New Look Clinic

Lublin, ul. Diamentowa 29B
9,6 / 10  •  Znakomita  •  226 opinii
 • Policzki - usuwanie popękanych naczynek laserem 650 zł
 • Nos - usuwanie popękanych naczynek laserem 400 zł
 • Pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem 150 zł
 • Broda - usuwanie popękanych naczynek laserem 350 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej bezpłatnie

Laserowe usuwanie popękanych naczynek Lublin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie popękanych naczynek w Lublinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 150 zł za pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 650 zł (policzki - usuwanie popękanych naczynek laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie popękanych naczynek w Lublinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie popękanych naczynek w Lublin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie popękanych naczynek w Lublinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Broda - usuwanie popękanych naczynek laserem
  Lublin, Diamentowa 29B
  3 zabiegi - 950 zł

  350 zł

 • Nos - usuwanie popękanych naczynek laserem
  Lublin, Diamentowa 29B
  3 zabiegi - 1000 zł

  400 zł

 • Policzki - usuwanie popękanych naczynek laserem
  Lublin, Diamentowa 29B
  3 zabiegi - 1750 zł

  650 zł

 • Pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem
  Lublin, Diamentowa 29B
  3 zabiegi - 400 zł

  150 zł

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie popękanych naczynek w innych miastach.

Laserowe usuwanie popękanych naczynek w Lublinie - gdzie najlepiej?

Popękane naczynka to problem występujący zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Najczęściej pojawiają się na twarzy (nos i policzki) oraz na nogach. Przyczyną ich powstawania jest zbyt duża różnica temperatur, mogą być także wynikiem choroby. Ich laserowe usuwanie umożliwia likwidację naczynek do średnicy 5 mm. W trakcie zabiegu, który przeprowadza lekarz medycyny estetycznej, światło lasera dostaje się do ścianek naczyń krwionośnych oraz krwi i jest wchłaniane przez hemoglobinę. Naczynie krwionośne ulega procesowi koagulacji, następnie obkurcza się i umiera. W efekcie skóra ma jednolity kolor, bez rozszerzonych naczynek krwionośnych. Dla uzyskania lepszych rezultatów lekarze zalecają powtórzenie zabiegu.

Likwidacja popękanych naczynek w Lublinie

W Lublinie można udać się na laserowe usuwanie popękanych naczynek do gabinetu Silk Touch Lublin, znajdującego się w Galerii Olimp. Rozszerzone naczynka na twarzy, teleangiektazje na ciele oraz rumień i zmiany naczyniowe zamykane są tutaj za pomocą lasera Intense Pulse Light (IPL). Z innych zabiegów laserowych, przeprowadzanych w Silk Touch, można wymienić laserową redukcję przebarwień (za pomocą laser IPL), fototerapię przeciwtrądzikową oraz laserową depilację w zabiegu łączonym - laserem IPL oraz falami radiowymi RF.

Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Medest, mieszczące się także na terenie Lublina, posiada w swojej ofercie zabiegowej laserową likwidację pajączków, znajdujących się na twarzy, nogach i tułowiu. W placówce do takich zabiegów wykorzystywany jest laser Syneron Elos Diodowy lub laser IPL w technologii Elos. Lekarze przeprowadzają tutaj również zabieg laserowego usuwania przebarwień, usuwania zbędnego owłosienia za pomocą lasera, laserowego leczenia objawów trądziku oraz wykonują inne zabiegi laserem frakcyjnym CO2 - ujędrnienie skóry, spłycenie zmarszczek, redukcję blizn oraz rozstępów.

Zabieg laserowego usuwania popękanych naczynek przeprowadzane są także w Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ideal Med, gdzie zmiany tego rodzaju likwidowane są przy pomocy nowoczesnego systemu laserowego Sciton BBL. Urządzenie, wyposażone w końcówkę chłodzącą Lumenis One, zwiększającą komfort pacjenta podczas zabiegu, wykorzystywane jest także do usuwania trądziku różowatego, rumienia i rozszerzonych porów. Na wyposażeniu placówki znajdują się także inne systemy laserowe, w tym laser frakcyjny Fraxel eCO2 Premium i laser depilacyjny LightSheerDuet.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie popękanych naczynek w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat laserowe usuwanie popękanych naczynek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…