Lekarze wykonujący laserowe usuwanie popękanych naczynek w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa laserowe usuwanie naczynek w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska

dermatolog, wenerolog, alergolog

w Clinica Dermatoestetica

Laserowe usuwanie popękanych naczynek Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie popękanych naczynek w Bydgoszczy na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 150 zł za pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 500 zł (twarz - usuwanie popękanych naczynek laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie popękanych naczynek w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie popękanych naczynek w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie popękanych naczynek w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie popękanych naczynek w innych miastach.

Laserowe usuwanie popękanych naczynek w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Pękające naczynka, nawracający rumień, który z biegiem czasu utrwala się na skórze twarzy to najbardziej typowe zmiany w układzie naczyniowym skóry, które częściej dotyczą kobiet niż mężczyzn z uwagi na żeńskie hormony – estrogeny. Ich obecność zwiększa skłonność do teleangiektazji – przepuszczalności śródbłonka naczyń. Metoda usuwania zmian zależy od ich rozległości i lokalizacji. W przypadku lasera, zabieg przeprowadza się wyłącznie na górnej części ciała i na twarzy, a mechanizm działania energii lasera polega na termicznej koagulacji naczyń i pochłonięciu barwnika hemoglobiny, co skutkuje nieodwracalnym zniszczeniem naczynia.

Likwidacja popękanych naczynek laserem w Bydgoszczy

Laserowe usuwanie popękanych naczynek i innych zmian naczyniowych posiada w swojej ofercie Gabinet  Fenomed, a zakres leczonych zmian obejmuje teleangiektazje na twarzy, szyi i dekolcie, rumień, trądzik różowaty oraz naczyniaki rubinowe i płaskie. Na wyposażeniu placówki znajduje się laser KTP, stosowany do usuwania popękanych naczynek, a także urządzenie IPL stosowane w przypadku gęstej siatki drobnych naczyń (rumień, teleangiektazje, naczyniaki gwiaździste) oraz laser Nd-Yag, który ma zastosowanie m.in. w leczeniu teleangiektazji i większych, głębiej położonych naczynek, zwłaszcza koloru niebieskiego.

Redukcję rozszerzonych naczynek, rumienia, trądziku różowatego i pospolitego w Klinice Skin-Med zapewnia technologia VPL (Variable Pulsed Light) – bezpieczna, nieinwazyjna i praktycznie bezbolesna metoda, którą specjaliści placówki oferują również w ramach procedur anti-aging. Zabieg w leczeniu zmian naczyniowych zalecany jest w odstępach co 4-6 tygodni, w serii 3-5 zabiegów, a każda sesja trwa 20-40 minut w zależności od rozległości zmian. Oferta placówki obejmuje również skleroterapię, która umożliwia leczenie „pajączków” na nogach w przebiegu przewlekłej niewydolności żylnej.  

Medycyną estetyczną i anti-aging, dermatochirurgią oraz laseroterapią zajmuje się dr n. med. Marcin Bieńkowski, specjalista chirurg, który w swojej ofercie także ma zabiegi laserowego usuwania popękanych naczynek. Ekspert w zakresie laserowego usuwanie blizn i usuwania znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych na portalu Estheticon.pl, jest certyfikowany w zakresie użytkowania lasera dermatologicznego Fraxel re:store® Dual oraz nowoczesnych technologii w chirurgii i medycynie estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie popękanych naczynek w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat laserowe usuwanie popękanych naczynek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…