Szpital Pulsmed

Łódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26
8,4 / 10  •  Bardzo dobra  •  413 opinii
 • Policzki - usuwanie popękanych naczynek laserem 400 zł
 • Nogi - usuwanie popękanych naczynek laserem od 800 zł
 • Nos - usuwanie popękanych naczynek laserem 300 zł
 • Pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem od 150 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 100 zł

Velvet Clinic

Łódź, ul. Kopernika 38
9,7 / 10  •  Znakomita  •  153 opinii
 • Policzki - usuwanie popękanych naczynek laserem 500 zł
 • Nogi - usuwanie popękanych naczynek laserem od 700 zł
 • Nos - usuwanie popękanych naczynek laserem 250 zł
 • Pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem 300 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 200 zł
 • Konsultacja kosmetologiczna 150 zł

Lekarze wykonujący laserowe usuwanie popękanych naczynek w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa laserowe usuwanie naczynek w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i dermatologa.

lek. Dariusz Mikołajczyk

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w MeDeest

9,0 / 10
dr n. med. Rafał Berner

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w KCM Beauty & Medical Spa

8,7 / 10
lek. Grażyna Kulesza - Włodarska

wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Aesthetic Gabinet Medycyny Estetycznej

lek. Joanna Sieniawska

dermatolog

w Beauty Centrum Estetyki

Laserowe usuwanie popękanych naczynek Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie popękanych naczynek w Łodzi na podstawie cenników z 8 placówek. Najniższa cena to 100 zł za pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 2000 zł (nogi - usuwanie popękanych naczynek laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie popękanych naczynek w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie popękanych naczynek w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie popękanych naczynek w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie popękanych naczynek w innych miastach.

Laserowe usuwanie popękanych naczynek w Łodzi - gdzie najlepiej?

Popękane naczynka to problem nie tylko estetyczny, ale także zdrowotny. W zależności od miejsca ich występowania mogą mieć różną przyczynę powstawania, np. na nogach - pierwszy objaw niewydolności żylnej, na twarzy - oznaki alergii. Wśród czynników, które sprzyjają temu schorzeniu, można wymienić przede wszystkim czynniki genetyczne (80%), wrażliwą skórę, zaburzenia hormonalne i krążeniowe, a także nadciśnienie tętnicze, siedzący tryb życia i schorzenia przewodu pokarmowego czy notoryczne stanie na wysokich obcasach. Likwidację popękanych naczynek przeprowadza lekarz medycyny estetycznej, który stosuje terapię laserową.

Gdzie w Łodzi można pozbyć się pajączków naczyniowych

Laserowe usuwanie popękanych naczynek to jeden z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, któremu można poddać się w  Klinice Medycyny Estetycznej Velvet Clinic. Placówka wyposażona jest w nowoczesny laser Nd:Yag, który na stałe usuwa zmiany naczyniowe. Za jego pomocą w klinice usuwa się naczynka na twarzy (nos, policzki, broda), naczyniaki gwiaździste i naczyniaki na wargach, a także drobne żylaki nóg oraz teleangiektazje różnych okolic ciała. Z innych laserowych zabiegów, które są przeprowadzane w klinice można wymienić zabiegi laserem frakcyjnym CO2 oraz depilację laserową LightSheer.

Na zabiegi laserowego zamykania rozszerzonych naczynek w Łodzi przeprowadza także dr n. med. Beata Miękoś-Zydek, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1991 i II stopnia od 1996 roku), która w swojej praktyce lekarskiej zajmuje się również dermatologią estetyczną i medycyną estetyczną. Doświadczenie medyczne zdobywała m.in. w Klinice Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Oprócz laserowego zamykania naczyń zajmuje się także laserowym usuwaniem owłosienia (laserem diodowym Light Sheer) czy laserowym usuwaniem tatuaży (laserem Q-switch).

Gabinet Estetico to kolejne miejsce na terenie Łodzi, do którego można udać się z problemem rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele. Likwidacja pajączków w placówce odbywa się z wykorzystaniem lasera III. 532 nm DioLite, za pomocą którego zamyka się tu nie tylko naczynka na twarzy, dekolcie, łydkach i udach, ale również usuwa włókniaki oraz naczyniaki (płaskie, gwieździste i rubinowe).

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie popękanych naczynek w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat laserowe usuwanie popękanych naczynek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…