiegi z użyciem lasera. Urządzenie to wykorzystuje zjawisko absorpcji światła w hemoglobinie krwi, zgromadzonej w uszkodzonym naczyniu. Laserowe usuwanie popękanych naczynek jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezbolesnym. Pierwsze efekty widoczne są już po wykonaniu pierwszego zabiegu. Podczas jednej sesji zabiegowej można pozamykać popękane naczynka na 20-35% obszaru skóry, objętej niedoskonałościami. Do osiągnięcia w pełni satysfakcjonującego rezultatu konieczne jest odbycie 3 do 5 wizyt, w odstępach 3-4 tygodni. Zabieg laserowego usuwania popękanych naczynek przeprowadza dermatolog lub lekarz medycyny estetycznej.

Laserowe usuwanie popękanych naczynek w Poznaniu

Mona Lisa Klinika Urody to gabinet kosmetyczny, mający w swojej ofercie laserowe usuwanie popękanych naczynek. Do tego zabiegu używa się placówce lasera Varilite Iridex. Urządzenie to zostało nagrodzone w 2012 roku Perłą Dermatologii Estetycznej i może być również używane w przypadku występowania naczyń starczych, trądziku różowatego oraz naczyniaków rubinowych. W klinice istnieje także możliwość usunięcia popękanych naczynek z nosa, brody, policzków, szyi, dekoltu oraz z łydek i ud.

Popękane naczynka metodą laserową można również usunąć w Centrum dermatologii Symbiosis. Jest to klinika specjalizująca się w leczeniu problemów dermatologicznych oraz wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W celu usunięcia popękanych naczynek używa się tu dwóch rodzajów laserów: Nd:YAG oraz KTP Nd:YAG. Połączenie laserów umożliwia bezpieczne i nieinwazyjne usuwanie szerszych popękanych naczynek (szczególnie typowych dla okolicy nóg) oraz drobnych i delikatnych (najczęściej występujących na twarzy).

MEDICEST ma w ofercie laserowe leczenie zmian naczyniowych przy użyciu lasera QuadroStar+ niemieckiej firmy Asclepion Laser Technologies. Laser ten emituje falę elektromagnetyczną o długości 532 nm (światło zielone). Używa się go także jego wspomagania w terapii trądziku różowatego i pospolitego oraz w terapii świeżych blizn i rozstępów.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie popękanych naczynek w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat laserowe usuwanie popękanych naczynek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…